
- Współczynnik wygranych
- 49.1%
- Współczynnik wyboru
- 1.6%
- Ban rate
- 1.6%
Kayle Matchupy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 2127
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Dane matchupów Kayle dla League of Legends patch 26.20. Win rate, statystyki wydajności i najlepsze buildy dla każdego matchupu Kayle. Dowiedz się kogo Kayle pokonuje i komu przegrywa na linii.
Analiza matchupu Kayle
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Kayle radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Zaplanuj draft z Kayle w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Kayle dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Kayle, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Kayle, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.76% | 97 | 7.6 | 911 | 12 995 | 52.5% | 63.2% | |
| 65.12% | 86 | 6.9 | 889 | 12 716 | 71.9% | 61.1% | |
| 39.29% | 84 | 6.7 | 686 | 11 655 | 33.3% | 44.4% | |
| 38.57% | 70 | 7.0 | 799 | 11 425 | 29.4% | 47.2% | |
| 48.48% | 66 | 6.7 | 771 | 11 958 | 41.9% | 54.3% | |
| 45.45% | 66 | 6.8 | 777 | 10 955 | 38.5% | 55.6% | |
| 43.55% | 62 | 6.5 | 632 | 12 033 | 37.0% | 48.6% | |
| 48.21% | 56 | 6.9 | 634 | 11 989 | 35.0% | 55.6% | |
| 54.72% | 53 | 6.8 | 862 | 12 042 | 50.0% | 58.1% | |
| 57.69% | 52 | 6.9 | 764 | 13 432 | 40.0% | 68.8% | |
| 60.42% | 48 | 6.2 | 647 | 11 650 | 52.4% | 66.7% | |
| 53.19% | 47 | 7.1 | 762 | 11 581 | 42.3% | 66.7% | |
| 40.43% | 47 | 7.0 | 783 | 10 778 | 42.3% | 38.1% | |
| 57.78% | 45 | 7.1 | 700 | 11 374 | 50.0% | 68.4% | |
| 69.77% | 43 | 7.1 | 771 | 12 575 | 58.8% | 76.9% | |
| 40.54% | 37 | 6.8 | 690 | 11 726 | 35.0% | 47.1% | |
| 45.95% | 37 | 8.0 | 842 | 13 106 | 53.3% | 40.9% | |
| 50.00% | 36 | 7.4 | 925 | 12 282 | 50.0% | 50.0% | |
| 61.11% | 36 | 6.5 | 602 | 12 585 | 45.5% | 68.0% | |
| 52.94% | 34 | 7.0 | 730 | 12 648 | 53.9% | 52.4% | |
| 53.33% | 30 | 5.9 | 869 | 12 588 | 20.0% | 70.0% | |
| 53.33% | 30 | 6.6 | 721 | 11 210 | 38.9% | 75.0% | |
| 26.67% | 30 | 7.6 | 1173 | 11 655 | 23.5% | 30.8% | |
| 44.83% | 29 | 6.7 | 814 | 11 622 | 43.8% | 46.1% | |
| 39.29% | 28 | 6.4 | 633 | 9793 | 30.0% | 62.5% | |
| 60.71% | 28 | 7.3 | 750 | 10 839 | 50.0% | 80.0% | |
| 34.62% | 26 | 6.3 | 543 | 10 089 | 20.0% | 54.5% | |
| 65.38% | 26 | 7.5 | 744 | 13 151 | 66.7% | 64.7% | |
| 52.00% | 25 | 6.8 | 785 | 11 404 | 46.7% | 60.0% | |
| 43.48% | 23 | 7.0 | 756 | 10 681 | 38.5% | 50.0% | |
| 47.62% | 21 | 7.2 | 791 | 12 870 | 50.0% | 45.5% | |
| 40.00% | 20 | 7.3 | 993 | 13 057 | 16.7% | 50.0% | |
| 70.00% | 20 | 7.1 | 827 | 12 355 | 44.4% | 90.9% | |
| 30.00% | 20 | 6.3 | 697 | 10 885 | 22.2% | 36.4% | |
| 35.00% | 20 | 6.6 | 739 | 12 535 | 16.7% | 42.9% | |
| 57.89% | 19 | 6.4 | 697 | 10 361 | 50.0% | 71.4% | |
| 35.29% | 17 | 6.8 | 543 | 11 009 | 40.0% | 28.6% | |
| 47.06% | 17 | 7.5 | 660 | 11 578 | 33.3% | 62.5% | |
| 41.18% | 17 | 6.5 | 630 | 11 491 | 42.9% | 40.0% | |
| 43.75% | 16 | 7.4 | 767 | 10 686 | 28.6% | 55.6% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Kayle - Czesto zadawane pytania
Jakie sa najlepsze matchupy Kayle w League of Legends?
Najlepsze matchupy Kayle w patchu 26.20 to Garen, Sett, and Yone. Kayle ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa przeciwko tym czempionom i moze dominowac na linii, gdy sie z nimi mierzy. Wybierz dowolnego przeciwnika z tabeli matchupow, aby zobaczyc szczegolowe statystyki.
Jakie sa najgorsze matchupy Kayle?
Najgorsze matchupy Kayle to Akshan, Miss Fortune, and Kai'Sa. Ci czempioni maja korzystne wskazniki zwyciestwa przeciwko Kayle i moga wykorzystac slabosci Kayle na linii. Kliknij nazwe czempiona w tabeli, aby zobaczyc pelny rozklad matchupu.
Jak sprawdzic dane matchupow Kayle?
Mozesz sprawdzic dane matchupow Kayle wlasnie tutaj na tej stronie. Tabela matchupow pokazuje wskazniki zwyciestwa i statystyki przeciwko kazdemu czempionowi. Kliknij dowolna nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build, runy, statystyki linii i analize early vs late game dla tego konkretnego matchupu Kayle.
Kogo kontruje Kayle w League of Legends?
Kayle kontruje Garen, Sett, and Yone w patchu 26.20. To sa najbardziej korzystne matchupy Kayle, gdzie Kayle ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa i najsilniejsza wydajnosc na linii. Uzyj selektora matchupow powyzej, aby zbadac dowolny konkretny matchup Kayle w szczegolach.
Kto kontruje Kayle na linii?
Akshan, Miss Fortune, and Kai'Sa kontruja Kayle na linii w patchu 26.20. Ci czempioni maja najlepsze wskazniki zwyciestwa przeciwko Kayle. Sprawdz zakladke kontr lub kliknij czempiona w tabeli, aby zobaczyc szczegolowe strategie matchupow i polecane buildy.