Rammus, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
54.4%
Współczynnik wyboru
1.8%
Ban rate
9.6%

Rammus Build do ARAM i statystyki

Rammus Tier STank
Patch
26.20
Gry
3534
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
17 paź 2026 UTC

Statystyki Rammus ARAM z patcha 26.20 pokazują Rammus z 44.4% win rate i miejsce #151 w trybie ARAM. Odkryj najlepszych sojuszników, kontry i buildy ARAM Rammus aby dominować na Wyjącej Otchłani.

Wydajność Rammus w ARAM

Rammus Tier F
44.4%Wygrane
0.3%Wybieralność
#151Pozycja wg wygranych
153Mecze

Statystyki walki

5.1Zabojstwa
11.0Śmierci
25.2Asysty

Statystyki obrażeń

17 674Zadane
39 405Otrzymane
11 539Zloto

Statystyki użyteczności

4663Leczenie
0Tarcze
Rammus jest ranga konkurencyjna bohaterem w trybie ARAM League of Legends ze współczynnikiem 44.4% wygranych i współczynnikiem 0.3% wybieralności. Rammus zajmuje #151 pozycję wśród wszystkich bohaterów ARAM. Pod względem stylu gry Rammus wyróżnia się w pochłanianiu obrażeń.
Mała próbaNa podstawie 153 meczów. Próba jest niewielka, więc liczby pokazują raczej kierunek niż wiarygodną wartość.

📊Profil stylu gry Rammus w ARAM

Zobacz, jak Rammus wypada w porównaniu ze wszystkimi innymi bohaterami w ARAM. Wyższe percentyle wskazują na silniejszą wydajność w każdej kategorii.

⚔️Zadający obrażeniaDolne 8%

Rammus skupia się mniej na surowych obrażeniach, priorytetyzując inne aspekty rozgrywki.

🛡️Tank / Pierwsza LiniaTop 25%

Rammus doskonale absorbuje obrażenia, tankując więcej niż 75% wszystkich bohaterów ARAM.

💚Uzdrowiciel / WsparcieDolne 35%

Rammus polega na współdrużynikach w kwestii leczenia i regeneracji w przedłużonych walkach.

💀KDA / PrzeżywalnośćDolne 29%

Rammus ma tendencję do agresywnej wymiany, akceptując śmierci na rzecz wartości dla drużyny.

Analiza stylu gry

Na podstawie danych z 153 meczów ARAM, Rammus najlepiej gra jako tank pierwszej linii. Z elitarnymi statystykami w swojej głównej roli Rammus ma ogromny wpływ, gdy jest prawidłowo grany.

Aby zoptymalizować build Rammus w ARAM na patcha 16.20, postaw na przedmioty o najwyższym współczynniku zwycięstw. Najlepiej działający build zawiera Jak'Sho Zmienny, Plemienna Zbroja, Kolczasta Kolczuga jako kluczowe przedmioty, osiągając 50.0% współczynnik wygranych. Plated Steelcaps to rekomendowany wybór butów dla tego buildu. Najlepsze 3 buildów osiągają średnio 46.7% współczynnik wygranych. Na bieżąco dostosowuj swój build do drużyny przeciwnika w trakcie gry.

Pozycja
Kluczowe przedmioty
Sytuacyjne
Buty
Tier
Wygrane
Różnica WR
Mecze
1
Jak'Sho Zmienny - Core item 1 for Rammus ARAM buildPlemienna Zbroja - Core item 2 for Rammus ARAM buildKolczasta Kolczuga - Core item 3 for Rammus ARAM build
Kaeniczna Powłoka - Situational item option for Rammus ARAM buildOblicze Ducha - Situational item option for Rammus ARAM buildNieskończona Rozpacz - Situational item option for Rammus ARAM build
Plated Steelcaps - Recommended boots for Rammus ARAM build
Tier C50.0%+5.6%10
2
Stalowe Serce - Core item 1 for Rammus ARAM buildPlemienna Zbroja - Core item 2 for Rammus ARAM buildKolczasta Kolczuga - Core item 3 for Rammus ARAM build
Słoneczna Egida - Situational item option for Rammus ARAM build
Mercury's Treads - Recommended boots for Rammus ARAM build
Tier B50.0%+5.6%8
3
Stalowe Serce - Core item 1 for Rammus ARAM buildKolczasta Kolczuga - Core item 2 for Rammus ARAM buildKaeniczna Powłoka - Core item 3 for Rammus ARAM build
-
Mercury's Treads - Recommended boots for Rammus ARAM build
Tier F40.0%-4.4%5
4
Jak'Sho Zmienny - Core item 1 for Rammus ARAM buildKolczasta Kolczuga - Core item 2 for Rammus ARAM buildSłoneczna Egida - Core item 3 for Rammus ARAM build
Nieskończona Rozpacz - Situational item option for Rammus ARAM build
Mercury's Treads - Recommended boots for Rammus ARAM build
Tier F16.7%-27.8%6
MetaBot Desktop

Opanuj Rammus w Wyjącej Otchłani

Kompan ARAM pokazuje win rate każdego bohatera w Wyjącej Otchłani, statystyki walki, obrażeń i złota, jego pozycję na tle całej listy oraz wygrywające buildy, sojuszników i matchupy.

  • Win rate i tier w ARAM
  • Percentyle na tle całej listy
  • Buildy, sojusznicy i matchupy
Kompan ARAM w MetaBot Desktop

Bohaterowie, którzy najlepiej synergizują z Rammus w ARAM. Granie z tymi współdrużynikami zwiększa Twój współczynnik wygranych.

Bohater
Wygrane
Różnica WR
Lillia - Best ARAM ally for RammusLillia100.0%+55.6%
Ekko - Best ARAM ally for RammusEkko100.0%+55.6%
Master Yi - Best ARAM ally for RammusMaster Yi80.0%+35.6%
Warwick - Best ARAM ally for RammusWarwick80.0%+35.6%
Hwei - Best ARAM ally for RammusHwei80.0%+35.6%

Bohaterowie, którzy kontrują Rammus w ARAM. Bądź ostrożny, gdy mierzysz się z tymi przeciwnikami na Wyjącej Otchłani.

Bohater
Wygrane vs
Różnica WR
Sona - Rammus ARAM counterSona0.0%-44.4%
Viktor - Rammus ARAM counterViktor14.3%-30.2%
Kennen - Rammus ARAM counterKennen16.7%-27.8%
Leona - Rammus ARAM counterLeona16.7%-27.8%
Lulu - Rammus ARAM counterLulu16.7%-27.8%

Bohaterowie, przeciwko ktorym Rammus radzi sobie najlepiej w ARAM. Celuj w te starcia dla wyzszych wskaznikow wygranych.

Bohater
Wygrane vs
Różnica WR
Wukong - Rammus beats in ARAMWukong80.0%+35.6%
Malzahar - Rammus beats in ARAMMalzahar77.8%+33.3%
Anivia - Rammus beats in ARAMAnivia71.4%+27.0%
Jhin - Rammus beats in ARAMJhin66.7%+22.2%
Jayce - Rammus beats in ARAMJayce66.7%+22.2%

Czy Rammus Jest Dobry w ARAM?

Rammus jest obecnie championem tieru F w ARAM (Patch 16.20), co czyni go trudny bohater do odniesienia sukcesu.44.4% wygrane Pozycja #151 wśród wszystkich championów,Rammus napotyka pewne wyzwania w trybie ARAM.

Analiza Wydajnosci ARAM dla Rammus

W ARAM, Rammus średnio ma 5.1/11.0/25.2 KDA w 153 przeanalizowanych meczach. Ten styl gry tank pierwszej linii pozwala absorbować znaczne obrażenia dla drużyny.

Z 0.3% wskaźnikiem wyboru, Rammus widzi bardziej wyspecjalizowane użycie. Skup się na optymalnych buildach poniżej, aby zmaksymalizować potencjał Rammus.

Najlepsi Bohaterowie do Gry z Rammus

Skład drużyny ma znaczenie w ARAM. Rammus świetnie współpracuje z Lillia, osiągając połączony 100.0% wygrane będąc w tej samej drużynie.

Inni silni sojusznicy to Ekko (100.0% wskaźnik wygranych) Master Yi (80.0% wygrane).. Szukaj tych synergii, gdy twoja drużyna losuje championów.

Kontrowanie Rammus w ARAM

Bądź ostrożny przeciwko Sona, który kontruje Rammus z 0.0% wygrane przeciwko nim. Viktor and Kennen również stanowią wyzwanie.

Dostosuj pozycjonowanie i przedmioty przeciwko tym zagrożeniom.

Optymalna Sciezka Buildu ARAM dla Rammus

Build z najwyższym wskaźnikiem wygranych dla Rammus zawiera Jak'Sho Zmienny, Plemienna Zbroja, Kolczasta Kolczuga jako przedmioty podstawowe.50.0% wygrane. Plated Steelcaps jest zalecany dla mobilności.

Ponieważ ARAM to tryb ciągłych walk drużynowych na jednej linii, priorytetyzuj przedmioty zwiększające efektywność w walce natychmiast.

Wskazowki do Gry Rammus w ARAM

🎯
Pozycjonowanie w Walkach Druzunowych

Jako tank, pozycjonuj się z przodu, aby absorbować skillshoty i inicjować walki. Używaj krzaków strategicznie.

💰
Priorytet Przedmiotow

Buduj przedmioty na obrażenia wcześnie w ARAM dla maksymalnego wpływu. Rushuj Jak'Sho Zmienny dla pierwszego dużego power spike'a.

❄️
Strategia Specyficzna dla ARAM

Wykorzystuj timing relikwii zdrowia. Koordynuj z drużyną all-iny po udanym poke.

Ostateczny Werdykt: Czy Powinienes Grac Rammus w ARAM?

Rammus ma trudności w ARAM, ale może odnieść sukces z Lillia.

Dane oparte na Patchu 16.20. Sprawdzaj regularnie, ponieważ wydajność Rammus może się zmieniać wraz z aktualizacjami balansu. Analiza oparta na 153 meczach.

Podobni Bohaterowie Jungle w ARAM

Ci bohaterowie grają na tej samej linii co Rammus w Szczelinie Przywołującego i dobrze radzą sobie w ARAM. Jeśli lubisz grać Rammus, możesz również świetnie radzić sobie z tymi wyborami na Wyjącej Otchłani.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Rammus w ARAM - Patch 16.20

Czy Rammus jest dobry w ARAM-ie?

Rammus ma na patchu 16.20 dopiero 153 przeanalizowanych meczów w ARAM-ie, co nie wystarcza jeszcze do porównania z innymi bohaterami. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 44.4% — potraktuj to jako pierwszy sygnał, nie werdykt.

Jaki jest najlepszy build ARAM dla Rammus?

Build ARAM o najwyższym współczynniku zwycięstw dla Rammus opiera się na Jak'Sho Zmienny, Plemienna Zbroja, Kolczasta Kolczuga jako przedmiotach kluczowych i osiąga 50.0% wygranych. Zalecane buty to Plated Steelcaps. ARAM to jedna ciągła walka, więc przedmioty dające natychmiastową siłę wyprzedzają te nastawione na skalowanie.

Z jakimi bohaterami Rammus dobrze współgra w ARAM-ie?

Najlepszym sojusznikiem Rammus w ARAM-ie jest Lillia — 100.0% wygranych, gdy grają w jednej drużynie. Inni mocni sojusznicy to Ekko, Master Yi. Wypatruj tych bohaterów po swojej stronie, żeby zwiększyć szanse.

Kto kontruje Rammus w ARAM-ie?

Sona jest największą kontrą na Rammus w ARAM-ie i wygrywa 0.0% starć przeciwko niemu. Inne trudne starcia to Viktor, Kennen. Zmień pozycjonowanie i build, gdy trafisz na tych bohaterów.

Jaki jest współczynnik zwycięstw Rammus w ARAM-ie?

Rammus ma 44.4% współczynnika zwycięstw w ARAM-ie na patchu 16.20, co daje mu #151 miejsce wśród wszystkich bohaterów. Wybieralność wynosi 0.3% na 153 przeanalizowanych meczów.

Na jakim poziomie jest Rammus w ARAM-ie?

Rammus nie ma jeszcze dość meczów ARAM na patchu 16.20, żeby przyznać mu poziom. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 44.4% na 153 przeanalizowanych meczów — zbyt mało gier, by porównać go z innymi bohaterami.

Runy i obrażenia Rammus w ARAM

Najczęstsza strona run ARAM dla Rammus zaczyna się od Uścisk Nieumarłego: 31% gier, 42,6% zwycięstw w 47 grach.

Obrażenia na minutę
951
Złoto na minutę
621
Leczenie na minutę
251
KDA
2,75

Najczęściej grana strona run

Uścisk NieumarłegoPrzypływ ŻyciaSzkolenie SprawnościowePrzerost
PrecyzjaLegenda: PrzyspieszenieTriumf
Prędkość ataku (atak) · Skalujące się zdrowie (elastyczny) · Skalujące się zdrowie (obrona)
42.6% · 47 gier · 31%

Druga strona run

ReperkusjePrzypływ ŻyciaSzkolenie SprawnościowePrzerost
DominacjaCios Poniżej PasaSuperłowca
Przyspieszenie umiejętności (atak) · Skalujące się zdrowie (elastyczny) · Skalujące się zdrowie (obrona)
43.2% · 37 gier · 24%

Próbki ARAM są dużo mniejsze niż w rankingowych; strony run poniżej 30 gier nie są pokazywane.