Volibear, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.4%
Współczynnik wyboru
4.8%
Ban rate
3.5%

Volibear Synergie i najlepsi sojusznicy

Volibear Tier CWojownikTank
Patch
26.20
Gry
8671
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Z kim Volibear wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepsze wsparcie
Yuumi53,4% · 118 gier
Najlepszy midlaner
Vex66,1% · 112 gier
Najlepszy ADC
Samira57,7% · 130 gier

Synergie Volibear - Patch 26.20

Zbadano 140 par z sojusznikami

Volibear (Górna) wygrywa najczęściej z Vex jako midlaner (66,1%, +15,8 powyżej oczekiwań) i Samira jako ADC (57,7%, +10,0). Najsłabsze połączenie to Sivir jako ADC: 41,2%, 9,4 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi junglerzy dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Xin Zhao67.7%+20.862
Jarvan IV56.5%+8.485
Lee Sin48.0%+2.9256
Shaco52.1%+4.4163
Briar53.3%+3.5197
Amumu55.7%+4.1122

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Cho'Gath44.2%−7.2208
Rengar38.3%−9.681
Viego46.3%−2.2272

Najlepsze wsparcia dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Yuumi53.4%+7.0118
Bard58.1%+9.274
Seraphine52.6%+2.8321
Lulu53.2%+3.8203
Malphite54.8%+11.342
Senna50.5%+1.6194

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Maokai36.5%−14.563
Neeko33.9%−12.362
Lux44.6%−4.4377

Najlepsi midlanerzy z Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vex66.1%+15.8112
Ahri54.2%+4.0240
Yone53.8%+3.2316
Akali51.8%+4.9164
Yasuo53.2%+2.4348
Xerath56.2%+5.789

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Akshan31.0%−16.858
Irelia38.3%−9.794
Kassadin37.0%−11.746

Najlepsi ADC dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Samira57.7%+10.0130
Kai'Sa53.6%+4.0364
Zeri59.2%+9.871
Miss Fortune52.1%+3.0405
Caitlyn51.7%+2.3516
Jhin50.5%+1.1436

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Sivir41.2%−9.4136
Yunara43.5%−5.2237
Twitch43.8%−5.6185

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Volibear

  • Vex · midlaner+15.8
  • Samira · ADC+10.0
  • Kai'Sa · ADC+4.0
  • Irelia · midlaner−9.7
  • Cho'Gath · dżungler−7.2
  • Sivir · ADC−9.4

Volibear (Dżungla) wygrywa najczęściej z Garen jako toplaner (64,4%, +11,0 powyżej oczekiwań) i Yasuo jako midlaner (61,2%, +8,1). Najsłabsze połączenie to Mordekaiser jako toplaner: 41,0%, 11,6 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi midlanerzy z Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Yasuo61.2%+8.1103
Malzahar61.3%+9.575
Yone59.4%+6.4128
Mel55.1%+7.849
Veigar55.4%+2.983
Syndra54.9%+3.951

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Lissandra42.3%−9.952
Sylas41.1%−8.856
Ahri47.4%−5.197

Najlepsi toplanerzy z Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Garen64.4%+11.087
Aatrox64.3%+14.442
Gangplank62.2%+12.045
Jax58.2%+6.267
Yorick57.5%+4.673
Yasuo56.8%+6.444

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Mordekaiser41.0%−11.683
Cho'Gath44.9%−9.949
Urgot43.5%−8.846

Najlepsze wsparcia dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Pantheon63.0%+12.846
Lux57.7%+6.5142
Morgana58.8%+6.585
Swain58.0%+6.650
Seraphine53.3%+1.2120
Thresh54.2%+1.896

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Pyke36.2%−14.058
Nautilus46.5%−4.7101
Karma41.9%−8.043

Najlepsi ADC dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jinx58.3%+5.6175
Kai'Sa58.6%+6.7116
Jhin53.8%+2.2182
Caitlyn51.8%+0.1199
Aphelios52.2%+1.667
Lucian50.9%+2.357

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Tristana46.3%−5.7134
Yunara46.3%−4.682
Miss Fortune51.3%−0.1152

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Volibear

  • Garen · toplaner+11.0
  • Yasuo · midlaner+8.1
  • Lux · wsparcie+6.5
  • Ahri · midlaner−5.1
  • Tristana · ADC−5.7
  • Mordekaiser · toplaner−11.6

Najlepsi ADC dla Volibear

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Caitlyn53.7%+7.241

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jinx43.9%−3.641

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Volibear

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Volibear (Górna), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych49,0%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Volibear - Patch 26.20

Kto jest najlepszym wsparcie dla Volibear?

Yuumi. Volibear (Górna) wygrywa 53,4% z 118 gier rankingowych z Yuumi jako wsparcie – o 7,0 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Bard, Seraphine.

Kto jest najlepszym midlaner dla Volibear?

Vex. Volibear (Górna) wygrywa 66,1% z 112 gier rankingowych z Vex jako midlaner – o 15,8 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Ahri, Yone.

Z jakimi bohaterami Volibear ma synergię?

W tym patchu Volibear (Górna) najbardziej zyskuje dzięki Vex (midlaner, 66,1%), Samira (ADC, 57,7%), Kai'Sa (ADC, 53,6%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Volibear?

Volibear (Górna) radzi sobie najgorzej obok Sivir (ADC, 41,2%), Cho'Gath (dżungler, 44,2%), Irelia (midlaner, 38,3%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.