Xin Zhao, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.6%
Współczynnik wyboru
1.3%
Ban rate
0.6%

Xin Zhao Synergie i najlepsi sojusznicy

Xin Zhao Tier DWojownikTank
Patch
26.20
Gry
2676
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
18 paź 2026 UTC

Z kim Xin Zhao wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy midlaner
Veigar61,3% · 93 gier
Najlepszy ADC
Miss Fortune56,6% · 189 gier

Synergie Xin Zhao - Patch 26.20

Zbadano 79 par z sojusznikami

Xin Zhao (Dżungla) wygrywa najczęściej z Veigar jako midlaner (61,3%, +9,9 powyżej oczekiwań) i Miss Fortune jako ADC (56,6%, +6,4). Najsłabsze połączenie to Fizz jako midlaner: 42,9%, 8,6 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi midlanerzy z Xin Zhao

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Veigar61.3%+9.993
Akali57.3%+9.475
Yasuo55.0%+4.2131
Diana54.8%+4.162
Vex56.0%+4.550
Yone52.0%+0.5100

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Syndra32.6%−16.343
Fizz42.9%−8.698
LeBlanc38.5%−10.652

Najlepsi toplanerzy z Xin Zhao

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Illaoi60.3%+8.863
Mordekaiser57.3%+5.2124
Gangplank60.0%+11.040
Sett53.6%+2.7138
Teemo54.0%+1.5100
Cho'Gath57.4%+4.747

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Yone38.2%−12.668
Dr Mundo38.6%−11.444
Yorick44.1%−6.859

Najlepsze wsparcia dla Xin Zhao

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Senna60.4%+11.148
Nautilus54.8%+6.0115
Swain58.0%+7.769
Lux51.2%+1.8164
Thresh53.2%+2.4126
Nami55.1%+3.978

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Tahm Kench31.8%−17.144
Leona45.7%−6.694
Seraphine47.3%−3.7150

Najlepsi ADC dla Xin Zhao

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Miss Fortune56.6%+6.4189
Xayah58.6%+8.658
Jhin52.7%+2.3188
Jinx52.7%+0.9186
Yunara54.4%+4.579
Twitch56.3%+5.364

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vayne39.1%−10.664
Caitlyn47.0%−3.1230
Smolder45.9%−6.274

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Xin Zhao

  • Veigar · midlaner+9.9
  • Miss Fortune · ADC+6.4
  • Nautilus · wsparcie+6.0
  • Leona · wsparcie−6.6
  • Caitlyn · ADC−3.1
  • Fizz · midlaner−8.6

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Xin Zhao

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Xin Zhao (Dżungla), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych49,8%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Xin Zhao - Patch 26.20

Kto jest najlepszym midlaner dla Xin Zhao?

Veigar. Xin Zhao (Dżungla) wygrywa 61,3% z 93 gier rankingowych z Veigar jako midlaner – o 9,9 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Akali, Yasuo.

Z jakimi bohaterami Xin Zhao ma synergię?

W tym patchu Xin Zhao (Dżungla) najbardziej zyskuje dzięki Veigar (midlaner, 61,3%), Miss Fortune (ADC, 56,6%), Nautilus (wsparcie, 54,8%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Xin Zhao?

Xin Zhao (Dżungla) radzi sobie najgorzej obok Fizz (midlaner, 42,9%), Caitlyn (ADC, 47,0%), Leona (wsparcie, 45,7%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.