Yone, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
50.9%
Współczynnik wyboru
9.1%
Ban rate
16.2%

Yone vs Gwen

Yone Tier SWojownikZabójca
Patch
26.20
Gry
11 913
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
15 paź 2026 UTC

Yone vs Gwen to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Yone wygrywa z 54.2% win rate (+8.4%) przeciwko Gwen na podstawie 83 gier. Gwen wins the early laning phase while Yone scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Yone, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Yone vs Gwen.

Analiza matchupu Yone

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Yone radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Yone
Yone
55.0%
VS
Gwen
45.0%
Gwen

Kto wygrywa: Yone vs Gwen?

Lekka przewaga: YoneNiska pewność

Yone wygrywa 55.0% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 42.5% a 66.9% (zakres 95%).

Oczekiwany
52.1%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna)
Efekt pojedynku
+2.9 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 60
Linia: Górna
vs patch 26.19
−1.4 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Górna · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź

Spotkali się też na innej linii (Środkowa): liczba gier: 22, wskaźnik wygranych – Yone: 54.5%.

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Yone – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Yone wygrywa 55.0% z 60 gier (zakres 95% 42.5–66.9%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Górna) przewidują 52.1% dla bohatera Yone; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Yone zwykle wygrywa linię: średnio 988 złota przewagi nad bohaterem Gwen w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 58).
  • Gracze bohatera Yone znacznie rzadziej wybierają Ostrze Zniszczonego Króla w pojedynku z bohaterem Gwen: 71.8% w pozostałych grach (linia: Górna), 48.3% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Yone i Gwen grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Yone w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Yone vs Gwen – statystyki fazy linii

YoneGwen

W 15. minucie

Różnica złota
+988
Przewaga: Yone
Zakres 95%: od +528 do +1449
Różnica XP
+1101
Przewaga: Yone
Zakres 95%: od +638 do +1564
Różnica CS
+20.6
Przewaga: Yone
Zakres 95%: od +12.6 do +28.6
3.19
Zabójstwa przed 15. min
1.69
2.50
Śmierci przed 15. min
2.97
1.82
Solo zabójstwa przed 15. min
1.08
11.7%
Pierwsza krew
8.3%

Średnie z całej gry

7.4
CS / min
6.3
1090
DMG / min
637
12 865
Złoto / grę
10 855
248
Leczenie / min
262
1040
Zredukowane DMG / min
921
0.9
CC / min
0.2

Yone vs Gwen – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Yone przeciwko bohaterowi Gwen według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 10
Za mało gier
20–25 min
Gry: 4
52.0%
25–30 min
Gry: 25
Za mało gier
30–35 min
Gry: 18
Za mało gier
35+ min
Gry: 3
Yone vs GwenZakres 95%Yone zwykle (Górna)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Yone przeciwko bohaterowi Gwen w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Yone vs Gwen – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)YoneYone – złoto w 15. min: +988
  2. Pierwszy przedmiotWyrównaneYone: 13.5 min · Gwen: 13.1 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Yone vs Gwen: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Yone dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Górna).

  • Ostrze Zniszczonego Króla
    Zwykle
    71.8%
    vs Gwen
    48.3%
    −23.5 pkt51.7% wygranych tutaj
  • Łuk DoranaMikstura ZdrowiaMikstura Zdrowia
    Łuk Dorana + Mikstura Zdrowia + Mikstura ZdrowiaPrzedmioty startowe
    Zwykle
    46.6%
    vs Gwen
    61.0%
    +14.4 pkt47.2% wygranych tutaj
  • Zabójcze Tempo
    Zabójcze TempoKluczowa runa
    Zwykle
    87.3%
    vs Gwen
    96.7%
    +9.4 pkt55.2% wygranych tutaj
  • Krwiopijec
    KrwiopijecPrzedmiot
    Zwykle
    5.3%
    vs Gwen
    13.3%
    +8.0 pkt
  • Paszcza Malmortiusa
    Zwykle
    poniżej 0,5%
    vs Gwen
    3.3%
    +3.3 pkt

Yone vs Gwen – najlepszy build

Zwykły build: Yone (Górna)

Wskaźnik wygranych 93.3% · gry: 15

Przeciwko: Gwen

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 4 z 35 gier Yone przeciw Gwen miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Yone.

  • Yone zwykle najpierw kończy Ostrze Zniszczonego Króla, po 13.5 min (mediana z 24 gier).
  • Gwen zwykle najpierw kończy Zmierzch i Brzask, po 13.1 min (mediana z 43 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Yone vs Gwen – najlepsze runy

Zwykłe runy: Yone (Górna)

Zabójcze TempoZabójcze Tempo
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOstatni Bastion
Determinacja
Kościana ZbrojaGrzmotnięcie Tarczą
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 70.4% · gry: 27

Przeciwko: Gwen

Zabójcze TempoZabójcze Tempo
Precyzja
Pochłonięcie ŻyciaLegenda: ŻwawośćOstatni Bastion
Determinacja
PrzerostDrugi Oddech
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 34.8% · gry: 23

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Yone w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Yone dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Yone, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Yone, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Yone

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Yone vs Gwen – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Yone vs Gwen?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Yone – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Yone wygrywa 55.0% z 60 gier (zakres 95% 42.5–66.9%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Yone przeciwko bohaterowi Gwen?

Yone wygrywa 55.0% z 60 gier przeciwko bohaterowi Gwen (linia: Górna, patch 26.20; zakres 95% 42.5–66.9%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna) można by oczekiwać 52.1%.

Czy Yone kontruje bohatera Gwen?

Nie jednoznacznie. Yone wygrywa 55.0% z 60 gier przeciwko bohaterowi Gwen, a zakres 95% (42.5–66.9%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Yone czy Gwen?

Yone zwykle wygrywa linię: średnio 988 złota przewagi nad bohaterem Gwen w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 58).

Czy Yone lepiej skaluje się niż Gwen?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Gwen ma największą przewagę nad bohaterem Yone?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Gwen nad bohaterem Yone wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Yone przeciwko bohaterowi Gwen?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Yone (linia: Górna): Nieśmiertelny Łuklerz, Klinga Burzy, Ostrze Nieskończoności. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Gwen: Ostrze Zniszczonego Króla (zwykle 71.8%, tutaj 48.3%).

Jakie runy dla bohatera Yone przeciwko bohaterowi Gwen?

Zabójcze Tempo (Precyzja + Determinacja) — 34.8% w 23 grach przeciwko bohaterowi Gwen. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Gwen: Zabójcze Tempo (zwykle 87.3%, tutaj 96.7%).