
- Współczynnik wygranych
- 49.3%
- Współczynnik wyboru
- 6.9%
- Ban rate
- 2.5%
Kai'Sa Synergie i najlepsi sojusznicy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 13 815
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 18 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Z kim Kai'Sa wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.
- Najlepsze wsparcie
- Zyra58,1% · 215 gier
- Najlepszy dżungler
- Sylas52,7% · 317 gier
- Najlepszy midlaner
- Twisted Fate56,4% · 211 gier
- Najlepszy toplaner
- Ambessa55,6% · 124 gier
Synergie Kai'Sa - Patch 26.20
Zbadano 202 par z sojusznikamiKai'Sa (Dolna) wygrywa najczęściej z Twisted Fate jako midlaner (56,4%, +7,6 powyżej oczekiwań) i Zyra jako wsparcie (58,1%, +7,4). Najsłabsze połączenie to Yuumi jako wsparcie: 39,7%, 8,9 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Thresh – w 6,7% gier Kai'Sa.
Najlepsze wsparcia dla Kai'Sa
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 58.1% | +7.4 | 215 | |
| 56.1% | +9.2 | 132 | |
| 53.8% | +3.1 | 689 | |
| 52.1% | +1.6 | 869 | |
| 49.6% | +1.1 | 847 | |
| 54.1% | +4.5 | 205 |
Najsłabsze połączenia
Najlepsi junglerzy dla Kai'Sa
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 52.7% | +5.5 | 317 | |
| 52.8% | +2.7 | 939 | |
| 52.1% | +3.2 | 315 | |
| 50.0% | +5.5 | 154 | |
| 51.4% | +3.0 | 313 | |
| 53.6% | +3.2 | 267 |
Najsłabsze połączenia
Najlepsi midlanerzy z Kai'Sa
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 56.4% | +7.6 | 211 | |
| 53.3% | +4.3 | 540 | |
| 63.8% | +12.2 | 47 | |
| 52.3% | +1.8 | 730 | |
| 57.4% | +7.5 | 101 | |
| 53.1% | +1.8 | 599 |
Najsłabsze połączenia
Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Kai'Sa
Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.
Kalkulator synergii drużyny dla Kai'Sa
Wybierz sojuszników
Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Kai'Sa (Dolna), oraz szacunek dla całej drużyny.
To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ synergii Kai'Sa - Patch 26.20
Kto jest najlepszym wsparcie dla Kai'Sa?
Zyra. Kai'Sa (Dolna) wygrywa 58,1% z 215 gier rankingowych z Zyra jako wsparcie – o 7,4 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Bard, Seraphine.
Kto jest najlepszym dżungler dla Kai'Sa?
Sylas. Kai'Sa (Dolna) wygrywa 52,7% z 317 gier rankingowych z Sylas jako dżungler – o 5,5 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Kayn, Graves.
Kto jest najlepszym midlaner dla Kai'Sa?
Twisted Fate. Kai'Sa (Dolna) wygrywa 56,4% z 211 gier rankingowych z Twisted Fate jako midlaner – o 7,6 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Zed, Yasuo.
Z jakimi bohaterami Kai'Sa ma synergię?
W tym patchu Kai'Sa (Dolna) najbardziej zyskuje dzięki Twisted Fate (midlaner, 56,4%), Zyra (wsparcie, 58,1%), Bard (wsparcie, 56,1%).
Którzy sojusznicy źle współgrają z Kai'Sa?
Kai'Sa (Dolna) radzi sobie najgorzej obok Yuumi (wsparcie, 39,7%), Garen (toplaner, 46,4%), Lulu (wsparcie, 44,8%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.
Jak obliczana jest synergia?
Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.