Lulu, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
50.0%
Współczynnik wyboru
4.5%
Ban rate
6.8%

Lulu Synergie i najlepsi sojusznicy

Lulu Tier BWsparcieMag
Patch
26.20
Gry
8995
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
17 paź 2026 UTC

Z kim Lulu wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy ADC
Jinx56,4% · 1383 gier
Najlepszy dżungler
Diana55,0% · 189 gier
Najlepszy midlaner
Zoe55,7% · 131 gier
Najlepszy toplaner
Pantheon62,5% · 120 gier

Synergie Lulu - Patch 26.20

Zbadano 166 par z sojusznikami

Lulu (Wsparcie) wygrywa najczęściej z Pantheon jako toplaner (62,5%, +12,9 powyżej oczekiwań) i Jinx jako ADC (56,4%, +4,2). Najsłabsze połączenie to Jhin jako ADC: 40,8%, 10,2 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Jinx – w 16,1% gier Lulu.

Najlepsi ADC dla Lulu

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jinx56.4%+4.21383
Kog'Maw57.6%+5.6337
Vayne51.8%+2.4490
Yunara50.0%+0.51091
Tristana51.1%+0.7505
Zeri53.7%+2.0201

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jhin40.8%−10.2238
Kai'Sa43.7%−5.7556
Aphelios44.6%−5.2359

Najlepsi junglerzy dla Lulu

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Diana55.0%+6.2189
Vi56.5%+6.1186
Zac58.5%+7.3123
Lee Sin49.1%+3.0407
Kha'Zix52.7%+4.7205
Talon55.4%+5.3148

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Amumu42.9%−9.7147
Graves41.5%−7.0195
Cho'Gath47.2%−5.4288

Najlepsi midlanerzy z Lulu

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Zoe55.7%+7.3131
Zed54.2%+3.8312
Aurora58.2%+8.391
Qiyana53.0%+7.0115
Akali51.0%+2.7261
Xerath58.0%+5.2112

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vex41.6%−9.8154
Akshan33.3%−12.354
Malzahar47.6%−4.0334

Najlepsi toplanerzy z Lulu

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Pantheon62.5%+12.8120
Yone55.2%+4.5330
Mordekaiser55.8%+3.8360
Kayle58.8%+8.097
Jax54.3%+3.4258
Sylas60.0%+12.340

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Renekton41.1%−8.1190
Swain32.6%−14.543
Ornn45.4%−6.5174

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Lulu

  • Pantheon · toplaner+12.8
  • Jinx · ADC+4.2
  • Kog'Maw · ADC+5.6
  • Amumu · dżungler−9.7
  • Vex · midlaner−9.8
  • Jhin · ADC−10.2

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Lulu

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Lulu (Wsparcie), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych50,0%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

Porównaj wszystkie duety dolnej alei →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Lulu - Patch 26.20

Kto jest najlepszym ADC dla Lulu?

Jinx. Lulu (Wsparcie) wygrywa 56,4% z 1383 gier rankingowych z Jinx jako ADC – o 4,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Kog'Maw, Vayne.

Kto jest najlepszym dżungler dla Lulu?

Diana. Lulu (Wsparcie) wygrywa 55,0% z 189 gier rankingowych z Diana jako dżungler – o 6,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Vi, Zac.

Kto jest najlepszym midlaner dla Lulu?

Zoe. Lulu (Wsparcie) wygrywa 55,7% z 131 gier rankingowych z Zoe jako midlaner – o 7,3 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Zed, Aurora.

Z jakimi bohaterami Lulu ma synergię?

W tym patchu Lulu (Wsparcie) najbardziej zyskuje dzięki Pantheon (toplaner, 62,5%), Jinx (ADC, 56,4%), Kog'Maw (ADC, 57,6%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Lulu?

Lulu (Wsparcie) radzi sobie najgorzej obok Jhin (ADC, 40,8%), Vex (midlaner, 41,6%), Amumu (dżungler, 42,9%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.