Starcie Omen vs Reyna w Valorant
Winrate
47.3%
Mecze
148
KDA
1.56

Omen vs Reyna Matchupy

Kontroler
Patch
13.06
Mecze
873 870
Region
Wszystkie regiony
Ranga
Wszystkie rangi
Platforma
Wszystkie platformy
Tryb
Competitive
Ostatnia aktualizacja
14 paź 2026 UTC

Omen vs Reyna to matchup umiejętności z prawie równymi współczynnikami wygranych (47.3% vs 52.0%). Na podstawie 148 meczy zobacz, który agent wygrywa w KDA, zadanych obrażeniach, rundach ataku i rundach obrony, aby znaleźć swoją przewagę.

Analiza matchupu Omen

Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Omen pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.

Porównaj z przeciwnikiem
Omen - 47.3% procent wygranych w tym matchupie
Omen
47.3% WS
VS
Matchup Reyna vs Omen - 52.0% procent wygranych
Reyna
52.0% WS

Kto wygrywa matchup Omen vs Reyna?

Reyna wygrywa matchup Omen vs Reyna
Zwycięzca
Reyna
Mecze: 148
47.3%
Wskaźnik Wygranych
52.0%
1.56
Średnie KDA
1.28
15.8
Średnie Zabójstwa
17.0
15.7
Średnie Śmierci
16.5
133.8
DMG/Rundę
146.9
30.9%
HS %
32.7%
205
Wynik Walki
221
45.9%
WW Atak
47.8%
52.2%
WW Obrona
54.1%

Analiza Wydajności Omen vs Reyna

Analiza matchupu Omen vs Reyna - zwycięzca ogólnych wyników

Analiza 148 meczów pokazuje, że Reyna ma wyraźną przewagę nad Omen w tym bezpośrednim starciu, wygrywając 3 z 4 krytycznych metryk wydajności. Podczas gdy Omen pokazuje siłę w jednej kategorii, ogólna przewaga statystyczna Reyna w fragach, obrażeniach i wskaźnikach wygranych po stronach daje mu przewagę w większości starć.

Siła Fraggowania
1.56Omen
1.28Reyna
Omen utrzymuje zauważalną przewagę we fragach z KDA 1.56 w porównaniu do 1.28 Reyna. Ta różnica w stosunku kill-death-assist sugeruje, że gracze Omen są bardziej niezawodni w sytuacjach clutch i konsekwentniej przyczyniają się do wygranych rund.
Zadawane Obrażenia
133.8Omen
146.9Reyna
Reyna zadaje 146.9 średnich obrażeń na rundę, przewyższając 133.8 ADR Omen. Ta stała przewaga w obrażeniach pomaga Reyna zdobywać więcej punktów za asysty i wykańczać osłabionych przeciwników.
Strona Ataku
45.9%Omen
47.8%Reyna
Wydajność po stronie ataku jest zrównoważona między tymi agentami, z Omen na 45.9% i Reyna na 47.8% wskaźnika wygranych. Sukces w ataku będzie bardziej zależał od strategii drużyny i kontroli mapy niż od indywidualnego wyboru agenta.
Strona Obrony
52.2%Omen
54.1%Reyna
Obaj agenci radzą sobie podobnie w obronie, z Omen notującym 52.2% wskaźnik wygranych i Reyna na 54.1%. Sukces defensywny w tym starciu zależy od ustawienia celownika, timingu umiejętności i komunikacji drużyny, a nie od przewag specyficznych dla agenta.

Podsumowanie starcia Omen vs Reyna

Starcie Omen vs Reyna w Valorant jest umiarkowanie korzystne starcie. Na podstawie 148 przeanalizowanych meczów rankingowych, Reyna wygrywa 52.0% czasu w porównaniu do 47.3% Omen, różnica 4.7 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy umiejętność fraggowania, gdzie Omen konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Kontroler vs Duelist, Reyna ma znaczące przewagi w tym starciu agentów. Gracze Omen powinni unikać izolowanych pojedynków gdy to możliwe i polegać na utility zespołowym oraz tradowaniu, aby pokonać statystyczną wadę.

Analiza fraggingu Omen vs Reyna

Reyna wygrywa statystyki fraggowania przeciwko Omen w Valorant

Reyna nieznacznie wyprzedza Omen w konkurencyjnym porównaniu fraggowania, wygrywając 3 z 5 metryk ze znaczącymi zaletami w kill production, damage output, headshot accuracy. Z marginesem zaledwie 3-2 opartym na 148 przeanalizowanych meczach, to starcie Omen vs Reyna pozostaje kwestionowalne dla obu stron. Omen nie powinien czuć się przytłoczony — luka statystyczna jest wystarczająco wąska, że indywidualne umiejętności, wybory pozycjonowania i podejmowanie decyzji w grze mogą łatwo przechylić konkretne spotkania na korzyść Omen.

Średnie KDA
1.56Omen
1.28Reyna
Omen wykazuje znacznie lepszą wydajność kill-death-assist przeciwko Reyna, utrzymując KDA 1.56 w porównaniu do 1.28. Ta luka 0.28 punktów odzwierciedla lepszą zdolność Omen do zabezpieczania eliminacji przy unikaniu śmierci w tych bezpośrednich starciach. Gracze Reyna stojący naprzeciw Omen powinni priorytetyzować koordynację zespołową nad solo agresję — szukaj sytuacji 2v1, koordynuj użycie utility z kolegami z drużyny i skup się na tradowaniu zamiast na izolowanych pojedynkach, gdzie statystyczna przewaga Omen staje się najbardziej widoczna.
Średnie Zabójstwa
15.8Omen
17.0Reyna
Reyna zdobywa około 1.2 więcej zabójstw na mecz niż Omen w tym bezpośrednim starciu (17.0 vs 15.8). W trakcie typowej gry 20+ rundowej przekłada się to na Reyna wnoszącego kilka dodatkowych eliminacji do wysiłków zespołu. Luka wskazuje, że styl gry lub zestaw Reyna zapewnia nieco lepsze możliwości zabezpieczania zabójstw, chociaż Omen może to kompensować poprzez lepszą pomoc utility, kotwiczenie site'u lub występy clutchowe.
Średnie Śmierci
15.7Omen
16.5Reyna
Omen przeżywa dłużej w tym starciu, ginąc 15.7 razy na grę w porównaniu do 16.5 śmierci Reyna. Ta różnica 0.8 śmierci na mecz oznacza, że Omen jest dostępny przez więcej rund, częściej przyczyniając się do scenariuszy późnych rund i sytuacji clutchowych. Gracze Reyna powinni zbadać swoje pozycjonowanie i timing agresji — dane sugerują, że podejście Omen do tych pojedynków skutkuje lepszymi wynikami przeżywalności.
DMG/Rundę
133.8Omen
146.9Reyna
Reyna znacząco przewyższa Omen w obrażeniach w bezpośrednich starciach, notując 146.9 ADR versus 133.8. Ta przewaga 13.1 obrażeń na rundę oznacza, że Reyna konsekwentnie wygrywa wymianę obrażeń w strzelaninach, albo zabezpieczając zabójstwa bezpośrednio, albo pozostawiając przeciwników osłabionych dla kolegów z drużyny do wykończenia. Gracze Omen powinni unikać przedłużających się pojedynków z Reyna — zamiast tego szukaj szybkich picków z bronią typu burst damage lub polegaj na obrażeniach od umiejętności i crossfire zespołu, aby kompensować czystą wadę strzelaniny.
HS %
30.9%Omen
32.7%Reyna
Reyna trafia headshoty z nieco wyższą częstotliwością (32.7% vs 30.9%), zapewniając skromną, ale znaczącą przewagę w czasie zabijania podczas pojedynków. Ta krawędź 1.8 punktów procentowych przekłada się na Reyna częściej one-tapując lub two-tapując przeciwników, zanim Omen zdąży w pełni zareagować. Gracze Omen powinni przeciwdziałać temu, unikając przewidywalnych holdów kątów, używając ruchu do rozproszenia umiejscowienia celownika Reyna i prefire'ując typowe pozycje, aby zneutralizować lukę dokładności.

Wydajność ataku i obrony Omen vs Reyna

Strona Ataku
Reyna
Omen45.9%
Reyna47.8%
Strona Obrony
Reyna
Omen52.2%
Reyna54.1%

Analiza strony atakującej

Reyna demonstruje skromną przewagę atakową nad Omen, konwertując 47.8% rund atakowych w porównaniu do 45.9%. Ta przewaga 1.9 punktów daje Reyna nieco lepszą zdolność zdobywania punktów, ale luka pozostaje wystarczająco wąska dla wykwalifikowanych graczy Omen.

Dane z 148 gier kompetycyjnych sugerują, że kit Reyna zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do scenariuszy atakowych. Jednak drużyny Omen nie powinny dramatycznie zmieniać swojego podejścia — zamiast tego skup się na dopracowaniu timingu wykonania i dokładniejszej koordynacji łańcuchów użyteczności. Małe usprawnienia w koordynacji drużyny mogą łatwo przezwyciężyć lukę 1.9%.

Przy podejmowaniu pojedynków entry, Reyna ma niewielką przewagę statystyczną, ale nic, co powinno zmienić fundamentalne podejście. Gracze Omen powinni nadal pewnie podejmować entry, gdy mają dobre informacje. Reyna może grać nieco bardziej agresywnie na entry.

W sytuacjach post-plant, niewielka przewaga Reyna prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do odmawiania rozbrajania. Omen powinien kompensować przez bardziej rozważne pozycjonowanie post-plant. Luka 1.9 punktów może być zneutralizowana przez mądre podstawy post-plant.

Analiza strony broniącej

Reyna wykazuje nieco lepsze zdolności defensywne niż Omen, wygrywając 54.1% rund obrony w porównaniu do 52.2%. Ta przewaga 1.9 punktów procentowych sugeruje, że kit Reyna zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do gry po stronie CT.

Przy podejmowaniu decyzji o przydziale punktów, Reyna może pewniej podejmować role solo anchor. Ich przewaga defensywna 1.9% prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do opóźniania lub lepszego zbierania informacji. Omen powinien rozważyć parowanie się z kolegą na swoim punkcie.

Reyna demonstruje marginalnie lepszą zdolność retake. Omen powinien skupić się na retake'ach z przewagą liczebną — nie podejmuj heroicznych retake'ów 1v1 przeciwko Reyna, gdy możesz poczekać na kolegów.

W rundach eco i force buy, luka 1.9% staje się bardziej wyraźna. Omen powinien być bardziej konserwatywny z agresją eco przeciwko Reyna i priorytetyzować oszczędzanie na full buy, gdzie użyteczność drużyny może kompensować indywidualne wady.

Ogólna analiza stron

Reyna utrzymuje wyraźne przewagi zarówno w ataku (47.8%) jak i obronie (54.1%), ustanawiając się jako lepszy wybór w pojedynku Omen vs Reyna niezależnie od strony mapy.

Przewaga Reyna utrzymuje się na wszystkich typach map i składach drużyn. Drużyny Omen powinny rozważyć składy mogące pokryć ich słabości — paruj Omen z silnymi agentami fraggingowymi.

Dla wspinaczki rankingowej konkretnie, Reyna jest obiektywnie lepszym pickiem w tym pojedynku. Jeśli jesteś równie komfortowy na obu agentach, ćwiczenie Reyna zapewnia mierzalną przewagę rankingową. Gracze Omen powinni skupić się na grze zespołowej i wartości użyteczności.

Werdykt jest jasny: Reyna wygrywa ten pojedynek po obu stronach mapy. Połączona przewaga 3.9 punktów procentowych reprezentuje znaczącą statystyczną przewagę. Omen nie jest niegrywalna, ale stoi przed trudną walką.

Dynamika Kontroler vs Duelist

Dynamika Kontroler (Omen) vs Duelist (Reyna) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Kontroler Omen służą innym celom niż kit Duelist Reyna, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.

Zrozumienie jak umiejętności Kontroler wchodzą w interakcję z kontrą Duelist jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Kontroler Omen może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Duelist Reyna kontruje inne. Przewaga Reyna sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.

MetaBot Desktop

Zbuduj idealny skład drużyny

Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.

  • Pełny kreator składów 5v5
  • Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
  • Przewagi matchupów nad pickami wroga
Comp Lab w aplikacji MetaBot Desktop analizujący skład drużyny Valorant na mapie Haven

Omen ma korzystne starcia przeciwko 10 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 18 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Omen jest przeciwko Gekko ze wskaźnikiem wygranych 75.0%. Najtrudniejsze starcie to Harbor ze wskaźnikiem wygranych 16.7%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.

Wskaźniki zwycięstw i statystyki bojowe Omen w Valorant (Patch 13.06)
Przeciwnik
Wsk. Wygranych
Mecze
KDA
Obrażenia/​Rnd
HS %
Atak WR
Obr. WR
48.99%3471.60134.431.7%48.0%51.5%
47.69%3461.56131.431.8%46.9%51.3%
49.80%2491.56132.730.6%48.6%51.3%
46.48%2131.60138.030.6%48.1%50.8%
47.30%1481.56133.830.9%45.9%52.2%
43.36%1431.53133.729.6%50.0%46.8%
50.00%1401.59132.430.5%46.5%51.7%
54.84%1241.67135.031.3%50.2%53.0%
47.75%1111.56134.430.3%48.2%51.4%
41.84%981.55131.633.0%44.8%50.7%
51.11%901.66136.932.3%45.9%54.6%
46.43%841.54127.429.1%48.5%49.6%
56.76%741.54133.029.7%47.0%54.9%
49.32%731.70139.431.2%48.8%51.8%
49.06%531.48126.629.2%47.2%52.0%
53.85%391.63143.133.6%49.4%51.6%
40.00%351.65139.030.1%44.5%51.1%
33.33%271.34127.431.1%47.6%42.6%
26.09%231.54137.331.5%47.6%41.0%
44.44%181.79132.529.9%46.5%56.3%
58.82%171.78143.534.7%54.5%53.9%
56.25%161.58125.731.8%45.0%52.1%
64.29%141.65140.031.8%60.4%48.6%
45.45%111.47144.033.6%47.9%50.0%
57.14%71.37128.034.6%47.9%49.4%
42.86%71.59130.431.1%45.6%53.8%
16.67%61.62139.931.9%37.3%47.8%
75.00%41.59110.230.4%41.7%60.4%
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Jakie jest najlepsze starcie Omen w Valorant?

Najlepsze starcie Omen jest przeciwko Gekko, osiągając wskaźnik wygranych 75.0%. Omen doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.

Jakie jest najtrudniejsze starcie Omen?

Najtrudniejsze starcie Omen jest przeciwko Harbor, z tylko 16.7% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Omen powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.

Ile korzystnych starć ma Omen?

Omen ma 10 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 18 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.

Jak powinienem grać Omen w trudnych starciach?

Grając Omen w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Omen, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.

Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Omen?

Kluczowe statystyki do analizy w starciach Omen obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.

Zobacz też: Inni Kontroler