Starcie Veto vs Skye w Valorant
Winrate
56.3%
Mecze
16
KDA
1.14

Veto vs Skye Matchupy

Strażnik
Patch
13.06
Mecze
873 870
Region
Wszystkie regiony
Ranga
Wszystkie rangi
Platforma
Wszystkie platformy
Tryb
Competitive
Ostatnia aktualizacja
12 paź 2026 UTC

Analiza matchupa Veto vs Skye: Veto dominuje ze współczynnikiem wygranych 56.3% w 16 meczach. Wyższe obrażenia (135 ADR) daje Veto wyraźną przewagę. Zobacz statystyki ataku/obrony i analizę walki.

Analiza matchupu Veto

Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Veto pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.

Porównaj z przeciwnikiem
Veto - 56.3% procent wygranych w tym matchupie
Veto
56.3% WS
VS
Matchup Skye vs Veto - 43.8% procent wygranych
Skye
43.8% WS

Kto wygrywa matchup Veto vs Skye?

Veto wygrywa matchup Veto vs Skye
Zwycięzca
Veto
Mecze: 16
56.3%
Wskaźnik Wygranych
43.8%
1.14
Średnie KDA
1.23
15.4
Średnie Zabójstwa
11.3
15.6
Średnie Śmierci
15.0
135.4
DMG/Rundę
104.6
29.2%
HS %
24.3%
206
Wynik Walki
157
47.0%
WW Atak
50.3%
49.7%
WW Obrona
53.0%

Analiza Wydajności Veto vs Skye

Analiza matchupu Veto vs Skye - zwycięzca ogólnych wyników

Analiza 16 meczów pokazuje, że Skye ma wyraźną przewagę nad Veto w tym bezpośrednim starciu, wygrywając 3 z 4 krytycznych metryk wydajności. Podczas gdy Veto pokazuje siłę w jednej kategorii, ogólna przewaga statystyczna Skye w fragach, obrażeniach i wskaźnikach wygranych po stronach daje mu przewagę w większości starć.

Siła Fraggowania
1.14Veto
1.23Skye
Możliwości fragowania są wyrównane między Veto i Skye, ze wskaźnikami KDA odpowiednio 1.14 i 1.23. Ta niemal równość oznacza, że umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie często będą decydować, który agent wyjdzie na prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach.
Zadawane Obrażenia
135.4Veto
104.6Skye
Veto zadaje znacznie więcej obrażeń na rundę (135.4 ADR) w porównaniu do 104.6 ADR Skye. Ta różnica 30.8 obrażeń na rundę sumuje się znacząco w trakcie meczu, dając Veto dużą przewagę w scenariuszach wymiany i potencjale multi-killi.
Strona Ataku
47.0%Veto
50.3%Skye
Skye pokazuje silniejszą wydajność po stronie ataku ze wskaźnikiem wygranych 50.3% w porównaniu do 47.0% Veto. Kiedy twoja drużyna musi założyć bombę, Skye zapewnia bardziej niezawodne wykonanie ataku i potencjał entry w tym konkretnym starciu.
Strona Obrony
49.7%Veto
53.0%Skye
Zdolności defensywne faworyzują Skye ze wskaźnikiem wygranych 53.0% w porównaniu do 49.7% Veto. Przy trzymaniu site'ów przeciwko natarciom przeciwnika, Skye zapewnia bardziej niezawodną obecność defensywną i potencjał retake w tym starciu.

Podsumowanie starcia Veto vs Skye

Starcie Veto vs Skye w Valorant jest dominujące starcie, gdzie jeden agent znacząco przewyższa drugiego. Na podstawie 16 przeanalizowanych meczów rankingowych, Veto wygrywa 56.3% czasu w porównaniu do 43.8% Skye, różnica 12.5 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy zadawane obrażenia, gdzie Veto konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Strażnik vs Initiator, Veto ma przytłaczającą przewagę w tym starciu agentów. Skye nigdy nie powinien podejmować izolowanych walk z Veto i musi całkowicie polegać na koordynacji zespołowej, utility i crossfire, aby skutecznie konkurować.

Analiza fraggingu Veto vs Skye

Veto wygrywa statystyki fraggowania przeciwko Skye w Valorant

Veto nieznacznie wyprzedza Skye w konkurencyjnym porównaniu fraggowania, wygrywając 3 z 5 metryk ze znaczącymi zaletami w kill production, damage output, headshot accuracy. Z marginesem zaledwie 3-2 opartym na 16 przeanalizowanych meczach, to starcie Veto vs Skye pozostaje kwestionowalne dla obu stron. Skye nie powinien czuć się przytłoczony — luka statystyczna jest wystarczająco wąska, że indywidualne umiejętności, wybory pozycjonowania i podejmowanie decyzji w grze mogą łatwo przechylić konkretne spotkania na korzyść Skye.

Średnie KDA
1.14Veto
1.23Skye
Porównanie KDA między Veto a Skye ujawnia wyjątkowo wyrównaną rywalizację, z Veto osiągającym średnio 1.14 i Skye notującym 1.23. Ta minimalna różnica zaledwie 0.10 pokazuje, że żaden agent nie ma systematycznej przewagi we fraggowaniu w tym starciu. Podczas spotkań w grach rankingowych sukces zależy niemal całkowicie od indywidualnej mechaniki gracza, umiejscowienia celownika i podejmowania decyzji w ułamku sekundy, a nie od jakiejkolwiek wrodzonej przewagi zestawu agenta. Gracze po obu stronach powinni podchodzić do tych pojedynków z pewnością siebie, wiedząc, że statystyczne pole gry jest wyrównane.
Średnie Zabójstwa
15.4Veto
11.3Skye
Różnica w zabójstwach między Veto a Skye jest dramatyczna: 15.4 versus 11.3, reprezentując 4.1 dodatkowych zabójstw na grę dla Veto. Ta ogromna luka pokazuje, że Veto konsekwentnie dominuje w tablicy wyników, gdy ci agenci się spotykają. Dla graczy Skye te dane sugerują fundamentalne niedopasowanie w scenariuszach bezpośredniej walki. Sukces przeciwko Veto wymaga przemyślenia swojej roli — zostań graczem setupowym, zbieraczem informacji, specjalistą od utility — zamiast próbować dorównać produkcji fragów Veto bezpośrednio.
Średnie Śmierci
15.6Veto
15.0Skye
Skye przeżywa dłużej w tym starciu, ginąc 15.0 razy na grę w porównaniu do 15.6 śmierci Veto. Ta różnica 0.6 śmierci na mecz oznacza, że Skye jest dostępny przez więcej rund, częściej przyczyniając się do scenariuszy późnych rund i sytuacji clutchowych. Gracze Veto powinni zbadać swoje pozycjonowanie i timing agresji — dane sugerują, że podejście Skye do tych pojedynków skutkuje lepszymi wynikami przeżywalności.
DMG/Rundę
135.4Veto
104.6Skye
Różnica w obrażeniach między Veto a Skye jest wyjątkowa: 135.4 ADR w porównaniu do zaledwie 104.6. Veto zadaje średnio 30.8 więcej obrażeń na rundę, wskazując na absolutną dominację w bezpośrednich wymianach bojowych. Ten poziom dysproporcji sugeruje, że zestaw Veto, typowy styl gry lub wzorce pozycjonowania dają mu ogromne przewagi w zadawaniu obrażeń, podczas gdy Skye ma trudności nawet z efektywnym tradowaniem. Gracze Skye powinni traktować Veto jako pojedynek do uniknięcia i skupić się całkowicie na wkładach niezwiązanych z walką lub obrażeniach opartych na utility.
HS %
29.2%Veto
24.3%Skye
Veto wykazuje zauważalnie lepszą dokładność headshotów przeciwko Skye: 29.2% versus 24.3%. Ta luka 4.9 punktów procentowych w precyzji oznacza, że Veto kończy strzelaniny szybciej, oszczędza więcej amunicji i wygrywa więcej pojedynków 50-50, gdzie obaj gracze widzą się jednocześnie. Skye stoi w obliczu realnej wady w pojedynkach aimowych i powinien kompensować poprzez utility, pozycjonowanie lub wybory broni, które nie wymagają precyzji headshotowej (strzelby, sprayowanie Odinem przez dymy, itp.).

Wydajność ataku i obrony Veto vs Skye

Strona Ataku
Skye
Veto47.0%
Skye50.3%
Strona Obrony
Skye
Veto49.7%
Skye53.0%

Analiza strony atakującej

Skye utrzymuje znaczącą przewagę atakową w pojedynku Veto vs Skye, wygrywając 50.3% rund ofensywnych w porównaniu do 47.0% dla Veto. Ta luka 3.3 punktów procentowych przekłada się na realne implikacje taktyczne.

Nasza analiza 16 meczów ujawnia, że kit Skye umożliwia bardziej efektywne wykonania na punkty. Drużyny Veto muszą uznać tę wadę i odpowiednio się dostosować — rozważ bardziej skoordynowane wykonania, priorytetyzuj trade'y nad indywidualne zagrania.

Dynamika entry fraggingu zauważalnie przechyla się na korzyść Skye. Dla graczy Veto oznacza to bycie bardziej selektywnym z timingami entry — czekaj na użyteczność czyszczącą kąty, upewnij się, że kolega z drużyny jest ustawiony do trade'a.

Post-plant to miejsce, gdzie przewaga Skye staje się najbardziej wyraźna. Luka 3.3% ataku sugeruje, że Skye doskonale radzi sobie z konwertowaniem postawień spike'a na wygrane rundy. Veto powinien stackować post-planty z wieloma graczami i unikać izolowanych pozycji.

Analiza strony broniącej

Skye demonstruje zauważalnie silniejszą wydajność defensywną przeciwko Veto, utrzymując 53.0% rund w porównaniu do 49.7%. Ta przewaga 3.3 punktów reprezentuje znaczącą taktyczną wyższość.

Przydziały anchor powinny uwzględniać przewagę defensywną Skye. Skye może pewnie kotwicować punkty solo. Veto powinien unikać pozycji solo anchor — zamiast tego paruj się z kolegą lub graj pozycje umożliwiające szybkie rotacje.

Scenariusze retake znacząco faworyzują Skye. Nasza analiza 16 meczów pokazuje, że Skye konwertuje retake'i ze znacznie wyższym wskaźnikiem. Veto nigdy nie powinien próbować solo retake'ów przeciwko Skye.

Rundy eco podkreślają przewagi defensywne Skye. Veto powinien priorytetyzować pełne oszczędzanie nad force buy przeciwko Skye. W rundach full buy, Veto powinien upewnić się, że użyteczność kolegów pokrywa jego luki defensywne.

Ogólna analiza stron

Skye utrzymuje wyraźne przewagi zarówno w ataku (50.3%) jak i obronie (53.0%), ustanawiając się jako lepszy wybór w pojedynku Veto vs Skye niezależnie od strony mapy.

Przewaga Skye utrzymuje się na wszystkich typach map i składach drużyn. Drużyny Veto powinny rozważyć składy mogące pokryć ich słabości — paruj Veto z silnymi agentami fraggingowymi.

Dla wspinaczki rankingowej konkretnie, Skye jest obiektywnie lepszym pickiem w tym pojedynku. Jeśli jesteś równie komfortowy na obu agentach, ćwiczenie Skye zapewnia mierzalną przewagę rankingową. Gracze Veto powinni skupić się na grze zespołowej i wartości użyteczności.

Werdykt jest jasny: Skye wygrywa ten pojedynek po obu stronach mapy. Połączona przewaga 6.6 punktów procentowych reprezentuje znaczącą statystyczną przewagę. Veto nie jest niegrywalna, ale stoi przed trudną walką.

Dynamika Strażnik vs Initiator

Dynamika Strażnik (Veto) vs Initiator (Skye) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Strażnik Veto służą innym celom niż kit Initiator Skye, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.

Zrozumienie jak umiejętności Strażnik wchodzą w interakcję z kontrą Initiator jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Strażnik Veto może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Initiator Skye kontruje inne. Przewaga Skye sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.

MetaBot Desktop

Zbuduj idealny skład drużyny

Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.

  • Pełny kreator składów 5v5
  • Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
  • Przewagi matchupów nad pickami wroga
Comp Lab w aplikacji MetaBot Desktop analizujący skład drużyny Valorant na mapie Haven

Veto ma korzystne starcia przeciwko 13 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 10 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Veto jest przeciwko Phoenix ze wskaźnikiem wygranych 73.3%. Najtrudniejsze starcie to Tejo ze wskaźnikiem wygranych 11.1%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.

Wskaźniki zwycięstw i statystyki bojowe Veto w Valorant (Patch 13.06)
Przeciwnik
Wsk. Wygranych
Mecze
KDA
Obrażenia/​Rnd
HS %
Atak WR
Obr. WR
46.22%1191.24139.830.6%49.2%49.6%
44.09%931.20140.030.9%47.2%51.2%
48.75%801.18136.831.6%50.6%48.4%
44.62%651.16132.732.8%49.1%49.4%
50.79%631.21139.131.9%53.0%49.1%
50.82%611.20135.833.2%48.4%51.2%
44.64%561.17135.631.9%50.1%46.5%
50.00%461.15133.331.6%51.3%47.6%
54.76%421.25139.832.6%50.3%52.0%
58.33%241.32154.534.7%47.8%60.0%
56.52%231.20130.228.8%47.1%57.3%
43.75%161.32149.634.7%47.9%55.0%
56.25%161.14135.429.2%47.0%49.7%
73.33%151.36144.528.6%46.6%60.8%
40.00%151.10127.131.9%49.7%47.3%
58.33%121.26134.536.8%55.6%57.3%
54.55%111.11136.432.9%47.9%48.0%
63.64%111.16130.736.7%57.1%45.7%
40.00%101.20139.637.7%52.4%44.4%
11.11%91.13141.537.3%48.3%35.2%
28.57%71.18152.130.7%56.6%32.5%
50.00%61.40158.528.9%48.5%53.4%
66.67%31.46155.725.9%70.6%35.3%
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Jakie jest najlepsze starcie Veto w Valorant?

Najlepsze starcie Veto jest przeciwko Phoenix, osiągając wskaźnik wygranych 73.3%. Veto doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.

Jakie jest najtrudniejsze starcie Veto?

Najtrudniejsze starcie Veto jest przeciwko Tejo, z tylko 11.1% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Veto powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.

Ile korzystnych starć ma Veto?

Veto ma 13 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 10 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.

Jak powinienem grać Veto w trudnych starciach?

Grając Veto w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Veto, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.

Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Veto?

Kluczowe statystyki do analizy w starciach Veto obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.

Zobacz też: Inni Strażnik