Nautilus, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.9%
Współczynnik wyboru
4.9%
Ban rate
11.7%

Nautilus Synergie i najlepsi sojusznicy

Nautilus Tier CTankWsparcie
Patch
26.20
Gry
8675
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Z kim Nautilus wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy ADC
Draven57,7% · 253 gier
Najlepszy dżungler
Diana60,9% · 197 gier
Najlepszy midlaner
Syndra55,2% · 210 gier
Najlepszy toplaner
Aatrox56,4% · 156 gier

Synergie Nautilus - Patch 26.20

Zbadano 169 par z sojusznikami

Nautilus (Wsparcie) wygrywa najczęściej z Diana jako dżungler (60,9%, +11,8 powyżej oczekiwań) i Draven jako ADC (57,7%, +8,2). Najsłabsze połączenie to Ambessa jako toplaner: 36,0%, 14,5 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Kai'Sa – w 10,0% gier Nautilus.

Najlepsi ADC dla Nautilus

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Draven57.7%+8.2253
Miss Fortune54.8%+4.7568
Samira53.4%+4.7487
Varus53.8%+4.3117
Smolder52.6%+1.9211
Nilah55.2%+6.767

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Tristana45.8%−4.8576
Vayne41.8%−7.4177
Jhin47.8%−2.5592

Najlepsi junglerzy dla Nautilus

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Diana60.9%+11.8197
Qiyana53.3%+7.7182
Lillia55.6%+3.8216
Ekko54.7%+3.8179
Hecarim50.0%+3.6162
Graves51.7%+1.9238

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Shyvana46.7%−5.5270
Briar45.6%−5.1274
Wukong48.6%−4.2286

Najlepsi midlanerzy z Nautilus

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Syndra55.2%+5.6210
Irelia56.9%+7.9109
Yone54.9%+3.3379
Veigar54.8%+3.7299
Qiyana51.5%+6.597
Lux52.9%+1.2293

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Ahri44.9%−6.3372
Ekko47.2%−5.6214
Yasuo49.4%−2.4488

Najlepsi toplanerzy z Nautilus

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Aatrox56.4%+7.9156
Gwen55.2%+7.0134
Gnar54.3%+6.1140
Sion58.2%+8.579
Yone53.4%+3.0296
Illaoi54.9%+3.8184

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Ambessa36.0%−14.586
Mordekaiser44.9%−6.3361
Garen46.2%−5.8292

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Nautilus

  • Diana · dżungler+11.8
  • Draven · ADC+8.2
  • Miss Fortune · ADC+4.7
  • Ahri · midlaner−6.3
  • Mordekaiser · toplaner−6.3
  • Ambessa · toplaner−14.5

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Nautilus

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Nautilus (Wsparcie), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych49,9%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

Porównaj wszystkie duety dolnej alei →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Nautilus - Patch 26.20

Kto jest najlepszym ADC dla Nautilus?

Draven. Nautilus (Wsparcie) wygrywa 57,7% z 253 gier rankingowych z Draven jako ADC – o 8,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Miss Fortune, Samira.

Kto jest najlepszym dżungler dla Nautilus?

Diana. Nautilus (Wsparcie) wygrywa 60,9% z 197 gier rankingowych z Diana jako dżungler – o 11,8 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Qiyana, Lillia.

Kto jest najlepszym midlaner dla Nautilus?

Syndra. Nautilus (Wsparcie) wygrywa 55,2% z 210 gier rankingowych z Syndra jako midlaner – o 5,6 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Irelia, Yone.

Z jakimi bohaterami Nautilus ma synergię?

W tym patchu Nautilus (Wsparcie) najbardziej zyskuje dzięki Diana (dżungler, 60,9%), Draven (ADC, 57,7%), Miss Fortune (ADC, 54,8%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Nautilus?

Nautilus (Wsparcie) radzi sobie najgorzej obok Ambessa (toplaner, 36,0%), Mordekaiser (toplaner, 44,9%), Ahri (midlaner, 44,9%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.