
- Współczynnik wygranych
- 48.7%
- Współczynnik wyboru
- 3.3%
- Ban rate
- 5.4%
Vayne Synergie i najlepsi sojusznicy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 5948
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 16 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Z kim Vayne wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.
- Najlepsze wsparcie
- Braum58,1% · 105 gier
- Najlepszy dżungler
- Nocturne56,7% · 120 gier
- Najlepszy midlaner
- Vladimir60,8% · 97 gier
- Najlepszy toplaner
- Illaoi58,8% · 114 gier
Synergie Vayne - Patch 26.20
Zbadano 147 par z sojusznikamiVayne (Dolna) wygrywa najczęściej z Vladimir jako midlaner (60,8%, +10,1 powyżej oczekiwań) i Illaoi jako toplaner (58,8%, +8,3). Najsłabsze połączenie to Swain jako wsparcie: 38,8%, 10,6 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Lulu – w 5,8% gier Vayne.
Najlepsze wsparcia dla Vayne
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 61.9% | +15.5 | 42 | |
| 58.1% | +8.1 | 105 | |
| 56.6% | +5.1 | 182 | |
| 51.9% | +1.8 | 216 | |
| 53.8% | +5.6 | 78 | |
| 51.6% | +1.0 | 225 |
Najsłabsze połączenia
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 38.8% | −10.6 | 98 | |
| 41.8% | −7.4 | 177 | |
| 42.7% | −6.5 | 150 |
Najlepsi junglerzy dla Vayne
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 68.2% | +18.4 | 44 | |
| 56.7% | +8.2 | 120 | |
| 54.5% | +2.4 | 167 | |
| 55.7% | +6.4 | 70 | |
| 58.8% | +6.5 | 68 | |
| 52.0% | +1.9 | 152 |
Najsłabsze połączenia
Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Vayne
Vayne (Górna) wygrywa najczęściej z Jhin jako ADC (56,2%, +9,5 powyżej oczekiwań) i Caitlyn jako ADC (52,9%, +6,2). Najsłabsze połączenie to Jinx jako ADC: 43,8%, 3,9 pkt poniżej oczekiwań.
Najlepsi junglerzy dla Vayne
Najsłabsze połączenia
Najlepsze wsparcia dla Vayne
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 60.7% | +12.2 | 56 | |
| 54.7% | +8.4 | 64 | |
| 51.6% | +4.2 | 62 | |
| 48.8% | +2.1 | 43 |
Najsłabsze połączenia
Najlepsi midlanerzy z Vayne
Najsłabsze połączenia
Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Vayne
Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.
Kalkulator synergii drużyny dla Vayne
Wybierz sojuszników
Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Vayne (Dolna), oraz szacunek dla całej drużyny.
To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ synergii Vayne - Patch 26.20
Kto jest najlepszym wsparcie dla Vayne?
Braum. Vayne (Dolna) wygrywa 58,1% z 105 gier rankingowych z Braum jako wsparcie – o 8,1 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Milio, Seraphine.
Kto jest najlepszym dżungler dla Vayne?
Nocturne. Vayne (Dolna) wygrywa 56,7% z 120 gier rankingowych z Nocturne jako dżungler – o 8,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Wukong, Fiddlesticks.
Kto jest najlepszym midlaner dla Vayne?
Vladimir. Vayne (Dolna) wygrywa 60,8% z 97 gier rankingowych z Vladimir jako midlaner – o 10,1 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Fizz, Viktor.
Z jakimi bohaterami Vayne ma synergię?
W tym patchu Vayne (Dolna) najbardziej zyskuje dzięki Vladimir (midlaner, 60,8%), Illaoi (toplaner, 58,8%), Nocturne (dżungler, 56,7%).
Którzy sojusznicy źle współgrają z Vayne?
Vayne (Dolna) radzi sobie najgorzej obok Swain (wsparcie, 38,8%), Nautilus (wsparcie, 41,8%), Blitzcrank (wsparcie, 42,7%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.
Jak obliczana jest synergia?
Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.