
- Współczynnik wygranych
- 49.9%
- Współczynnik wyboru
- 3.9%
- Ban rate
- 6.8%
Lulu Synergie i najlepsi sojusznicy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 7690
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 18 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Z kim Lulu wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.
- Najlepszy ADC
- Jinx54,8% · 1241 gier
- Najlepszy dżungler
- Lillia60,6% · 175 gier
- Najlepszy midlaner
- Zed59,6% · 272 gier
- Najlepszy toplaner
- Yone58,6% · 263 gier
Synergie Lulu - Patch 26.20
Zbadano 156 par z sojusznikamiLulu (Wsparcie) wygrywa najczęściej z Zed jako midlaner (59,6%, +10,0 powyżej oczekiwań) i Yone jako toplaner (58,6%, +7,5). Najsłabsze połączenie to Jhin jako ADC: 39,5%, 11,2 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Jinx – w 16,8% gier Lulu.
Najlepsi ADC dla Lulu
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 54.8% | +2.8 | 1241 | |
| 57.9% | +5.5 | 309 | |
| 52.1% | +2.1 | 457 | |
| 55.2% | +6.7 | 105 | |
| 51.5% | +2.9 | 291 | |
| 51.3% | +1.4 | 439 |
Najsłabsze połączenia
Najlepsi junglerzy dla Lulu
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 60.6% | +8.2 | 175 | |
| 49.6% | +3.6 | 361 | |
| 56.8% | +6.6 | 132 | |
| 55.8% | +5.9 | 147 | |
| 60.9% | +6.8 | 110 | |
| 58.9% | +7.8 | 90 |
Najsłabsze połączenia
| Sojusznik | Współczynnik wygranych | Synergia | Gry |
|---|---|---|---|
| 35.7% | −11.2 | 84 | |
| 42.3% | −8.4 | 111 | |
| 45.1% | −7.3 | 144 |
Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Lulu
Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.
Kalkulator synergii drużyny dla Lulu
Wybierz sojuszników
Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Lulu (Wsparcie), oraz szacunek dla całej drużyny.
To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ synergii Lulu - Patch 26.20
Kto jest najlepszym ADC dla Lulu?
Jinx. Lulu (Wsparcie) wygrywa 54,8% z 1241 gier rankingowych z Jinx jako ADC – o 2,8 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Kog'Maw, Tristana.
Kto jest najlepszym dżungler dla Lulu?
Lillia. Lulu (Wsparcie) wygrywa 60,6% z 175 gier rankingowych z Lillia jako dżungler – o 8,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Lee Sin, Zac.
Kto jest najlepszym midlaner dla Lulu?
Zed. Lulu (Wsparcie) wygrywa 59,6% z 272 gier rankingowych z Zed jako midlaner – o 10,0 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Zoe, Qiyana.
Z jakimi bohaterami Lulu ma synergię?
W tym patchu Lulu (Wsparcie) najbardziej zyskuje dzięki Zed (midlaner, 59,6%), Yone (toplaner, 58,6%), Lillia (dżungler, 60,6%).
Którzy sojusznicy źle współgrają z Lulu?
Lulu (Wsparcie) radzi sobie najgorzej obok Jhin (ADC, 39,5%), Naafiri (dżungler, 35,7%), Kai'Sa (ADC, 44,8%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.
Jak obliczana jest synergia?
Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.