Orianna, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
46.2%
Współczynnik wyboru
1.3%
Ban rate
0.3%

Orianna Synergie i najlepsi sojusznicy

Orianna Tier FMagWsparcie
Patch
26.20
Gry
2647
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
18 paź 2026 UTC

Z kim Orianna wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy dżungler
Viego53,9% · 89 gier
Najlepszy ADC
Jinx53,8% · 195 gier

Synergie Orianna - Patch 26.20

Zbadano 88 par z sojusznikami

Orianna (Środkowa) wygrywa najczęściej z Viego jako dżungler (53,9%, +8,7 powyżej oczekiwań) i Jinx jako ADC (53,8%, +5,1). Najsłabsze połączenie to Wukong jako dżungler: 36,6%, 13,9 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi junglerzy dla Orianna

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Qiyana53.8%+11.665
Viego53.9%+8.789
Vi57.1%+10.356
Hecarim54.5%+11.644
Kayn49.0%+1.5155
Master Yi51.7%+3.789

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Wukong36.6%−13.993
Amumu31.8%−17.344
Ekko32.6%−14.743

Najlepsze wsparcia dla Orianna

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Senna56.1%+10.266
Rakan55.3%+8.947
Swain53.6%+7.456
Tahm Kench54.8%+9.442
Alistar52.9%+5.951
Brand52.2%+6.146

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Lulu40.6%−6.096
Pyke38.9%−7.172
Lux43.1%−3.1137

Najlepsi toplanerzy z Orianna

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
K'Sante53.7%+13.341
Nasus55.2%+7.467
Tryndamere56.5%+8.946
Yone50.0%+2.890
Teemo52.1%+3.573
Jax50.8%+3.463

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Gnar26.2%−18.542
Ornn31.7%−16.841
Gangplank36.7%−8.860

Najlepsi ADC dla Orianna

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Samira57.4%+10.761
Jinx53.8%+5.1195
Tristana50.9%+3.9116
Ezreal46.0%+2.8137
Kai'Sa47.6%+1.6164
Caitlyn46.6%+0.1236

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jhin41.2%−6.3177
Lucian38.0%−6.092
Smolder40.9%−7.266

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Orianna

  • Viego · dżungler+8.7
  • Jinx · ADC+5.1
  • Tristana · ADC+3.9
  • Lulu · wsparcie−6.0
  • Jhin · ADC−6.3
  • Wukong · dżungler−13.9

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Orianna

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Orianna (Środkowa), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych46,5%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Orianna - Patch 26.20

Kto jest najlepszym dżungler dla Orianna?

Viego. Orianna (Środkowa) wygrywa 53,9% z 89 gier rankingowych z Viego jako dżungler – o 8,7 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Qiyana, Kayn.

Z jakimi bohaterami Orianna ma synergię?

W tym patchu Orianna (Środkowa) najbardziej zyskuje dzięki Viego (dżungler, 53,9%), Jinx (ADC, 53,8%), Tristana (ADC, 50,9%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Orianna?

Orianna (Środkowa) radzi sobie najgorzej obok Wukong (dżungler, 36,6%), Jhin (ADC, 41,2%), Lulu (wsparcie, 40,6%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.