
Namivs Xin Zhao
Nami vs Xin Zhao to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Xin Zhao wygrywa z 66.7% win rate (+33.3%) przeciwko Nami na podstawie 6 gier. Xin Zhao wins the early laning phase while Nami scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Nami, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Nami vs Xin Zhao.
Nami Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Nami performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Nami vs Xin Zhao Matchup?

Podsumowanie starcia Nami vs Xin Zhao
Starcie Nami vs Xin Zhao to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 6 ostatnich meczów, Xin Zhao wygrywa ze współczynnikiem wygranych 66.7% w porównaniu do 33.3% Nami, dając Xin Zhao przewagę 33.3 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Xin Zhao kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Nami skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Xin Zhao musi wykorzystać przewagi zanim Nami osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Nami powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy CS, gdzie Xin Zhao prowadzi o 1.4 CS/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Xin Zhao ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Nami powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Xin Zhao się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Nami vs Xin Zhao
Xin Zhao jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Nami, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Xin Zhao ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Nami Build Against Xin Zhao
Buty Prędkości to optymalny wybór butów przeciwko Xin Zhao, zapewniający mobilność i statystyki, których Nami najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Nami przeciwko Xin Zhao to Odnowienie Kamienia Księżycowego, Ognisty Trybularz i Odkupienie. Ta kombinacja daje Nami efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Xin Zhao. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Nami vs Xin Zhao.
Early Game vs Late Game
Xin Zhao dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 75.0% — 50.0 punktów procentowych przewagi nad Nami. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Xin Zhao może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Późna gra (25+ minut) jest równo zbalansowana, z Nami na 50.0% współczynnika wygranych — tylko 0.0 punktów przed Xin Zhao. Wykonanie walk zespołowych i gra makro decydują o zwycięzcy na tym etapie, nie przewaga starcia bohaterów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Xin Zhao ma przewagę wcześnie, ale Nami stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Best Nami Runes Against Xin Zhao
Konfiguracja run Czarnoksięstwo i Determinacja daje Nami najlepsze narzędzia do rywalizacji z Xin Zhao w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Nami dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Nami, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Nami, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49.53% | 537 | 0.9 | 309 | 8,416 | 52.1% | 47.5% | |
| 52.58% | 407 | 0.9 | 318 | 8,337 | 49.2% | 55.6% | |
| 52.04% | 367 | 0.8 | 278 | 8,612 | 49.0% | 54.0% | |
| 46.70% | 364 | 0.8 | 334 | 8,300 | 47.6% | 45.8% | |
| 54.84% | 341 | 0.9 | 315 | 8,352 | 55.7% | 54.1% | |
| 52.59% | 270 | 0.9 | 288 | 8,105 | 54.3% | 51.0% | |
| 54.84% | 248 | 0.9 | 322 | 8,356 | 54.2% | 55.6% | |
| 50.81% | 246 | 0.8 | 327 | 8,313 | 47.8% | 53.3% | |
| 53.53% | 241 | 0.9 | 331 | 7,909 | 55.8% | 51.2% | |
| 48.73% | 236 | 0.9 | 304 | 8,335 | 51.8% | 46.0% | |
| 50.64% | 235 | 0.9 | 305 | 8,449 | 54.7% | 47.3% | |
| 57.01% | 221 | 0.8 | 322 | 8,541 | 59.0% | 55.6% | |
| 57.84% | 204 | 0.9 | 303 | 8,633 | 55.4% | 59.5% | |
| 47.03% | 185 | 0.9 | 325 | 8,658 | 50.7% | 44.7% | |
| 48.91% | 184 | 0.8 | 330 | 9,076 | 50.0% | 48.3% | |
| 50.59% | 170 | 0.8 | 347 | 8,461 | 50.0% | 51.1% | |
| 50.94% | 159 | 0.8 | 268 | 7,880 | 53.1% | 48.7% | |
| 58.06% | 155 | 0.9 | 300 | 9,014 | 54.4% | 59.6% | |
| 54.73% | 148 | 0.8 | 298 | 8,683 | 46.4% | 59.8% | |
| 53.03% | 132 | 0.8 | 370 | 9,382 | 47.7% | 55.7% | |
| 62.30% | 122 | 0.9 | 329 | 8,741 | 67.3% | 58.6% | |
| 53.28% | 122 | 0.9 | 327 | 8,485 | 55.6% | 51.5% | |
| 43.22% | 118 | 0.9 | 305 | 8,460 | 40.0% | 46.5% | |
| 50.00% | 114 | 0.8 | 370 | 8,496 | 52.8% | 47.5% | |
| 55.96% | 109 | 0.9 | 311 | 8,733 | 52.5% | 58.0% | |
| 54.35% | 92 | 0.8 | 318 | 8,440 | 46.1% | 60.4% | |
| 51.69% | 89 | 0.8 | 313 | 7,988 | 61.9% | 42.5% | |
| 50.57% | 87 | 0.8 | 321 | 9,020 | 48.3% | 51.7% | |
| 43.02% | 86 | 0.8 | 354 | 7,684 | 47.8% | 37.5% | |
| 54.88% | 82 | 0.9 | 314 | 8,425 | 38.2% | 66.7% | |
| 57.69% | 78 | 0.9 | 305 | 8,098 | 59.5% | 56.1% | |
| 47.89% | 71 | 0.9 | 331 | 8,003 | 41.7% | 54.3% | |
| 56.60% | 53 | 0.9 | 352 | 7,600 | 54.8% | 59.1% | |
| 56.00% | 50 | 0.9 | 314 | 8,686 | 54.5% | 57.1% | |
| 57.45% | 47 | 0.9 | 334 | 9,120 | 62.5% | 54.8% | |
| 41.03% | 39 | 0.9 | 298 | 8,442 | 64.3% | 28.0% | |
| 67.57% | 37 | 0.8 | 371 | 8,418 | 70.6% | 65.0% | |
| 52.78% | 36 | 0.8 | 329 | 7,955 | 55.6% | 50.0% | |
| 44.12% | 34 | 1.0 | 368 | 8,748 | 60.0% | 31.6% | |
| 50.00% | 32 | 0.9 | 334 | 8,801 | 38.5% | 57.9% | |
| 61.29% | 31 | 0.9 | 291 | 8,102 | 53.9% | 66.7% | |
| 26.92% | 26 | 0.9 | 316 | 9,613 | 33.3% | 25.0% | |
| 32.00% | 25 | 1.0 | 316 | 8,159 | 33.3% | 30.8% | |
| 50.00% | 24 | 0.8 | 303 | 7,021 | 50.0% | 50.0% | |
| 45.83% | 24 | 0.8 | 286 | 9,203 | 57.1% | 41.2% | |
| 29.17% | 24 | 0.8 | 329 | 8,539 | 42.9% | 23.5% | |
| 47.83% | 23 | 0.8 | 306 | 7,527 | 27.3% | 66.7% | |
| 63.64% | 22 | 0.9 | 325 | 8,726 | 50.0% | 71.4% | |
| 42.11% | 19 | 0.9 | 309 | 8,245 | 33.3% | 50.0% | |
| 58.82% | 17 | 0.8 | 312 | 8,486 | 55.6% | 62.5% | |
| 43.75% | 16 | 0.9 | 277 | 8,137 | 44.4% | 42.9% | |
| 43.75% | 16 | 0.8 | 326 | 8,986 | 25.0% | 62.5% | |
| 40.00% | 15 | 0.6 | 387 | 8,457 | 40.0% | 40.0% | |
| 46.15% | 13 | 1.0 | 351 | 8,200 | 40.0% | 50.0% | |
| 75.00% | 12 | 0.9 | 322 | 8,770 | 66.7% | 83.3% | |
| 41.67% | 12 | 1.0 | 298 | 7,424 | 33.3% | 50.0% | |
| 83.33% | 12 | 0.9 | 357 | 8,559 | 83.3% | 83.3% | |
| 41.67% | 12 | 1.1 | 319 | 8,860 | 40.0% | 42.9% | |
| 50.00% | 10 | 0.7 | 312 | 8,145 | 33.3% | 75.0% | |
| 37.50% | 8 | 0.8 | 315 | 9,381 | 0.0% | 50.0% | |
| 75.00% | 8 | 0.9 | 334 | 8,813 | 100.0% | 60.0% | |
| 37.50% | 8 | 1.4 | 366 | 7,519 | 28.6% | 100.0% | |
| 28.57% | 7 | 0.7 | 294 | 7,658 | 0.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 0.8 | 398 | 8,778 | 0.0% | 75.0% | |
| 71.43% | 7 | 0.7 | 305 | 9,282 | 33.3% | 100.0% | |
| 57.14% | 7 | 0.8 | 358 | 8,178 | 50.0% | 66.7% | |
| 71.43% | 7 | 0.8 | 291 | 10,077 | 100.0% | 60.0% | |
| 33.33% | 6 | 0.7 | 321 | 7,736 | 25.0% | 50.0% | |
| 33.33% | 6 | 0.8 | 292 | 8,642 | 0.0% | 50.0% | |
| 0.00% | 6 | 0.7 | 304 | 9,946 | 0.0% | 0.0% | |
| 66.67% | 6 | 0.8 | 348 | 8,123 | 80.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.0 | 254 | 7,576 | 0.0% | 50.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Nami vs Xin Zhao - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Nami przeciwko Xin Zhao w League of Legends?
Xin Zhao wygrywa matchup Nami vs Xin Zhao ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3% Nami, roznica 33.3 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 6 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Nami przeciwko Xin Zhao we wczesnej grze?
We wczesnej grze Xin Zhao ma przewage nad Nami z wskaznikiem zwyciestwa 75.0% versus 25.0%. Gracze Xin Zhao powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Nami przeciwko Xin Zhao w poznej grze?
W poznej grze Nami przejmuje matchup Nami vs Xin Zhao ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0%. Nami skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Nami vs Xin Zhao?
Xin Zhao wygrywa matchup przeciwko Nami ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 33.3 punktow procentowych oznacza, ze Xin Zhao jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 6 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Nami przeciwko Xin Zhao?
Najlepszy build Nami przeciwko Xin Zhao zawiera Odnowienie Kamienia Księżycowego, Ognisty Trybularz, Odkupienie with Buty Prędkości. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Nami przeciwko Xin Zhao?
Najlepsze runy Nami przeciwko Xin Zhao uzywaja drzewa glownego Czarnoksięstwo z Determinacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Nami vs Xin Zhao matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Nami kontruje Xin Zhao?
Nie, Nami ma trudnosci przeciwko Xin Zhao z zaledwie 33.3% wskaznikiem zwyciestwa. Xin Zhao ma przewage w tym matchupie. Gracze Nami powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Xin Zhao.
Jak grac Nami przeciwko Xin Zhao?
Grajac Nami przeciwko Xin Zhao, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Xin Zhao. Focus on safe farming — you outscale Xin Zhao in the late game. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.