Teemo, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
51.9%
Współczynnik wyboru
3.9%
Ban rate
17.4%

Teemo Runy Top: kluczowa runa i odłamki

Teemo Tier SStrzelecMag
Patch
26.20
Gry
6901
Linia
Górna
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Najlepsze Górna runy Teemo na LoL Patch 26.20 - Do Ataku z drzewa Precyzja z Determinacja drugorzędnym (53.4% WR, 30.2% pick rate). Optymalne główne runy Teemo to Do Ataku, Triumf, Legenda: Żwawość, Ostatni Bastion. Drugie drzewo: Kościana Zbroja, Przerost.

Teemo radzi sobie najlepiej z Do Ataku jako runą kluczową z drzewka Precyzja. Optymalne runy główne Teemo to Do Ataku, Triumf, Legenda: Żwawość, Ostatni Bastion. Dodatkowe drzewko run Teemo to Determinacja z Kościana Zbroja, Przerost. Ta strona run osiąga 53.36% winrate (+1.5% różnicy) przy 30.2% pick rate w 2086 grach Teemo.
53.4%Współczynnik wygranych
+1.5%Różn. WW
30.2%Współczynnik wyboru
Do AtakuDo Ataku

Trafienie wrogiego bohatera atakami podstawowymi określoną liczbę razy (3) z rzędu zada 40-160 pkt. dodatkowych obrażeń adaptacyjnych (zależnie od poziomu) i wzmocni zadawane przez ciebie obrażenia o 8%, dopóki nie opuścisz walki z bohaterami.

TriumfTriumf

Udział w zabójstwie przywraca 5% brakującego zdrowia, 2.5% maksymalnego zdrowia i daje ci dodatkowo 20 szt. złota.



„Najniebezpieczniejsza gra przynosi najwięcej chwały”.
— noxiański rachmistrz

Legenda: ŻwawośćLegenda: Żwawość

Zyskujesz 3% prędkości ataku plus dodatkowe 1.5% za każdy ładunek Legendy (maks. 10 ładunków).

Postępy w kierunku ładunków Legendy zyskujesz za każdy udział w zabójstwie bohatera lub epickiego potwora oraz za zabójstwa dużych potworów i stworów.

Ostatni BastionOstatni Bastion

Zadajesz od 5 do 11% więcej obrażeń bohaterom, gdy masz mniej niż 60% zdrowia. Maksymalne obrażenia osiągasz przy 30% zdrowia.

Kościana ZbrojaKościana Zbroja

Po otrzymaniu obrażeń od wrogiego bohatera następująca liczba: 3 jego kolejnych zaklęć lub ataków zada ci o 30-60 pkt. obrażeń mniej (zależnie od poziomu).

Czas działania: 1.5 sek.
Czas odnowienia: 55 sek.

PrzerostPrzerost

Zyskujesz 3 pkt. maksymalnego zdrowia na stałe za następującą liczbę potworów lub wrogich stworów, które giną blisko ciebie: 8 i wchłaniasz ich życiową esencję.

Po wchłonięciu życiowej esencji następującej liczby potworów lub wrogich stworów: 120, zyskujesz dodatkowo 3.5% maksymalnego zdrowia.

Ten alternatywny zestaw run Teemo używa Uścisk Nieumarłego jako runy kluczowej z drzewka Determinacja. Runy główne to Uścisk Nieumarłego, Demolka, Kościana Zbroja, Przerost. Dodatkowe drzewko run Teemo to Dominacja z Cios Poniżej Pasa, Superłowca. Ten zestaw osiąga 52.10% winrate (+0.2% różnicy) przy 9.7% pick rate w 666 grach.
52.1%Współczynnik wygranych
+0.2%Różn. WW
9.7%Współczynnik wyboru
Uścisk NieumarłegoUścisk Nieumarłego

Co każde 4 sek. w walce twój następny podstawowy atak na bohaterze:

  • Zada dodatkowe obrażenia magiczne w wysokości 3.5% twojego maksymalnego zdrowia.
  • Uleczy cię o 1.3% twojego maksymalnego zdrowia.
  • Na stałe zwiększy twoje zdrowie o 5 pkt.
    Bohaterowie walczący z dystansu: Zadawane obrażenia, leczenie i trwałe pkt. zdrowia są skuteczne w 40%.

  • DemolkaDemolka

    Twój trzeci atak przeciwko wieżom zadaje [85 (+28% maks. zdrowia)] przy walce w zwarciu || 50 (+20% maksymalnego zdrowia) przy walce z dystansu] dodatkowych obrażeń fizycznych.

    Czas odnowienia: 30 sek.

    Kościana ZbrojaKościana Zbroja

    Po otrzymaniu obrażeń od wrogiego bohatera następująca liczba: 3 jego kolejnych zaklęć lub ataków zada ci o 30-60 pkt. obrażeń mniej (zależnie od poziomu).

    Czas działania: 1.5 sek.
    Czas odnowienia: 55 sek.

    PrzerostPrzerost

    Zyskujesz 3 pkt. maksymalnego zdrowia na stałe za następującą liczbę potworów lub wrogich stworów, które giną blisko ciebie: 8 i wchłaniasz ich życiową esencję.

    Po wchłonięciu życiowej esencji następującej liczby potworów lub wrogich stworów: 120, zyskujesz dodatkowo 3.5% maksymalnego zdrowia.

    Cios Poniżej PasaCios Poniżej Pasa

    Zadawanie obrażeń bohaterom z ograniczonymi ruchami lub możliwością działania sprawia, że otrzymują 10-45 pkt. dodatkowych nieuchronnych obrażeń (zależnie od poziomu).

    Czas odnowienia: 4 sek.
    Działa na obrażenia zadane po zakończeniu ograniczenia.

    SuperłowcaSuperłowca

    Zyskujesz 6 jedn. przyspieszenia superumiejętności plus dodatkowo 5 jedn. przyspieszenia superumiejętności za każdy ładunek Łowcy Nagród. Ładunki Łowcy Nagród zdobywa się za udział w zabójstwie każdego wrogiego bohatera po raz pierwszy.

    Ci bohaterowie dzielą co najmniej 4 runy z zalecanymi buildami run Teemo. używają podobnych run kluczowych i drugorzędnych, co czyni ich dobrymi alternatywami, jeśli podoba ci się styl gry Teemo lub chcesz nauczyć się bohaterów ze znajomymi ustawieniami run.Varus, Fiora, Urgot, Trundle, Gnar i 5 innych

    Wszystkie kluczowe runy i drzewka poboczne Teemo Górna (patch 26.20)

    6645 gier

    Teemo Górna gra z Do Ataku w 68% gier, ze współczynnikiem wygranych 52,1%. Determinacja to typowe drzewko poboczne (42%). Standardowe odłamki: Prędkość ataku (atak), Siła adaptacyjna (elastyczny), Skalujące się zdrowie (obrona).

    Kluczowe runy

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    Do AtakuDo AtakuNajczęściej grane68,2%52.1%4532
    Uścisk NieumarłegoUścisk Nieumarłego12,4%51.4%821
    Mroczne ŻniwaMroczne Żniwa7,8%51.6%519
    Ognisty DotykOgnisty Dotyk4,9%47.7%325
    Zwinne NogiZwinne Nogi1,7%54.5%110
    Ezoteryczna KometaEzoteryczna Kometa1,2%55.6%81

    Drzewka poboczne

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    DeterminacjaDeterminacjaNajczęściej grane42,2%53.6%2806
    CzarnoksięstwoCzarnoksięstwo35,3%50.3%2349
    DominacjaDominacja16,1%50.8%1072
    PrecyzjaPrecyzja5,1%51.9%337
    InspiracjaInspiracja1,2%53.1%81

    Popularność to odsetek gier Teemo na tej linii z daną runą; opcje poniżej 40 gier pomijamy. Wyższy współczynnik wygranych rzadko wybieranej runy to zwykle wybór pod konkretny matchup, a nie ogólne ulepszenie.

    Pomniejsze runy Teemo wg drzewka

    Każda pomniejsza runa wybierana przez graczy Teemo, pogrupowana wg drzewka, z popularnością i współczynnikiem wygranych.

    Precyzja

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    Legenda: ŻwawośćLegenda: ŻwawośćNajczęściej grane73,7%52.3%4899
    TriumfTriumf62,8%52.0%4172
    Ostatni BastionOstatni Bastion40,9%52.9%2716
    Ostateczny CiosOstateczny Cios24,0%50.1%1597
    OdcięcieOdcięcie10,4%52.8%691
    Pochłonięcie ŻyciaPochłonięcie Życia6,2%54.8%409

    Determinacja

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    PrzerostPrzerostNajczęściej grane52,1%53.1%3464
    Kościana ZbrojaKościana Zbroja51,7%53.4%3436
    DemolkaDemolka13,8%52.8%914
    Drugi OddechDrugi Oddech1,6%42.3%104
    NiezachwianyNiezachwiany1,2%48.7%78
    Szkolenie SprawnościoweSzkolenie Sprawnościowe0,8%51.9%52

    Czarnoksięstwo

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    Nadchodząca BurzaNadchodząca BurzaNajczęściej grane27,3%49.8%1817
    Opaska Przepływu ManyOpaska Przepływu Many22,4%48.7%1490
    ChyżośćChyżość12,6%51.0%840
    PoparzeniePoparzenie8,1%51.7%536
    Aksjomatyczny Adept ArkanówAksjomatyczny Adept Arkanów6,4%50.0%426
    Płaszcz NimbuPłaszcz Nimbu6,4%54.0%422

    Dominacja

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    SuperłowcaSuperłowcaNajczęściej grane23,2%51.8%1540
    Cios Poniżej PasaCios Poniżej Pasa18,6%50.4%1235
    Makabryczne PamiątkiMakabryczne Pamiątki5,6%53.8%370
    Smak KrwiSmak Krwi3,8%54.3%254
    Szósty ZmysłSzósty Zmysł2,7%49.4%178
    Niespodziewane UderzenieNiespodziewane Uderzenie2,5%51.8%164

    Inspiracja

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    Dostawa CiastekDostawa CiastekNajczęściej grane0,6%54.8%42
    Zwrot GotówkiZwrot Gotówki0,6%61.0%41
    Kosmiczna PrzenikliwośćKosmiczna Przenikliwość0,6%51.2%41

    Odłamki statystyk Teemo

    Które odłamki wybierają gracze Teemo w każdym z trzech rzędów i jaki mają współczynnik wygranych.

    RunaGraczeWspółczynnik wygranychGry
    Siła adaptacyjna (elastyczny)Siła adaptacyjna (elastyczny)Najczęściej grane92,2%51.8%6128
    Prędkość ataku (atak)Prędkość ataku (atak)91,2%51.9%6057
    Skalujące się zdrowie (obrona)Skalujące się zdrowie (obrona)83,6%51.9%5554
    Zdrowie (obrona)Zdrowie (obrona)10,4%52.1%693
    Prędkość ruchu (elastyczny)Prędkość ruchu (elastyczny)6,6%51.1%436
    Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (atak)6,4%52.6%424
    Nieustępliwość i odporność na spowolnienia (obrona)Nieustępliwość i odporność na spowolnienia (obrona)6,0%51.8%398
    Przyspieszenie umiejętności (atak)Przyspieszenie umiejętności (atak)2,5%50.6%164
    Skalujące się zdrowie (elastyczny)Skalujące się zdrowie (elastyczny)1,2%64.2%81
    MetaBot Desktop

    Zdobądź zwycięską przewagę

    Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

    • Nakładki w grze
    • Automatyczne śledzenie meczów
    • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
    🔍

    Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

    Report an Issue

    Teemo runy FAQ - patch 26.20

    Jaka jest najlepsza kluczowa runa dla Teemo Górna?

    Do Ataku: Teemo Górna bierze ją w 68% gier rankingowych i wygrywa 52,1% z 4532 gier. Alternatywy: Uścisk Nieumarłego (12%, 51,4%), Mroczne Żniwa (8%, 51,6%).

    Jakie odłamki statystyk powinien brać Teemo?

    Większość graczy Teemo bierze Prędkość ataku (atak), Siła adaptacyjna (elastyczny), Skalujące się zdrowie (obrona) — po jednym z każdego rzędu.

    Jakie sa najlepsze runy Teemo w patchu 26.20?

    Najlepsze runy Teemo w patchu 26.20 uzywaja drzewa Precyzja z Do Ataku, Triumf, Legenda: Żwawość, and Ostatni Bastion i drzewa Determinacja z Kościana Zbroja and Przerost. Ten setup run osiaga wygrana 53.4% ze wskaznikiem wyboru 30.2%.

    Jaki jest wskaznik zwyciestwa najlepszej strony run Teemo?

    Najlepsza strona run Teemo ma 53.4% wskaznik zwyciestwa w patchu 26.20, co jest +1.5% w porownaniu do sredniej wskaznika zwyciestwa Teemo. Ten zestaw run ma 30.2% wskaznik wyboru wsrod graczy Teemo.

    Jakiego keystone\'a powinienem uzywac na Teemo?

    Do Ataku z drzewa Precyzja jest najlepszym keystonem dla Teemo w patchu 26.20. Ten keystone dobrze synergizuje z kitem Teemo i zapewnia wygrana 53.4%.

    Jakie jest glowne drzewo run Teemo?

    Glowne drzewo run Teemo to Precyzja. Optymalne runy Precyzja dla Teemo to Do Ataku, Triumf, Legenda: Żwawość, and Ostatni Bastion, z Do Ataku jako kamieniem wegielmnym.

    Jakie jest wtorne drzewo run Teemo?

    Najlepsze wtorne drzewo run Teemo to Determinacja. Zalecane runy Determinacja to Kościana Zbroja and Przerost, ktore uzupelniaja glowne drzewo Precyzja Teemo.

    Jakie sa alternatywne zestawy run dla Teemo?

    Alternatywny zestaw run Teemo uzywa Uścisk Nieumarłego z drzewa Determinacja. Ten alternatywny build moze byc preferowany w okreslonych matchupach lub stylach gry. Sprawdz alternatywna strone run powyzej, aby uzyskac pelne szczegoly, w tym wskaznik zwyciestwa i wyboru.

    Jak popularne sa runy Teemo?

    Najlepsza strona run Teemo ma 30.2% wskaznik wyboru w patchu 26.20. To wskazuje, ze 30.2% graczy Teemo uzywa zestawu Do Ataku z drzewami Precyzja i Determinacja.