Yone, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
51.0%
Współczynnik wyboru
8.9%
Ban rate
15.9%

Yone vs Camille

Yone Tier SWojownikZabójca
Patch
26.20
Gry
15 996
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Yone vs Camille to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Camille wygrywa z 62.5% win rate (+25.0%) przeciwko Yone na podstawie 96 gier. Camille holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Yone, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Yone vs Camille.

Analiza matchupu Yone

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Yone radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Yone
Yone
36.8%
VS
Camille
63.2%
Camille

Kto wygrywa: Yone vs Camille?

Faworyt: CamilleNiska pewność

Yone wygrywa 36.8% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 27.4% a 47.3% (zakres 95%).

Oczekiwany
52.4%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna)
Efekt pojedynku
−15.6 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 87
Linia: Górna
vs patch 26.19
−13.7 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Górna · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź

Spotkali się też na innej linii (Środkowa): liczba gier: 5, wskaźnik wygranych – Yone: 80.0%.

Najważniejsze wnioski

  • Camille jest faworytem tego pojedynku: Yone wygrywa 36.8% z 87 gier, a cały zakres 95% (27.4–47.3%) leży po tej samej stronie 50%.
  • To o 15.6 pkt gorzej dla bohatera Yone, niż przewidują ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Górna; 52.4%), więc sam pojedynek działa na niekorzyść tego wyboru.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 308, co mieści się w granicach błędu (gry: 86).
  • Gracze bohatera Yone znacznie częściej wybierają Wyczerpanie + Błysk w pojedynku z bohaterem Camille: 32.8% w pozostałych grach (linia: Górna), 49.4% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Yone i Camille grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Yone w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Yone vs Camille – statystyki fazy linii

YoneCamille

W 15. minucie

Różnica złota
−308
W granicach błędu
Zakres 95%: od −720 do +104
Różnica XP
−406
W granicach błędu
Zakres 95%: od −854 do +43
Różnica CS
+3.3
W granicach błędu
Zakres 95%: od −3.6 do +10.3
2.20
Zabójstwa przed 15. min
3.63
3.77
Śmierci przed 15. min
2.60
1.36
Solo zabójstwa przed 15. min
2.43
19.5%
Pierwsza krew
16.1%

Średnie z całej gry

6.8
CS / min
6.3
837
DMG / min
875
11 215
Złoto / grę
11 833
231
Leczenie / min
311
958
Zredukowane DMG / min
1250
0.7
CC / min
0.8

Yone vs Camille – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Yone przeciwko bohaterowi Camille według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 8
Za mało gier
20–25 min
Gry: 20
38.7%
25–30 min
Gry: 31
Za mało gier
30–35 min
Gry: 19
Za mało gier
35+ min
Gry: 9
Yone vs CamilleZakres 95%Yone zwykle (Górna)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Yone przeciwko bohaterowi Camille w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Yone vs Camille – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneYone – złoto w 15. min: −308
  2. Pierwszy przedmiotCamilleYone: 14.1 min · Camille: 11.8 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minWyrównaneYone wygrywa 41.2% z 51 gier
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Yone vs Camille: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Yone dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Górna).

  • WyczerpanieBłysk
    Wyczerpanie + BłyskCzary przywoływacza
    Zwykle
    32.8%
    vs Camille
    49.4%
    +16.7 pkt41.9% wygranych tutaj
  • BłyskPodpalenie
    Błysk + PodpalenieCzary przywoływacza
    Zwykle
    56.9%
    vs Camille
    40.2%
    −16.6 pkt31.4% wygranych tutaj
  • Pozdrowienia Lorda Dominika
    Zwykle
    17.0%
    vs Camille
    4.6%
    −12.4 pkt

Yone vs Camille – najlepszy build

Zwykły build: Yone (Górna)

Wskaźnik wygranych 81.0% · gry: 21

Przeciwko: Camille

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 10 z 35 gier Yone przeciw Camille miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Yone.

  • Yone zwykle najpierw kończy Ostrze Zniszczonego Króla, po 14.1 min (mediana z 62 gier).
  • Camille zwykle najpierw kończy Moc Trójcy, po 11.8 min (mediana z 82 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Yone vs Camille – najlepsze runy

Zwykłe runy: Yone (Górna)

Zabójcze TempoZabójcze Tempo
Precyzja
Pochłonięcie ŻyciaLegenda: ŻwawośćOstatni Bastion
Determinacja
PrzerostKościana Zbroja
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 56.6% · gry: 302

Przeciwko: Camille

Zabójcze TempoZabójcze Tempo
Precyzja
Pochłonięcie ŻyciaLegenda: ŻwawośćOstatni Bastion
Determinacja
PrzerostDrugi Oddech
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 32.4% · gry: 34

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Yone w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Yone dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Yone, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Yone, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Yone

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Yone vs Camille – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Yone vs Camille?

Camille jest faworytem tego pojedynku: Yone wygrywa 36.8% z 87 gier, a cały zakres 95% (27.4–47.3%) leży po tej samej stronie 50%.

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Yone przeciwko bohaterowi Camille?

Yone wygrywa 36.8% z 87 gier przeciwko bohaterowi Camille (linia: Górna, patch 26.20; zakres 95% 27.4–47.3%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna) można by oczekiwać 52.4%.

Czy Yone kontruje bohatera Camille?

Nie — jest odwrotnie: Yone wygrywa tylko 36.8% z 87 gier przeciwko bohaterowi Camille, a cały zakres 95% leży poniżej 50%.

Kto wygrywa linię: Yone czy Camille?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 308, co mieści się w granicach błędu (gry: 86).

Czy Yone lepiej skaluje się niż Camille?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Camille ma największą przewagę nad bohaterem Yone?

Camille ma mierzalną przewagę w: Pierwszy przedmiot.

Jaki build dla bohatera Yone przeciwko bohaterowi Camille?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Yone (linia: Górna): Nieśmiertelny Łuklerz, Klinga Burzy, Ostrze Nieskończoności. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Camille: Pozdrowienia Lorda Dominika (zwykle 17.0%, tutaj 4.6%).

Jakie runy dla bohatera Yone przeciwko bohaterowi Camille?

Zabójcze Tempo (Precyzja + Determinacja) — 32.4% w 34 grach przeciwko bohaterowi Camille. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Camille: Wyczerpanie + Błysk (zwykle 32.8%, tutaj 49.4%).