YoruMatchupy
Współczynniki wygranych Yoru przeciwko wszystkim agentom Valorant. Najlepszy matchup: Yoru vs Deadlock (66.7% WW). Najtrudniejszy matchup: vs Cypher (34.5% WW). Porównaj KDA, obrażenia i wydajność w ataku/obronie w każdym pojedynku.
Yoru Matchup Breakdown
Select an opposing agent to view detailed head-to-head statistics. Compare Yoru's performance in terms of win rate, KDA, damage output, headshot percentage, and attack/defense effectiveness — all based on real competitive Valorant match data.
Yoru ma korzystne starcia przeciwko 10 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 17 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Yoru jest przeciwko Deadlock ze wskaźnikiem wygranych 66.7%. Najtrudniejsze starcie to Cypher ze wskaźnikiem wygranych 34.5%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Opponent | Win Rate | Matches | KDA | DMG/Rnd | HS % | Atk WR | Def WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.11% | 399 | 1.25 | 141.1 | 29.4% | 45.4% | 50.1% | |
| 43.56% | 326 | 1.28 | 144.6 | 30.0% | 48.1% | 48.6% | |
| 48.54% | 274 | 1.30 | 142.2 | 29.8% | 48.4% | 51.6% | |
| 46.44% | 239 | 1.28 | 144.3 | 31.6% | 48.2% | 49.8% | |
| 47.16% | 176 | 1.28 | 141.1 | 30.3% | 46.7% | 52.1% | |
| 50.00% | 172 | 1.32 | 145.6 | 29.5% | 46.4% | 54.0% | |
| 49.01% | 151 | 1.20 | 136.2 | 27.4% | 47.5% | 51.6% | |
| 43.66% | 142 | 1.25 | 139.1 | 28.3% | 48.2% | 48.4% | |
| 44.68% | 94 | 1.24 | 142.4 | 29.5% | 49.1% | 49.7% | |
| 47.06% | 68 | 1.32 | 141.4 | 30.5% | 52.3% | 48.1% | |
| 41.94% | 62 | 1.27 | 144.0 | 29.1% | 46.4% | 50.3% | |
| 52.46% | 61 | 1.34 | 145.4 | 29.3% | 45.4% | 57.3% | |
| 34.55% | 55 | 1.20 | 140.8 | 28.8% | 44.2% | 49.6% | |
| 47.92% | 48 | 1.27 | 138.8 | 31.8% | 47.0% | 52.1% | |
| 39.53% | 43 | 1.28 | 137.8 | 29.8% | 47.4% | 49.4% | |
| 56.25% | 32 | 1.35 | 147.2 | 31.6% | 46.4% | 58.6% | |
| 44.83% | 29 | 1.43 | 156.9 | 29.0% | 48.7% | 48.9% | |
| 39.29% | 28 | 1.34 | 148.3 | 30.6% | 47.3% | 52.6% | |
| 65.22% | 23 | 1.31 | 145.2 | 30.9% | 53.0% | 52.3% | |
| 47.62% | 21 | 1.19 | 137.7 | 31.6% | 51.1% | 46.5% | |
| 66.67% | 21 | 1.40 | 148.9 | 26.4% | 53.8% | 54.2% | |
| 42.11% | 19 | 1.23 | 141.4 | 31.2% | 48.0% | 50.7% | |
| 52.94% | 17 | 1.35 | 135.8 | 26.6% | 44.9% | 56.0% | |
| 50.00% | 10 | 1.43 | 142.5 | 27.9% | 57.3% | 54.5% | |
| 57.14% | 7 | 1.41 | 149.8 | 26.3% | 46.9% | 58.1% | |
| 60.00% | 5 | 1.37 | 164.1 | 32.5% | 54.3% | 55.9% | |
| 50.00% | 4 | 1.57 | 141.6 | 32.1% | 44.7% | 66.7% |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Często zadawane pytania
Jakie jest najlepsze starcie Yoru w Valorant?
Najlepsze starcie Yoru jest przeciwko Deadlock, osiągając wskaźnik wygranych 66.7%. Yoru doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Yoru?
Najtrudniejsze starcie Yoru jest przeciwko Cypher, z tylko 34.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Yoru powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Yoru?
Yoru ma 10 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 17 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Yoru w trudnych starciach?
Grając Yoru w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Yoru, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Yoru?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Yoru obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.