Starcie Yoru vs Deadlock w Valorant
Winrate
55.3%
Mecze
38
KDA
1.30

Yoru vs Deadlock Matchupy

Szturmowiec
Patch
13.06
Mecze
873 870
Region
Wszystkie regiony
Ranga
Wszystkie rangi
Platforma
Wszystkie platformy
Tryb
Competitive
Ostatnia aktualizacja
13 paź 2026 UTC

Analiza matchupa Yoru vs Deadlock: Yoru dominuje ze współczynnikiem wygranych 55.3% w 38 meczach. Wyższe obrażenia (142 ADR) daje Yoru wyraźną przewagę. Zobacz statystyki ataku/obrony i analizę walki.

Analiza matchupu Yoru

Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Yoru pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.

Porównaj z przeciwnikiem
Yoru - 55.3% procent wygranych w tym matchupie
Yoru
55.3% WS
VS
Matchup Deadlock vs Yoru - 44.7% procent wygranych
Deadlock
44.7% WS

Kto wygrywa matchup Yoru vs Deadlock?

Yoru wygrywa matchup Yoru vs Deadlock
Zwycięzca
Yoru
Mecze: 38
55.3%
Wskaźnik Wygranych
44.7%
1.30
Średnie KDA
1.33
16.3
Średnie Zabójstwa
15.4
15.7
Średnie Śmierci
14.8
142.4
DMG/Rundę
131.7
27.6%
HS %
32.1%
219
Wynik Walki
200
48.5%
WW Atak
47.3%
52.7%
WW Obrona
51.5%

Analiza Wydajności Yoru vs Deadlock

Analiza matchupu Yoru vs Deadlock - zwycięzca ogólnych wyników

Analiza 38 meczów pokazuje, że Yoru ma wyraźną przewagę nad Deadlock w tym bezpośrednim starciu, wygrywając 3 z 4 krytycznych metryk wydajności. Podczas gdy Deadlock pokazuje siłę w jednej kategorii, ogólna przewaga statystyczna Yoru w fragach, obrażeniach i wskaźnikach wygranych po stronach daje mu przewagę w większości starć.

Siła Fraggowania
1.30Yoru
1.33Deadlock
Możliwości fragowania są wyrównane między Yoru i Deadlock, ze wskaźnikami KDA odpowiednio 1.30 i 1.33. Ta niemal równość oznacza, że umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie często będą decydować, który agent wyjdzie na prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach.
Zadawane Obrażenia
142.4Yoru
131.7Deadlock
Yoru zadaje 142.4 średnich obrażeń na rundę, przewyższając 131.7 ADR Deadlock. Ta stała przewaga w obrażeniach pomaga Yoru zdobywać więcej punktów za asysty i wykańczać osłabionych przeciwników.
Strona Ataku
48.5%Yoru
47.3%Deadlock
Wydajność po stronie ataku jest zrównoważona między tymi agentami, z Yoru na 48.5% i Deadlock na 47.3% wskaźnika wygranych. Sukces w ataku będzie bardziej zależał od strategii drużyny i kontroli mapy niż od indywidualnego wyboru agenta.
Strona Obrony
52.7%Yoru
51.5%Deadlock
Obaj agenci radzą sobie podobnie w obronie, z Yoru notującym 52.7% wskaźnik wygranych i Deadlock na 51.5%. Sukces defensywny w tym starciu zależy od ustawienia celownika, timingu umiejętności i komunikacji drużyny, a nie od przewag specyficznych dla agenta.

Podsumowanie starcia Yoru vs Deadlock

Starcie Yoru vs Deadlock w Valorant jest dominujące starcie, gdzie jeden agent znacząco przewyższa drugiego. Na podstawie 38 przeanalizowanych meczów rankingowych, Yoru wygrywa 55.3% czasu w porównaniu do 44.7% Deadlock, różnica 10.5 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy celność headshotów, gdzie Deadlock konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Szturmowiec vs Sentinel, Yoru ma przytłaczającą przewagę w tym starciu agentów. Deadlock nigdy nie powinien podejmować izolowanych walk z Yoru i musi całkowicie polegać na koordynacji zespołowej, utility i crossfire, aby skutecznie konkurować.

Analiza fraggingu Yoru vs Deadlock

Deadlock wygrywa statystyki fraggowania przeciwko Yoru w Valorant

Deadlock nieznacznie wyprzedza Yoru w konkurencyjnym porównaniu fraggowania, wygrywając 3 z 5 metryk ze znaczącymi zaletami w KDA efficiency, survivability, headshot accuracy. Z marginesem zaledwie 3-2 opartym na 38 przeanalizowanych meczach, to starcie Yoru vs Deadlock pozostaje kwestionowalne dla obu stron. Yoru nie powinien czuć się przytłoczony — luka statystyczna jest wystarczająco wąska, że indywidualne umiejętności, wybory pozycjonowania i podejmowanie decyzji w grze mogą łatwo przechylić konkretne spotkania na korzyść Yoru.

Średnie KDA
1.30Yoru
1.33Deadlock
Porównanie KDA między Yoru a Deadlock ujawnia wyjątkowo wyrównaną rywalizację, z Yoru osiągającym średnio 1.30 i Deadlock notującym 1.33. Ta minimalna różnica zaledwie 0.03 pokazuje, że żaden agent nie ma systematycznej przewagi we fraggowaniu w tym starciu. Podczas spotkań w grach rankingowych sukces zależy niemal całkowicie od indywidualnej mechaniki gracza, umiejscowienia celownika i podejmowania decyzji w ułamku sekundy, a nie od jakiejkolwiek wrodzonej przewagi zestawu agenta. Gracze po obu stronach powinni podchodzić do tych pojedynków z pewnością siebie, wiedząc, że statystyczne pole gry jest wyrównane.
Średnie Zabójstwa
16.3Yoru
15.4Deadlock
Yoru zdobywa około 0.9 więcej zabójstw na mecz niż Deadlock w tym bezpośrednim starciu (16.3 vs 15.4). W trakcie typowej gry 20+ rundowej przekłada się to na Yoru wnoszącego kilka dodatkowych eliminacji do wysiłków zespołu. Luka wskazuje, że styl gry lub zestaw Yoru zapewnia nieco lepsze możliwości zabezpieczania zabójstw, chociaż Deadlock może to kompensować poprzez lepszą pomoc utility, kotwiczenie site'u lub występy clutchowe.
Średnie Śmierci
15.7Yoru
14.8Deadlock
Deadlock przeżywa dłużej w tym starciu, ginąc 14.8 razy na grę w porównaniu do 15.7 śmierci Yoru. Ta różnica 0.9 śmierci na mecz oznacza, że Deadlock jest dostępny przez więcej rund, częściej przyczyniając się do scenariuszy późnych rund i sytuacji clutchowych. Gracze Yoru powinni zbadać swoje pozycjonowanie i timing agresji — dane sugerują, że podejście Deadlock do tych pojedynków skutkuje lepszymi wynikami przeżywalności.
DMG/Rundę
142.4Yoru
131.7Deadlock
Yoru znacząco przewyższa Deadlock w obrażeniach w bezpośrednich starciach, notując 142.4 ADR versus 131.7. Ta przewaga 10.7 obrażeń na rundę oznacza, że Yoru konsekwentnie wygrywa wymianę obrażeń w strzelaninach, albo zabezpieczając zabójstwa bezpośrednio, albo pozostawiając przeciwników osłabionych dla kolegów z drużyny do wykończenia. Gracze Deadlock powinni unikać przedłużających się pojedynków z Yoru — zamiast tego szukaj szybkich picków z bronią typu burst damage lub polegaj na obrażeniach od umiejętności i crossfire zespołu, aby kompensować czystą wadę strzelaniny.
HS %
27.6%Yoru
32.1%Deadlock
Deadlock wykazuje zauważalnie lepszą dokładność headshotów przeciwko Yoru: 32.1% versus 27.6%. Ta luka 4.5 punktów procentowych w precyzji oznacza, że Deadlock kończy strzelaniny szybciej, oszczędza więcej amunicji i wygrywa więcej pojedynków 50-50, gdzie obaj gracze widzą się jednocześnie. Yoru stoi w obliczu realnej wady w pojedynkach aimowych i powinien kompensować poprzez utility, pozycjonowanie lub wybory broni, które nie wymagają precyzji headshotowej (strzelby, sprayowanie Odinem przez dymy, itp.).

Wydajność ataku i obrony Yoru vs Deadlock

Strona Ataku
Yoru
Yoru48.5%
Deadlock47.3%
Strona Obrony
Yoru
Yoru52.7%
Deadlock51.5%

Analiza strony atakującej

Yoru demonstruje skromną przewagę atakową nad Deadlock, konwertując 48.5% rund atakowych w porównaniu do 47.3%. Ta przewaga 1.2 punktów daje Yoru nieco lepszą zdolność zdobywania punktów, ale luka pozostaje wystarczająco wąska dla wykwalifikowanych graczy Deadlock.

Dane z 38 gier kompetycyjnych sugerują, że kit Yoru zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do scenariuszy atakowych. Jednak drużyny Deadlock nie powinny dramatycznie zmieniać swojego podejścia — zamiast tego skup się na dopracowaniu timingu wykonania i dokładniejszej koordynacji łańcuchów użyteczności. Małe usprawnienia w koordynacji drużyny mogą łatwo przezwyciężyć lukę 1.2%.

Przy podejmowaniu pojedynków entry, Yoru ma niewielką przewagę statystyczną, ale nic, co powinno zmienić fundamentalne podejście. Gracze Deadlock powinni nadal pewnie podejmować entry, gdy mają dobre informacje. Yoru może grać nieco bardziej agresywnie na entry.

W sytuacjach post-plant, niewielka przewaga Yoru prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do odmawiania rozbrajania. Deadlock powinien kompensować przez bardziej rozważne pozycjonowanie post-plant. Luka 1.2 punktów może być zneutralizowana przez mądre podstawy post-plant.

Analiza strony broniącej

Yoru wykazuje nieco lepsze zdolności defensywne niż Deadlock, wygrywając 52.7% rund obrony w porównaniu do 51.5%. Ta przewaga 1.2 punktów procentowych sugeruje, że kit Yoru zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do gry po stronie CT.

Przy podejmowaniu decyzji o przydziale punktów, Yoru może pewniej podejmować role solo anchor. Ich przewaga defensywna 1.2% prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do opóźniania lub lepszego zbierania informacji. Deadlock powinien rozważyć parowanie się z kolegą na swoim punkcie.

Yoru demonstruje marginalnie lepszą zdolność retake. Deadlock powinien skupić się na retake'ach z przewagą liczebną — nie podejmuj heroicznych retake'ów 1v1 przeciwko Yoru, gdy możesz poczekać na kolegów.

W rundach eco i force buy, luka 1.2% staje się bardziej wyraźna. Deadlock powinien być bardziej konserwatywny z agresją eco przeciwko Yoru i priorytetyzować oszczędzanie na full buy, gdzie użyteczność drużyny może kompensować indywidualne wady.

Ogólna analiza stron

Yoru utrzymuje konsekwentną ale niewielką przewagę po obu stronach mapy, z 48.5% wskaźnikiem wygranych w ataku i 52.7% w obronie. Podczas gdy Yoru jest statystycznie faworyzowany, Deadlock pozostaje wysoce konkurencyjny przez silną indywidualną wydajność.

Wybór mapy i skład drużyny mają minimalny wpływ na ten konkretny wynik pojedynku. Obaj agenci radzą sobie podobnie na wszystkich typach map. Wybieraj na podstawie osobistego komfortu i potrzeb drużyny zamiast czynników specyficznych dla Yoru vs Deadlock. Niewielka przewaga Yoru nie zmienia się w zależności od czynników zewnętrznych.

Dla wspinaczki rankingowej nie przemyślaj tego pojedynku. Różnice statystyczne są wystarczająco małe, że indywidualna umiejętność, koordynacja drużyny i wyczucie gry pozostają głównymi czynnikami. Zarówno Yoru jak i Deadlock są opłacalnymi pickami rankingowymi.

Podsumowując: to jeden z bardziej zrównoważonych pojedynków agentów w Valorant. Yoru ma niewielką statystyczną przewagę, ale Deadlock jest absolutnie opłacalny. Jeśli czujesz się komfortowo na Deadlock, nie zmieniaj na Yoru tylko dla tego pojedynku.

Dynamika Szturmowiec vs Sentinel

Dynamika Szturmowiec (Yoru) vs Sentinel (Deadlock) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Szturmowiec Yoru służą innym celom niż kit Sentinel Deadlock, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.

Zrozumienie jak umiejętności Szturmowiec wchodzą w interakcję z kontrą Sentinel jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Szturmowiec Yoru może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Sentinel Deadlock kontruje inne. Przewaga Yoru sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.

MetaBot Desktop

Zbuduj idealny skład drużyny

Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.

  • Pełny kreator składów 5v5
  • Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
  • Przewagi matchupów nad pickami wroga
Comp Lab w aplikacji MetaBot Desktop analizujący skład drużyny Valorant na mapie Haven

Yoru ma korzystne starcia przeciwko 10 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 17 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Yoru jest przeciwko KAY/O ze wskaźnikiem wygranych 66.7%. Najtrudniejsze starcie to Vyse ze wskaźnikiem wygranych 39.1%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.

Wskaźniki zwycięstw i statystyki bojowe Yoru w Valorant (Patch 13.06)
Przeciwnik
Wsk. Wygranych
Mecze
KDA
Obrażenia/​Rnd
HS %
Atak WR
Obr. WR
44.98%8471.28144.429.4%46.7%50.8%
46.55%7111.28145.230.1%47.5%50.3%
48.09%6011.30143.330.0%47.9%52.0%
45.04%5041.26142.030.8%48.0%49.0%
48.45%3881.32146.629.3%46.9%52.5%
49.34%3791.30145.228.8%47.6%52.2%
48.33%3601.29142.029.8%47.1%51.9%
43.64%2911.24139.828.2%47.7%48.8%
44.74%1901.23140.930.1%47.0%50.5%
44.37%1421.31144.429.1%45.1%53.8%
44.44%1351.33149.429.2%46.0%52.8%
39.69%1311.24140.928.2%44.3%50.3%
46.09%1281.29139.930.6%50.1%49.7%
51.35%1111.26141.231.7%48.6%51.8%
45.45%991.35145.730.2%47.4%50.0%
56.94%721.29145.930.2%49.5%54.2%
39.06%641.25144.329.7%45.1%49.8%
48.33%601.34148.430.3%51.4%50.0%
50.98%511.28143.630.4%50.5%51.1%
60.00%451.32146.429.3%52.2%53.5%
51.11%451.38153.128.8%47.4%54.5%
42.86%421.26141.131.0%48.0%49.7%
55.26%381.30142.427.6%48.5%52.7%
55.00%201.45146.233.5%54.5%57.8%
66.67%121.43152.230.5%56.3%60.5%
50.00%101.46154.523.7%53.0%51.7%
66.67%61.74156.925.7%49.2%69.2%
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Jakie jest najlepsze starcie Yoru w Valorant?

Najlepsze starcie Yoru jest przeciwko KAY/O, osiągając wskaźnik wygranych 66.7%. Yoru doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.

Jakie jest najtrudniejsze starcie Yoru?

Najtrudniejsze starcie Yoru jest przeciwko Vyse, z tylko 39.1% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Yoru powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.

Ile korzystnych starć ma Yoru?

Yoru ma 10 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 17 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.

Jak powinienem grać Yoru w trudnych starciach?

Grając Yoru w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Yoru, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.

Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Yoru?

Kluczowe statystyki do analizy w starciach Yoru obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.

Zobacz też: Inni Szturmowiec