Hecarim, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
46.3%
Współczynnik wyboru
2.1%
Ban rate
3.1%

Hecarim Synergie i najlepsi sojusznicy

Hecarim Tier FWojownikTank
Patch
26.20
Gry
3840
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Z kim Hecarim wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy toplaner
Jax57,9% · 95 gier
Najlepsze wsparcie
Soraka55,4% · 101 gier
Najlepszy ADC
Aphelios55,4% · 121 gier

Synergie Hecarim - Patch 26.20

Zbadano 124 par z sojusznikami

Hecarim (Dżungla) wygrywa najczęściej z Jax jako toplaner (57,9%, +10,8 powyżej oczekiwań) i Aphelios jako ADC (55,4%, +9,6). Najsłabsze połączenie to Katarina jako midlaner: 35,4%, 10,9 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi midlanerzy z Hecarim

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Galio55.9%+10.368
Vladimir57.0%+9.179
Viktor53.7%+6.5108
Lissandra55.4%+8.074
Orianna53.5%+11.343
Kassadin57.5%+11.340

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Katarina35.4%−10.9113
Ahri43.2%−4.5176
Diana38.8%−6.880

Najlepsi toplanerzy z Hecarim

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jax57.9%+10.895
Yone55.7%+8.8131
Irelia57.1%+10.777
Gwen54.0%+9.263
Ambessa56.9%+9.951
Sion53.6%+7.356

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Olaf26.5%−19.749
Yorick37.1%−11.070
Trundle31.0%−13.142

Najlepsze wsparcia dla Hecarim

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Sona59.2%+10.971
Soraka55.4%+8.0101
Brand55.3%+8.376
Braum55.6%+8.463
Nautilus50.0%+3.6162
Alistar53.8%+6.480

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Blitzcrank37.4%−9.0115
Vel'Koz34.8%−12.146
Lulu41.6%−5.2161

Najlepsi ADC dla Hecarim

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Aphelios55.4%+9.6121
Kai'Sa51.9%+4.8270
Sivir56.0%+8.075
Varus54.5%+8.655
Kog'Maw54.5%+5.455
Vayne49.3%+3.671

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Ashe36.8%−8.1163
Jhin43.6%−3.2282
Jinx46.2%−1.7314

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Hecarim

  • Jax · toplaner+10.8
  • Aphelios · ADC+9.6
  • Yone · toplaner+8.8
  • Blitzcrank · wsparcie−9.0
  • Ashe · ADC−8.1
  • Katarina · midlaner−10.9

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Hecarim

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Hecarim (Dżungla), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych46,4%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Hecarim - Patch 26.20

Kto jest najlepszym toplaner dla Hecarim?

Jax. Hecarim (Dżungla) wygrywa 57,9% z 95 gier rankingowych z Jax jako toplaner – o 10,8 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Yone, Irelia.

Kto jest najlepszym wsparcie dla Hecarim?

Soraka. Hecarim (Dżungla) wygrywa 55,4% z 101 gier rankingowych z Soraka jako wsparcie – o 8,0 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Sona, Brand.

Z jakimi bohaterami Hecarim ma synergię?

W tym patchu Hecarim (Dżungla) najbardziej zyskuje dzięki Jax (toplaner, 57,9%), Aphelios (ADC, 55,4%), Yone (toplaner, 55,7%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Hecarim?

Hecarim (Dżungla) radzi sobie najgorzej obok Katarina (midlaner, 35,4%), Ashe (ADC, 36,8%), Blitzcrank (wsparcie, 37,4%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.