- Winrate
- 25.0%
- Mecze
- 4
- KDA
- 1.29
Yoru vs Hush Matchupy
- Patch
- 13.09
- Mecze
- 961 220
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 3 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Poradnik matchupa Yoru vs Hush: Hush prowadzi ze współczynnikiem wygranych 75.0%, ale Yoru wciąż może wygrać. Naucz się jak 150 ADR Yoru tworzy okazje, aby zamienić te 4 meczy w wygrane w rankingu.
Analiza matchupu Yoru
Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Yoru pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.
Kto wygrywa matchup Yoru vs Hush?
Analiza Wydajności Yoru vs Hush
Analiza 4 meczów pokazuje, że Hush ma wyraźną przewagę nad Yoru w tym bezpośrednim starciu, wygrywając 3 z 4 krytycznych metryk wydajności. Podczas gdy Yoru pokazuje siłę w jednej kategorii, ogólna przewaga statystyczna Hush w fragach, obrażeniach i wskaźnikach wygranych po stronach daje mu przewagę w większości starć.
Podsumowanie starcia Yoru vs Hush
Starcie Yoru vs Hush w Valorant jest dominujące starcie, gdzie jeden agent znacząco przewyższa drugiego. Na podstawie 4 przeanalizowanych meczów rankingowych, Hush wygrywa 75.0% czasu w porównaniu do 25.0% Yoru, różnica 50.0 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy umiejętność fraggowania, gdzie Hush konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Szturmowiec vs Duelist, Hush ma przytłaczającą przewagę w tym starciu agentów. Yoru nigdy nie powinien podejmować izolowanych walk z Hush i musi całkowicie polegać na koordynacji zespołowej, utility i crossfire, aby skutecznie konkurować.
Analiza fraggingu Yoru vs Hush
Hush zdobywa 4 z 5 metryk fraggowania w starciu Yoru vs Hush, ustanawiając wyraźną przewagę mechaniczną z zaletami w KDA efficiency, kill production, survivability. Nasza analiza 4 gier rankingowych ujawnia, że Hush konsekwentnie przewyższa Yoru w scenariuszach bezpośredniej walki. Podczas gdy Yoru zdołał wygrać pozostałą metrykę, ogólny obraz faworyzuje Hush w strzelaninach. Gracze Yoru powinni grać wokół swojej jednej siły, minimalizując ekspozycję w obszarach, gdzie Hush dominuje.
Wydajność ataku i obrony Yoru vs Hush
Analiza strony atakującej
Hush znacząco przewyższa Yoru po stronie ataku, osiągając 50.0% wskaźnik wygranych rund w porównaniu do 41.2%. Ta dysproporcja 8.8 punktów ujawnia Hush jako wyraźnie lepszego agenta ofensywnego.
Na podstawie 4 przeanalizowanych meczów, Hush dominuje scenariusze atakowe przez wiele wektorów. Drużyny Yoru muszą dokonać strukturalnych zmian: mniej polegać na Yoru w kluczowych rolach fraggingowych, projektować wykonania minimalizujące bezpośrednią konfrontację z Hush. Samo "granie lepiej" nie wystarczy, aby przezwyciężyć lukę 8.8%.
Yoru powinien unikać ról entry fraggingu przeciwko Hush zawsze gdy to możliwe. Dane wyraźnie pokazują, że Hush wygrywa nieproporcjonalnie dużo pierwszych kontaktów w ataku. Gracze Yoru powinni zgłaszać się na role wspierające.
Scenariusze post-plant mocno faworyzują Hush. Drużyny Yoru nigdy nie powinny zostawiać Yoru samego w post-plant — zawsze miej kolegów z drużyny w pobliżu do crossfire'ów i trade'ów. Hush powinien rozpoznać swoją dominację post-plant i agresywnie grać o spike'a.
Analiza strony broniącej
Hush znacząco przewyższa Yoru w obronie, osiągając 58.8% wygranych rund w porównaniu do 50.0%. Ta luka 8.8 punktów procentowych wskazuje, że Hush doskonale radzi sobie z kluczowymi zadaniami defensywnymi — kotwiczeniem, zbieraniem informacji, opóźnianiem wykonań i wkładem w retake'i.
Yoru nigdy nie powinien solo kotwicować przeciwko Hush. Luka defensywna 8.8% sprawia, że izolowane trzymanie punktów jest niezwykle niekorzystne. Zamiast tego paruj Yoru z kolegą lub daj mu pozycje poza punktem umożliwiające wczesne rotacje.
Dynamika retake mocno faworyzuje Hush. Gdy Yoru musi robić retake przeciwko Hush, sukces wymaga przytłaczającej przewagi liczebnej i koordynacji użyteczności — nigdy nie próbuj retake'ów z równą liczbą.
Zarządzanie ekonomią staje się krytyczne dla Yoru. Force buying przeciwko Hush jest matematycznie niekorzystne. Yoru powinien opowiadać się za pełnymi oszczędnościami, zapewniając że rundy full buy mają maksymalną użyteczność.
Ogólna analiza stron
Hush demonstruje dominującą wyższość zarówno w ataku (50.0%) jak i obronie (58.8%), kompleksowo przewyższając Yoru we wszystkich fazach gry. Na podstawie 4 meczów kompetycyjnych, to jeden z bardziej jednostronnych pojedynków w Valorant.
Wybór mapy i skład drużyny nie mogą naprawić wady Yoru. Hush przewyższa na wszystkich typach map i strukturach drużyn. Jeśli grasz Yoru przeciwko Hush, twój skład drużyny musi silnie kompensować.
Dla wspinaczki rankingowej unikaj grania Yoru gdy spodziewasz się często spotykać Hush. Połączona wada 17.6 punktów procentowych jest zbyt duża do pokonania przez indywidualną poprawę. Rozważ dodanie Hush do swojej puli agentów.
Ostateczny werdykt: Hush zdecydowanie wygrywa pojedynek Yoru vs Hush. To nie jest test umiejętności — Hush ma systematyczne przewagi przez tysiące gier. Gracze Yoru powinni dostosować oczekiwania i grać bardziej wspierająco.
Dynamika Szturmowiec vs Duelist
Dynamika Szturmowiec (Yoru) vs Duelist (Hush) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Szturmowiec Yoru służą innym celom niż kit Duelist Hush, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.
Zrozumienie jak umiejętności Szturmowiec wchodzą w interakcję z kontrą Duelist jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Szturmowiec Yoru może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Duelist Hush kontruje inne. Przewaga Hush sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.
Zbuduj idealny skład drużyny
Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.
- Pełny kreator składów 5v5
- Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
- Przewagi matchupów nad pickami wroga

Yoru ma korzystne starcia przeciwko 9 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 19 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Yoru jest przeciwko KAY/O ze wskaźnikiem wygranych 66.7%. Najtrudniejsze starcie to Hush ze wskaźnikiem wygranych 25.0%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Przeciwnik | Wsk. Wygranych | Mecze | KDA | Obrażenia/Rnd | HS % | Atak WR | Obr. WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45.37% | 864 | 1.29 | 144.6 | 29.4% | 46.7% | 50.8% | |
| 46.75% | 723 | 1.29 | 145.5 | 30.1% | 47.7% | 50.4% | |
| 48.29% | 615 | 1.30 | 143.6 | 30.2% | 47.9% | 52.0% | |
| 44.89% | 519 | 1.27 | 142.7 | 30.9% | 48.0% | 49.0% | |
| 48.61% | 397 | 1.33 | 146.7 | 29.3% | 46.9% | 52.6% | |
| 48.83% | 385 | 1.30 | 144.9 | 28.8% | 47.5% | 52.1% | |
| 48.63% | 364 | 1.30 | 142.2 | 29.7% | 47.2% | 52.1% | |
| 44.33% | 300 | 1.24 | 139.8 | 28.2% | 47.8% | 49.2% | |
| 44.74% | 190 | 1.23 | 140.9 | 30.1% | 47.0% | 50.5% | |
| 44.14% | 145 | 1.31 | 144.3 | 29.1% | 45.2% | 53.6% | |
| 44.53% | 137 | 1.33 | 149.3 | 29.4% | 45.8% | 52.9% | |
| 39.85% | 133 | 1.25 | 141.2 | 28.1% | 44.3% | 50.2% | |
| 46.09% | 128 | 1.29 | 139.9 | 30.6% | 50.1% | 49.7% | |
| 50.89% | 112 | 1.25 | 140.7 | 31.7% | 48.6% | 51.6% | |
| 45.45% | 99 | 1.35 | 145.7 | 30.2% | 47.4% | 50.0% | |
| 55.41% | 74 | 1.28 | 145.2 | 30.0% | 49.0% | 53.5% | |
| 39.06% | 64 | 1.25 | 144.3 | 29.7% | 45.1% | 49.8% | |
| 49.18% | 61 | 1.33 | 147.5 | 30.2% | 51.3% | 50.4% | |
| 53.70% | 54 | 1.28 | 142.6 | 30.5% | 50.6% | 51.7% | |
| 51.06% | 47 | 1.37 | 152.6 | 28.6% | 47.7% | 54.0% | |
| 60.00% | 45 | 1.32 | 146.4 | 29.3% | 52.2% | 53.5% | |
| 45.45% | 44 | 1.28 | 142.4 | 31.1% | 48.3% | 50.3% | |
| 56.41% | 39 | 1.32 | 143.7 | 27.9% | 48.3% | 53.1% | |
| 52.38% | 21 | 1.43 | 145.3 | 33.3% | 53.1% | 57.8% | |
| 66.67% | 12 | 1.43 | 152.2 | 30.5% | 56.3% | 60.5% | |
| 45.45% | 11 | 1.45 | 155.0 | 23.5% | 51.4% | 50.0% | |
| 66.67% | 6 | 1.74 | 156.9 | 25.7% | 49.2% | 69.2% | |
| 25.00% | 4 | 1.29 | 149.7 | 33.0% | 41.2% | 50.0% |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Frequently Asked Questions
Jakie jest najlepsze starcie Yoru w Valorant?
Najlepsze starcie Yoru jest przeciwko KAY/O, osiągając wskaźnik wygranych 66.7%. Yoru doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Yoru?
Najtrudniejsze starcie Yoru jest przeciwko Hush, z tylko 25.0% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Yoru powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Yoru?
Yoru ma 9 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 19 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Yoru w trudnych starciach?
Grając Yoru w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Yoru, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Yoru?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Yoru obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.