Starcie Clove vs Miks w Valorant
Winrate
54.1%
Mecze
37
KDA
1.33

Clove vs Miks Matchupy

Kontroler
Patch
13.06
Mecze
873 870
Region
Wszystkie regiony
Ranga
Wszystkie rangi
Platforma
Wszystkie platformy
Tryb
Competitive
Ostatnia aktualizacja
12 paź 2026 UTC

Analiza bezpośrednia Clove vs Miks. Clove utrzymuje 54.1% współczynnik wygranych w tym konkurencyjnym matchupie. Z przeanalizowanymi 37 grami odkryj kluczowe statystyki—KDA, obrażenia na rundę i wydajność według strony—które oddzielają zwycięzców od przegranych.

Analiza matchupu Clove

Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Clove pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.

Porównaj z przeciwnikiem
Clove - 54.1% procent wygranych w tym matchupie
Clove
54.1% WS
VS
Matchup Miks vs Clove - 45.9% procent wygranych
Miks
45.9% WS

Kto wygrywa matchup Clove vs Miks?

Clove wygrywa matchup Clove vs Miks
Zwycięzca
Clove
Mecze: 37
54.1%
Wskaźnik Wygranych
45.9%
1.33
Średnie KDA
1.84
16.1
Średnie Zabójstwa
14.2
18.1
Średnie Śmierci
15.3
145.9
DMG/Rundę
127.6
27.7%
HS %
29.0%
222
Wynik Walki
198
50.0%
WW Atak
46.3%
53.7%
WW Obrona
50.0%

Analiza Wydajności Clove vs Miks

Analiza matchupu Clove vs Miks - zwycięzca ogólnych wyników

Analiza 37 meczów pokazuje, że Clove ma wyraźną przewagę nad Miks w tym bezpośrednim starciu, wygrywając 3 z 4 krytycznych metryk wydajności. Podczas gdy Miks pokazuje siłę w jednej kategorii, ogólna przewaga statystyczna Clove w fragach, obrażeniach i wskaźnikach wygranych po stronach daje mu przewagę w większości starć.

Siła Fraggowania
1.33Clove
1.84Miks
Miks znacząco przewyższa Clove w efektywności fragów z KDA 1.84 w porównaniu do 1.33. Ta różnica 0.50 KDA wskazuje, że gracze Miks konsekwentnie zdobywają więcej eliminacji, jednocześnie ginąc rzadziej, co przekłada się na bardziej wpływowe rundy i lepsze zarządzanie ekonomią.
Zadawane Obrażenia
145.9Clove
127.6Miks
Clove zadaje znacznie więcej obrażeń na rundę (145.9 ADR) w porównaniu do 127.6 ADR Miks. Ta różnica 18.3 obrażeń na rundę sumuje się znacząco w trakcie meczu, dając Clove dużą przewagę w scenariuszach wymiany i potencjale multi-killi.
Strona Ataku
50.0%Clove
46.3%Miks
Clove pokazuje silniejszą wydajność po stronie ataku ze wskaźnikiem wygranych 50.0% w porównaniu do 46.3% Miks. Kiedy twoja drużyna musi założyć bombę, Clove zapewnia bardziej niezawodne wykonanie ataku i potencjał entry w tym konkretnym starciu.
Strona Obrony
53.7%Clove
50.0%Miks
Zdolności defensywne faworyzują Clove ze wskaźnikiem wygranych 53.7% w porównaniu do 50.0% Miks. Przy trzymaniu site'ów przeciwko natarciom przeciwnika, Clove zapewnia bardziej niezawodną obecność defensywną i potencjał retake w tym starciu.

Podsumowanie starcia Clove vs Miks

Starcie Clove vs Miks w Valorant jest wyraźna przewaga jednej strony. Na podstawie 37 przeanalizowanych meczów rankingowych, Clove wygrywa 54.1% czasu w porównaniu do 45.9% Miks, różnica 8.1 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy umiejętność fraggowania, gdzie Miks konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Kontroler vs Controller, Clove statystycznie dominuje to starcie. Clove może pewnie podejmować pojedynki 1v1, podczas gdy Miks powinien skupić się na grze z drużyną, używaniu utility do tworzenia przewag i unikaniu bezpośrednich konfrontacji.

Analiza fraggingu Clove vs Miks

Miks wygrywa statystyki fraggowania przeciwko Clove w Valorant

Miks nieznacznie wyprzedza Clove w konkurencyjnym porównaniu fraggowania, wygrywając 3 z 5 metryk ze znaczącymi zaletami w KDA efficiency, survivability, headshot accuracy. Z marginesem zaledwie 3-2 opartym na 37 przeanalizowanych meczach, to starcie Clove vs Miks pozostaje kwestionowalne dla obu stron. Clove nie powinien czuć się przytłoczony — luka statystyczna jest wystarczająco wąska, że indywidualne umiejętności, wybory pozycjonowania i podejmowanie decyzji w grze mogą łatwo przechylić konkretne spotkania na korzyść Clove.

Średnie KDA
1.33Clove
1.84Miks
Dysproporcja KDA między Miks a Clove jest znacząca: 1.84 versus 1.33, dominująca różnica 0.50 punktów, która ujawnia dominację Miks w bezpośrednich wymianach bojowych. Dane z tego starcia z 37 gier pokazują, że Miks konsekwentnie przewyższa Clove we fragach i przeżywalności w tych spotkaniach. Dla graczy Clove implikacja strategiczna jest jasna: unikaj walki 1v1 z Miks kiedy tylko to możliwe. Zamiast tego wykorzystuj zespołowe utility, zbieranie informacji i wieloosobowe pushe, aby zneutralizować mechaniczną przewagę Miks. Granie na tradey i crossfire staje się niezbędne zamiast opcjonalne.
Średnie Zabójstwa
16.1Clove
14.2Miks
Clove znacząco przewyższa Miks we fragach w tym starciu, osiągając średnio 16.1 zabójstw w porównaniu do 14.2 — różnica prawie 2.0 eliminacji na mecz. Kiedy Clove staje naprzeciw Miks, dane wyraźnie pokazują, że Clove znajduje więcej okazji do fraggowania i zamienia je na zabójstwa. Gracze Miks powinni uznać tę statystyczną rzeczywistość i dostosować swoje podejście: graj bardziej wspierająco, skup się na wspieraniu kolegów z drużyny i unikaj ego-wyzywania Clove w sytuacjach, gdzie twój zespół nie potrzebuje, żebyś podejmował ten pojedynek.
Średnie Śmierci
18.1Clove
15.3Miks
Dysproporcja śmierci między Miks a Clove jest jaskrawa: 15.3 versus 18.1 śmierci na grę. Clove umiera średnio 2.8 razy więcej na mecz, fundamentalnie wpływając na ich zdolność do wpływania na rundy. To sugeruje, że Clove albo podejmuje niekorzystne walki z Miks, albo brakuje mu narzędzi do bezpiecznego wycofania się. Gracze Clove muszą całkowicie przemyśleć swoje wzorce agresji — priorytetyzuj informację i utility nad zabójstwami, zawsze miej plan ucieczki i nigdy nie podejmuj pojedynków na rzut monetą z Miks.
DMG/Rundę
145.9Clove
127.6Miks
Clove znacząco przewyższa Miks w obrażeniach w bezpośrednich starciach, notując 145.9 ADR versus 127.6. Ta przewaga 18.3 obrażeń na rundę oznacza, że Clove konsekwentnie wygrywa wymianę obrażeń w strzelaninach, albo zabezpieczając zabójstwa bezpośrednio, albo pozostawiając przeciwników osłabionych dla kolegów z drużyny do wykończenia. Gracze Miks powinni unikać przedłużających się pojedynków z Clove — zamiast tego szukaj szybkich picków z bronią typu burst damage lub polegaj na obrażeniach od umiejętności i crossfire zespołu, aby kompensować czystą wadę strzelaniny.
HS %
27.7%Clove
29.0%Miks
Miks trafia headshoty z nieco wyższą częstotliwością (29.0% vs 27.7%), zapewniając skromną, ale znaczącą przewagę w czasie zabijania podczas pojedynków. Ta krawędź 1.3 punktów procentowych przekłada się na Miks częściej one-tapując lub two-tapując przeciwników, zanim Clove zdąży w pełni zareagować. Gracze Clove powinni przeciwdziałać temu, unikając przewidywalnych holdów kątów, używając ruchu do rozproszenia umiejscowienia celownika Miks i prefire'ując typowe pozycje, aby zneutralizować lukę dokładności.

Wydajność ataku i obrony Clove vs Miks

Strona Ataku
Clove
Clove50.0%
Miks46.3%
Strona Obrony
Clove
Clove53.7%
Miks50.0%

Analiza strony atakującej

Clove utrzymuje znaczącą przewagę atakową w pojedynku Clove vs Miks, wygrywając 50.0% rund ofensywnych w porównaniu do 46.3% dla Miks. Ta luka 3.7 punktów procentowych przekłada się na realne implikacje taktyczne.

Nasza analiza 37 meczów ujawnia, że kit Clove umożliwia bardziej efektywne wykonania na punkty. Drużyny Miks muszą uznać tę wadę i odpowiednio się dostosować — rozważ bardziej skoordynowane wykonania, priorytetyzuj trade'y nad indywidualne zagrania.

Dynamika entry fraggingu zauważalnie przechyla się na korzyść Clove. Dla graczy Miks oznacza to bycie bardziej selektywnym z timingami entry — czekaj na użyteczność czyszczącą kąty, upewnij się, że kolega z drużyny jest ustawiony do trade'a.

Post-plant to miejsce, gdzie przewaga Clove staje się najbardziej wyraźna. Luka 3.7% ataku sugeruje, że Clove doskonale radzi sobie z konwertowaniem postawień spike'a na wygrane rundy. Miks powinien stackować post-planty z wieloma graczami i unikać izolowanych pozycji.

Analiza strony broniącej

Clove demonstruje zauważalnie silniejszą wydajność defensywną przeciwko Miks, utrzymując 53.7% rund w porównaniu do 50.0%. Ta przewaga 3.7 punktów reprezentuje znaczącą taktyczną wyższość.

Przydziały anchor powinny uwzględniać przewagę defensywną Clove. Clove może pewnie kotwicować punkty solo. Miks powinien unikać pozycji solo anchor — zamiast tego paruj się z kolegą lub graj pozycje umożliwiające szybkie rotacje.

Scenariusze retake znacząco faworyzują Clove. Nasza analiza 37 meczów pokazuje, że Clove konwertuje retake'i ze znacznie wyższym wskaźnikiem. Miks nigdy nie powinien próbować solo retake'ów przeciwko Clove.

Rundy eco podkreślają przewagi defensywne Clove. Miks powinien priorytetyzować pełne oszczędzanie nad force buy przeciwko Clove. W rundach full buy, Miks powinien upewnić się, że użyteczność kolegów pokrywa jego luki defensywne.

Ogólna analiza stron

Clove utrzymuje wyraźne przewagi zarówno w ataku (50.0%) jak i obronie (53.7%), ustanawiając się jako lepszy wybór w pojedynku Clove vs Miks niezależnie od strony mapy.

Przewaga Clove utrzymuje się na wszystkich typach map i składach drużyn. Drużyny Miks powinny rozważyć składy mogące pokryć ich słabości — paruj Miks z silnymi agentami fraggingowymi.

Dla wspinaczki rankingowej konkretnie, Clove jest obiektywnie lepszym pickiem w tym pojedynku. Jeśli jesteś równie komfortowy na obu agentach, ćwiczenie Clove zapewnia mierzalną przewagę rankingową. Gracze Miks powinni skupić się na grze zespołowej i wartości użyteczności.

Werdykt jest jasny: Clove wygrywa ten pojedynek po obu stronach mapy. Połączona przewaga 7.5 punktów procentowych reprezentuje znaczącą statystyczną przewagę. Miks nie jest niegrywalna, ale stoi przed trudną walką.

Dynamika Kontroler vs Controller

Dynamika Kontroler (Clove) vs Controller (Miks) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Kontroler Clove służą innym celom niż kit Controller Miks, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.

Zrozumienie jak umiejętności Kontroler wchodzą w interakcję z kontrą Controller jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Kontroler Clove może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Controller Miks kontruje inne. Przewaga Clove sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.

MetaBot Desktop

Zbuduj idealny skład drużyny

Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.

  • Pełny kreator składów 5v5
  • Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
  • Przewagi matchupów nad pickami wroga
Comp Lab w aplikacji MetaBot Desktop analizujący skład drużyny Valorant na mapie Haven

Clove ma korzystne starcia przeciwko 17 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 11 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Clove jest przeciwko Harbor ze wskaźnikiem wygranych 59.3%. Najtrudniejsze starcie to Vyse ze wskaźnikiem wygranych 41.7%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.

Wskaźniki zwycięstw i statystyki bojowe Clove w Valorant (Patch 13.06)
Przeciwnik
Wsk. Wygranych
Mecze
KDA
Obrażenia/​Rnd
HS %
Atak WR
Obr. WR
50.45%18771.39153.331.7%47.7%52.7%
50.64%16431.38154.131.6%48.6%52.3%
50.50%12021.38152.632.3%48.7%51.8%
48.42%11071.37152.331.2%47.3%51.7%
49.62%10521.41152.931.1%48.1%52.4%
48.42%8551.39154.630.9%49.1%50.2%
53.48%8471.41152.131.6%49.2%53.3%
53.59%8361.42154.431.5%49.1%53.8%
48.07%5181.37153.030.5%46.6%53.1%
50.85%4721.42153.230.5%48.5%53.5%
52.88%4521.41154.030.1%47.5%53.3%
48.87%3971.40158.432.0%47.1%52.5%
49.57%3471.31146.131.7%48.5%52.0%
54.37%3091.39150.031.9%46.6%54.3%
47.46%2761.28145.831.1%47.0%51.6%
55.22%2301.45157.032.2%49.3%54.3%
41.74%2301.33148.831.6%45.5%49.7%
55.73%1921.35148.431.1%49.7%53.5%
50.60%1681.35150.530.6%50.9%50.1%
52.99%1341.41153.232.6%49.3%53.2%
53.78%1191.40154.730.2%50.4%50.8%
48.11%1061.38152.731.3%46.1%52.3%
55.29%851.38148.430.1%49.5%54.1%
48.39%621.45161.132.9%51.3%51.9%
50.00%561.51166.430.7%47.8%50.2%
54.05%371.33145.927.7%50.0%53.7%
59.26%271.42165.735.2%53.4%56.3%
47.06%171.16139.533.2%52.5%47.2%
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Jakie jest najlepsze starcie Clove w Valorant?

Najlepsze starcie Clove jest przeciwko Harbor, osiągając wskaźnik wygranych 59.3%. Clove doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.

Jakie jest najtrudniejsze starcie Clove?

Najtrudniejsze starcie Clove jest przeciwko Vyse, z tylko 41.7% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Clove powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.

Ile korzystnych starć ma Clove?

Clove ma 17 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 11 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.

Jak powinienem grać Clove w trudnych starciach?

Grając Clove w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Clove, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.

Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Clove?

Kluczowe statystyki do analizy w starciach Clove obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.

Zobacz też: Inni Kontroler