- Winrate
- 50.0%
- Mecze
- 56
- KDA
- 1.51
Clove vs Breach Matchupy
- Patch
- 13.06
- Mecze
- 873 870
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Analiza bezpośrednia Clove vs Breach. Clove utrzymuje 50.0% współczynnik wygranych w tym konkurencyjnym matchupie. Z przeanalizowanymi 56 grami odkryj kluczowe statystyki—KDA, obrażenia na rundę i wydajność według strony—które oddzielają zwycięzców od przegranych.
Analiza matchupu Clove
Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Clove pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.
Kto wygrywa matchup Clove vs Breach?
Analiza Wydajności Clove vs Breach
Starcie Clove vs Breach jest zacięte, z każdym agentem wygrywającym 2 z 4 kluczowych metryk w 56 przeanalizowanych grach. Obaj agenci wnoszą konkurencyjne mocne strony do tego pojedynku, czyniąc indywidualne umiejętności i skład drużyny kluczowymi czynnikami w określaniu wyników rund.
Podsumowanie starcia Clove vs Breach
Starcie Clove vs Breach w Valorant jest ekstremalnie zbalansowany pojedynek, gdzie celność i wyczucie gry decydują o zwycięzcy. Na podstawie 56 przeanalizowanych meczów rankingowych, Clove wygrywa 50.0% czasu w porównaniu do 50.0% Breach, różnica 0.0 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy zadawane obrażenia, gdzie Clove konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Kontroler vs Initiator, Ani Clove ani Breach nie ma wyraźnej przewagi statystycznej. Zwycięstwo zależy od indywidualnych umiejętności mechanicznych, timingu utility i odczytywania pozycjonowania przeciwnika. Skup się na wygrywaniu pojedynków aimowych i mądrych rotacjach.
Analiza fraggingu Clove vs Breach
Clove zdobywa 4 z 5 metryk fraggowania w starciu Clove vs Breach, ustanawiając wyraźną przewagę mechaniczną z zaletami w KDA efficiency, kill production, damage output. Nasza analiza 56 gier rankingowych ujawnia, że Clove konsekwentnie przewyższa Breach w scenariuszach bezpośredniej walki. Podczas gdy Breach zdołał wygrać pozostałą metrykę, ogólny obraz faworyzuje Clove w strzelaninach. Gracze Breach powinni grać wokół swojej jednej siły, minimalizując ekspozycję w obszarach, gdzie Clove dominuje.
Wydajność ataku i obrony Clove vs Breach
Analiza strony atakującej
Breach demonstruje skromną przewagę atakową nad Clove, konwertując 49.8% rund atakowych w porównaniu do 47.8%. Ta przewaga 2.1 punktów daje Breach nieco lepszą zdolność zdobywania punktów, ale luka pozostaje wystarczająco wąska dla wykwalifikowanych graczy Clove.
Dane z 56 gier kompetycyjnych sugerują, że kit Breach zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do scenariuszy atakowych. Jednak drużyny Clove nie powinny dramatycznie zmieniać swojego podejścia — zamiast tego skup się na dopracowaniu timingu wykonania i dokładniejszej koordynacji łańcuchów użyteczności. Małe usprawnienia w koordynacji drużyny mogą łatwo przezwyciężyć lukę 2.1%.
Przy podejmowaniu pojedynków entry, Breach ma niewielką przewagę statystyczną, ale nic, co powinno zmienić fundamentalne podejście. Gracze Clove powinni nadal pewnie podejmować entry, gdy mają dobre informacje. Breach może grać nieco bardziej agresywnie na entry.
W sytuacjach post-plant, niewielka przewaga Breach prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do odmawiania rozbrajania. Clove powinien kompensować przez bardziej rozważne pozycjonowanie post-plant. Luka 2.1 punktów może być zneutralizowana przez mądre podstawy post-plant.
Analiza strony broniącej
Breach wykazuje nieco lepsze zdolności defensywne niż Clove, wygrywając 52.2% rund obrony w porównaniu do 50.2%. Ta przewaga 2.1 punktów procentowych sugeruje, że kit Breach zapewnia marginalnie lepsze narzędzia do gry po stronie CT.
Przy podejmowaniu decyzji o przydziale punktów, Breach może pewniej podejmować role solo anchor. Ich przewaga defensywna 2.1% prawdopodobnie wynika z lepszej użyteczności do opóźniania lub lepszego zbierania informacji. Clove powinien rozważyć parowanie się z kolegą na swoim punkcie.
Breach demonstruje marginalnie lepszą zdolność retake. Clove powinien skupić się na retake'ach z przewagą liczebną — nie podejmuj heroicznych retake'ów 1v1 przeciwko Breach, gdy możesz poczekać na kolegów.
W rundach eco i force buy, luka 2.1% staje się bardziej wyraźna. Clove powinien być bardziej konserwatywny z agresją eco przeciwko Breach i priorytetyzować oszczędzanie na full buy, gdzie użyteczność drużyny może kompensować indywidualne wady.
Ogólna analiza stron
Breach utrzymuje wyraźne przewagi zarówno w ataku (49.8%) jak i obronie (52.2%), ustanawiając się jako lepszy wybór w pojedynku Clove vs Breach niezależnie od strony mapy.
Przewaga Breach utrzymuje się na wszystkich typach map i składach drużyn. Drużyny Clove powinny rozważyć składy mogące pokryć ich słabości — paruj Clove z silnymi agentami fraggingowymi.
Dla wspinaczki rankingowej konkretnie, Breach jest obiektywnie lepszym pickiem w tym pojedynku. Jeśli jesteś równie komfortowy na obu agentach, ćwiczenie Breach zapewnia mierzalną przewagę rankingową. Gracze Clove powinni skupić się na grze zespołowej i wartości użyteczności.
Werdykt jest jasny: Breach wygrywa ten pojedynek po obu stronach mapy. Połączona przewaga 4.2 punktów procentowych reprezentuje znaczącą statystyczną przewagę. Clove nie jest niegrywalna, ale stoi przed trudną walką.
Dynamika Kontroler vs Initiator
Dynamika Kontroler (Clove) vs Initiator (Breach) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Kontroler Clove służą innym celom niż kit Initiator Breach, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.
Zrozumienie jak umiejętności Kontroler wchodzą w interakcję z kontrą Initiator jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Kontroler Clove może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Initiator Breach kontruje inne. Przewaga Breach sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.
Zbuduj idealny skład drużyny
Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.
- Pełny kreator składów 5v5
- Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
- Przewagi matchupów nad pickami wroga

Clove ma korzystne starcia przeciwko 17 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 11 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Clove jest przeciwko Harbor ze wskaźnikiem wygranych 59.3%. Najtrudniejsze starcie to Vyse ze wskaźnikiem wygranych 41.7%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Przeciwnik | Wsk. Wygranych | Mecze | KDA | Obrażenia/Rnd | HS % | Atak WR | Obr. WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.45% | 1877 | 1.39 | 153.3 | 31.7% | 47.7% | 52.7% | |
| 50.64% | 1643 | 1.38 | 154.1 | 31.6% | 48.6% | 52.3% | |
| 50.50% | 1202 | 1.38 | 152.6 | 32.3% | 48.7% | 51.8% | |
| 48.42% | 1107 | 1.37 | 152.3 | 31.2% | 47.3% | 51.7% | |
| 49.62% | 1052 | 1.41 | 152.9 | 31.1% | 48.1% | 52.4% | |
| 48.42% | 855 | 1.39 | 154.6 | 30.9% | 49.1% | 50.2% | |
| 53.48% | 847 | 1.41 | 152.1 | 31.6% | 49.2% | 53.3% | |
| 53.59% | 836 | 1.42 | 154.4 | 31.5% | 49.1% | 53.8% | |
| 48.07% | 518 | 1.37 | 153.0 | 30.5% | 46.6% | 53.1% | |
| 50.85% | 472 | 1.42 | 153.2 | 30.5% | 48.5% | 53.5% | |
| 52.88% | 452 | 1.41 | 154.0 | 30.1% | 47.5% | 53.3% | |
| 48.87% | 397 | 1.40 | 158.4 | 32.0% | 47.1% | 52.5% | |
| 49.57% | 347 | 1.31 | 146.1 | 31.7% | 48.5% | 52.0% | |
| 54.37% | 309 | 1.39 | 150.0 | 31.9% | 46.6% | 54.3% | |
| 47.46% | 276 | 1.28 | 145.8 | 31.1% | 47.0% | 51.6% | |
| 55.22% | 230 | 1.45 | 157.0 | 32.2% | 49.3% | 54.3% | |
| 41.74% | 230 | 1.33 | 148.8 | 31.6% | 45.5% | 49.7% | |
| 55.73% | 192 | 1.35 | 148.4 | 31.1% | 49.7% | 53.5% | |
| 50.60% | 168 | 1.35 | 150.5 | 30.6% | 50.9% | 50.1% | |
| 52.99% | 134 | 1.41 | 153.2 | 32.6% | 49.3% | 53.2% | |
| 53.78% | 119 | 1.40 | 154.7 | 30.2% | 50.4% | 50.8% | |
| 48.11% | 106 | 1.38 | 152.7 | 31.3% | 46.1% | 52.3% | |
| 55.29% | 85 | 1.38 | 148.4 | 30.1% | 49.5% | 54.1% | |
| 48.39% | 62 | 1.45 | 161.1 | 32.9% | 51.3% | 51.9% | |
| 50.00% | 56 | 1.51 | 166.4 | 30.7% | 47.8% | 50.2% | |
| 54.05% | 37 | 1.33 | 145.9 | 27.7% | 50.0% | 53.7% | |
| 59.26% | 27 | 1.42 | 165.7 | 35.2% | 53.4% | 56.3% | |
| 47.06% | 17 | 1.16 | 139.5 | 33.2% | 52.5% | 47.2% |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Jakie jest najlepsze starcie Clove w Valorant?
Najlepsze starcie Clove jest przeciwko Harbor, osiągając wskaźnik wygranych 59.3%. Clove doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Clove?
Najtrudniejsze starcie Clove jest przeciwko Vyse, z tylko 41.7% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Clove powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Clove?
Clove ma 17 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 11 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Clove w trudnych starciach?
Grając Clove w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Clove, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Clove?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Clove obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.