Brand, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.5%
Współczynnik wyboru
3.1%
Ban rate
7.2%

Brand vs Lux

Brand Tier CMagWsparcie
Patch
26.20
Gry
6237
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
18 paź 2026 UTC

Brand vs Lux to a very close matchup w LoL patch 26.20. Brand wygrywa z 50.0% win rate (+0.0%) przeciwko Lux na podstawie 410 gier. Lux wins the early laning phase while Brand scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Brand, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Brand vs Lux.

Analiza matchupu Brand

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Brand radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Brand
Brand
49.6%
VS
Lux
50.4%
Lux

Kto wygrywa: Brand vs Lux?

Wyrównany pojedynekUmiarkowana pewność

Brand wygrywa 49.6% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 44.3% a 54.8% (zakres 95%).

Oczekiwany
49.7%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie)
Efekt pojedynku
−0.2 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 345
Linia: Wsparcie
vs patch 26.19
+1.4 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Wsparcie · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 10 paź – 18 paź

Spotkali się też na innej linii (Środkowa): liczba gier: 43, wskaźnik wygranych – Brand: 51.2%.

Najważniejsze wnioski

  • Brand vs Lux to wyrównany pojedynek: Brand wygrywa 49.6% z 345 gier, a zakres 95% (44.3–54.8%) wyraźnie obejmuje 50%.
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) przewidują 49.7% dla bohatera Brand; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 57, co mieści się w granicach błędu (gry: 340).
  • Gracze bohatera Brand znacznie częściej wybierają Złowrogość w pojedynku z bohaterem Lux: 15.0% w pozostałych grach (linia: Wsparcie), 19.4% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Brand i Lux grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Brand w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Brand vs Lux – statystyki fazy linii

BrandLux

W 15. minucie

Różnica złota
−57
W granicach błędu
Zakres 95%: od −150 do +36
Różnica XP
−103
Przewaga: Lux
Zakres 95%: od −199 do −7
Różnica CS
+0.2
W granicach błędu
Zakres 95%: od −1.1 do +1.5
1.69
Zabójstwa przed 15. min
2.03
3.61
Śmierci przed 15. min
2.68
0.11
Solo zabójstwa przed 15. min
0.19
3.8%
Pierwsza krew
9.6%

Średnie z całej gry

2.1
CS / min
2.3
751
DMG / min
732
11 167
Złoto / grę
11 383
90
Leczenie / min
66
333
Zredukowane DMG / min
366
0.9
CC / min
1.5

Brand vs Lux – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

36.0%
Poniżej 20 min
Gry: 25
56.0%
20–25 min
Gry: 25
47.0%
25–30 min
Gry: 83
51.7%
30–35 min
Gry: 87
51.2%
35+ min
Gry: 125
Brand vs LuxZakres 95%Brand zwykle (Wsparcie)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Brand vs Lux – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneBrand – złoto w 15. min: −57
  2. Pierwszy przedmiotLuxBrand: 14.7 min · Lux: 13.4 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minWyrównaneBrand wygrywa 49.1% z 108 gier
  5. Gry 30+ minWyrównaneBrand wygrywa 51.4% z 212 gier

Brand vs Lux: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Brand dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Wsparcie).

  • Złowrogość
    ZłowrogośćPrzedmiot
    Zwykle
    15.0%
    vs Lux
    19.4%
    +4.4 pkt49.3% wygranych tutaj

Brand vs Lux – najlepszy build

Zwykły build: Brand (Wsparcie)

Wskaźnik wygranych 71.4% · gry: 35

Przeciwko: Lux

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 12 z 171 gier Brand przeciw Lux miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Brand.

  • Brand zwykle najpierw kończy Udręka Liandry'ego, po 14.7 min (mediana z 128 gier).
  • Lux zwykle najpierw kończy Echo Luden, po 13.4 min (mediana z 264 gier).
  • Priorytet umiejętności: W > Q > E — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Brand vs Lux – najlepsze runy

Zwykłe runy: Brand (Wsparcie)

Ognisty DotykOgnisty Dotyk
Czarnoksięstwo
Opaska Przepływu ManyTranscendencjaPoparzenie
Precyzja
OdcięcieRozwój Myśli
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 51.3% · gry: 2084

Przeciwko: Lux

Mroczne ŻniwaMroczne Żniwa
Dominacja
Smak KrwiMakabryczne PamiątkiŁowca Skarbów
Czarnoksięstwo
Opaska Przepływu ManyPoparzenie
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 57.7% · gry: 52

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Brand w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Brand dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Brand, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Brand, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Brand

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Brand vs Lux – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Brand vs Lux?

Brand vs Lux to wyrównany pojedynek: Brand wygrywa 49.6% z 345 gier, a zakres 95% (44.3–54.8%) wyraźnie obejmuje 50%.

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux?

Brand wygrywa 49.6% z 345 gier przeciwko bohaterowi Lux (linia: Wsparcie, patch 26.20; zakres 95% 44.3–54.8%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) można by oczekiwać 49.7%.

Czy Brand kontruje bohatera Lux?

Nie jednoznacznie. Brand wygrywa 49.6% z 345 gier przeciwko bohaterowi Lux, a zakres 95% (44.3–54.8%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Brand czy Lux?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 57, co mieści się w granicach błędu (gry: 340).

Czy Brand lepiej skaluje się niż Lux?

Nie w mierzalny sposób: wskaźniki wygranych bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux w grach do 25 minut i w dłuższych grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Kiedy Lux ma największą przewagę nad bohaterem Brand?

Lux ma mierzalną przewagę w: Pierwszy przedmiot.

Jaki build dla bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Brand (linia: Wsparcie): Klątwa Krwawego Listu, Udręka Liandry'ego, Kryształowy Kostur Rylai. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Lux: Złowrogość (zwykle 15.0%, tutaj 19.4%).

Jakie runy dla bohatera Brand przeciwko bohaterowi Lux?

Mroczne Żniwa (Dominacja + Czarnoksięstwo) — 57.7% w 52 grach przeciwko bohaterowi Lux.