
Sennavs Xin Zhao
Senna vs Xin Zhao to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Xin Zhao wygrywa z 71.4% win rate (+42.9%) przeciwko Senna na podstawie 7 gier. Xin Zhao holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Senna, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Senna vs Xin Zhao.
Senna Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Senna performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Senna vs Xin Zhao Matchup?

Podsumowanie starcia Senna vs Xin Zhao
Starcie Senna vs Xin Zhao to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 7 ostatnich meczów, Xin Zhao wygrywa ze współczynnikiem wygranych 71.4% w porównaniu do 28.6% Senna, dając Xin Zhao przewagę 42.9 punktów procentowych. Xin Zhao dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Senna znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy sustain, gdzie Xin Zhao prowadzi o 953 HP/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Xin Zhao ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Senna powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Xin Zhao się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Senna vs Xin Zhao
Xin Zhao jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Senna, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Xin Zhao ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Senna Build Against Xin Zhao
Buty Prędkości to optymalny wybór butów przeciwko Xin Zhao, zapewniający mobilność i statystyki, których Senna najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Senna przeciwko Xin Zhao to Kolekcjoner, Ognista Armata i Kosa Statikka. Ta kombinacja daje Senna efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Senna vs Xin Zhao.
Early Game vs Late Game
Xin Zhao dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 75.0% — 50.0 punktów procentowych przewagi nad Senna. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Xin Zhao może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Xin Zhao jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 66.7% — 33.3 punktów powyżej Senna. Przedłużone gry mocno faworyzują Xin Zhao, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Xin Zhao utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Senna powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Senna Runes Against Xin Zhao
Konfiguracja run Czarnoksięstwo i Precyzja daje Senna najlepsze narzędzia do rywalizacji z Xin Zhao w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Senna dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Senna, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Senna, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48.58% | 387 | 1.7 | 574 | 10,026 | 40.1% | 54.4% | |
| 50.62% | 322 | 6.2 | 903 | 13,493 | 46.6% | 53.4% | |
| 54.97% | 302 | 1.6 | 641 | 9,859 | 54.0% | 56.0% | |
| 52.08% | 288 | 1.8 | 553 | 10,349 | 42.2% | 58.7% | |
| 54.55% | 275 | 1.5 | 614 | 10,153 | 52.5% | 56.1% | |
| 53.31% | 272 | 5.3 | 718 | 11,617 | 51.3% | 54.9% | |
| 51.50% | 233 | 1.5 | 597 | 10,459 | 50.5% | 52.3% | |
| 51.93% | 233 | 6.0 | 748 | 12,721 | 55.0% | 49.6% | |
| 44.71% | 208 | 2.4 | 639 | 11,237 | 38.9% | 47.8% | |
| 47.51% | 181 | 1.6 | 611 | 10,135 | 44.7% | 49.5% | |
| 46.01% | 163 | 1.7 | 635 | 11,082 | 49.1% | 44.3% | |
| 45.64% | 149 | 6.2 | 809 | 13,136 | 47.1% | 44.4% | |
| 47.30% | 148 | 1.5 | 605 | 9,319 | 50.6% | 43.3% | |
| 47.95% | 146 | 5.9 | 782 | 12,952 | 54.5% | 44.0% | |
| 45.89% | 146 | 1.5 | 580 | 9,770 | 56.2% | 35.6% | |
| 49.31% | 144 | 1.6 | 626 | 10,792 | 50.9% | 48.3% | |
| 48.94% | 141 | 1.5 | 620 | 9,491 | 49.3% | 48.5% | |
| 54.41% | 136 | 5.6 | 793 | 12,595 | 46.4% | 60.0% | |
| 50.76% | 132 | 1.6 | 582 | 9,962 | 43.9% | 56.0% | |
| 52.71% | 129 | 2.2 | 671 | 10,968 | 61.9% | 48.3% | |
| 51.20% | 125 | 5.3 | 749 | 12,192 | 51.7% | 50.8% | |
| 52.42% | 124 | 1.5 | 521 | 10,037 | 58.2% | 47.8% | |
| 55.83% | 120 | 1.6 | 611 | 10,013 | 55.2% | 56.5% | |
| 58.26% | 115 | 1.7 | 609 | 10,888 | 48.7% | 63.2% | |
| 51.33% | 113 | 1.6 | 742 | 9,262 | 58.3% | 43.4% | |
| 57.66% | 111 | 1.5 | 628 | 9,920 | 60.3% | 54.7% | |
| 51.38% | 109 | 1.6 | 598 | 9,960 | 56.9% | 46.5% | |
| 56.88% | 109 | 1.5 | 693 | 10,238 | 50.0% | 64.2% | |
| 48.11% | 106 | 1.8 | 581 | 11,145 | 51.4% | 46.5% | |
| 55.24% | 105 | 1.8 | 595 | 10,739 | 46.1% | 60.6% | |
| 50.96% | 104 | 1.4 | 577 | 9,323 | 52.7% | 49.0% | |
| 52.00% | 75 | 6.0 | 865 | 13,188 | 47.1% | 56.1% | |
| 56.94% | 72 | 6.0 | 858 | 13,298 | 70.6% | 44.7% | |
| 61.76% | 68 | 2.8 | 727 | 11,119 | 57.1% | 65.0% | |
| 50.00% | 66 | 6.0 | 848 | 12,828 | 51.9% | 48.7% | |
| 53.85% | 65 | 1.6 | 596 | 9,985 | 61.8% | 45.2% | |
| 44.44% | 63 | 1.5 | 704 | 10,837 | 45.8% | 43.6% | |
| 50.79% | 63 | 1.4 | 565 | 9,756 | 58.6% | 44.1% | |
| 55.17% | 58 | 6.6 | 866 | 13,572 | 66.7% | 45.2% | |
| 63.64% | 55 | 1.6 | 675 | 11,135 | 56.5% | 68.8% | |
| 38.89% | 54 | 6.0 | 794 | 13,093 | 44.0% | 34.5% | |
| 45.10% | 51 | 2.3 | 612 | 10,485 | 33.3% | 51.5% | |
| 49.02% | 51 | 4.9 | 568 | 11,266 | 54.2% | 44.4% | |
| 42.00% | 50 | 5.8 | 834 | 11,610 | 48.0% | 36.0% | |
| 46.00% | 50 | 5.7 | 633 | 11,049 | 32.0% | 60.0% | |
| 46.00% | 50 | 1.7 | 672 | 9,862 | 55.6% | 34.8% | |
| 52.17% | 46 | 1.6 | 662 | 10,181 | 61.9% | 44.0% | |
| 52.27% | 44 | 1.9 | 587 | 10,564 | 35.3% | 63.0% | |
| 51.22% | 41 | 1.8 | 641 | 11,627 | 35.7% | 59.3% | |
| 67.50% | 40 | 6.8 | 886 | 13,270 | 65.0% | 70.0% | |
| 51.35% | 37 | 6.2 | 845 | 12,732 | 41.2% | 60.0% | |
| 72.22% | 36 | 1.6 | 649 | 11,298 | 91.7% | 62.5% | |
| 60.00% | 35 | 3.2 | 592 | 10,304 | 53.3% | 65.0% | |
| 42.86% | 35 | 2.4 | 686 | 10,839 | 50.0% | 39.1% | |
| 61.76% | 34 | 5.7 | 870 | 13,842 | 40.0% | 70.8% | |
| 43.75% | 32 | 5.3 | 746 | 11,646 | 35.7% | 50.0% | |
| 50.00% | 30 | 1.5 | 606 | 9,510 | 62.5% | 35.7% | |
| 48.28% | 29 | 6.5 | 838 | 11,609 | 50.0% | 46.1% | |
| 64.29% | 28 | 1.3 | 708 | 10,250 | 72.7% | 58.8% | |
| 53.57% | 28 | 2.2 | 657 | 10,309 | 54.5% | 52.9% | |
| 55.56% | 27 | 5.0 | 693 | 11,822 | 36.4% | 68.8% | |
| 29.63% | 27 | 2.8 | 666 | 11,633 | 14.3% | 35.0% | |
| 42.31% | 26 | 6.2 | 889 | 13,962 | 40.0% | 43.8% | |
| 34.78% | 23 | 5.5 | 806 | 12,363 | 54.5% | 16.7% | |
| 59.09% | 22 | 5.3 | 777 | 11,926 | 69.2% | 44.4% | |
| 33.33% | 21 | 6.4 | 806 | 10,783 | 30.8% | 37.5% | |
| 35.00% | 20 | 5.4 | 712 | 12,573 | 0.0% | 53.9% | |
| 42.11% | 19 | 2.7 | 676 | 11,518 | 42.9% | 41.7% | |
| 52.94% | 17 | 2.7 | 541 | 10,964 | 40.0% | 58.3% | |
| 43.75% | 16 | 2.6 | 803 | 10,105 | 28.6% | 55.6% | |
| 53.33% | 15 | 2.5 | 790 | 10,503 | 50.0% | 57.1% | |
| 64.29% | 14 | 5.6 | 820 | 10,514 | 70.0% | 50.0% | |
| 64.29% | 14 | 1.8 | 565 | 11,157 | 50.0% | 75.0% | |
| 50.00% | 14 | 1.7 | 593 | 9,643 | 50.0% | 50.0% | |
| 46.15% | 13 | 1.8 | 606 | 8,736 | 12.5% | 100.0% | |
| 38.46% | 13 | 3.0 | 745 | 12,571 | 100.0% | 27.3% | |
| 46.15% | 13 | 1.8 | 547 | 10,582 | 50.0% | 42.9% | |
| 50.00% | 12 | 5.7 | 854 | 13,383 | 40.0% | 57.1% | |
| 66.67% | 12 | 1.6 | 601 | 10,003 | 83.3% | 50.0% | |
| 54.55% | 11 | 2.5 | 713 | 12,639 | 75.0% | 42.9% | |
| 36.36% | 11 | 1.7 | 706 | 11,115 | 50.0% | 28.6% | |
| 60.00% | 10 | 2.9 | 627 | 11,845 | 50.0% | 62.5% | |
| 30.00% | 10 | 1.6 | 517 | 8,882 | 25.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 10 | 6.4 | 855 | 11,295 | 33.3% | 57.1% | |
| 77.78% | 9 | 2.1 | 735 | 9,699 | 75.0% | 80.0% | |
| 44.44% | 9 | 5.2 | 980 | 11,791 | 66.7% | 33.3% | |
| 50.00% | 8 | 4.7 | 741 | 12,006 | 0.0% | 66.7% | |
| 37.50% | 8 | 2.5 | 823 | 11,071 | 33.3% | 40.0% | |
| 37.50% | 8 | 2.1 | 666 | 12,729 | 0.0% | 37.5% | |
| 25.00% | 8 | 6.3 | 670 | 13,537 | 33.3% | 20.0% | |
| 75.00% | 8 | 3.9 | 766 | 12,144 | 66.7% | 80.0% | |
| 71.43% | 7 | 1.6 | 779 | 13,074 | 100.0% | 66.7% | |
| 28.57% | 7 | 4.0 | 586 | 8,778 | 25.0% | 33.3% | |
| 71.43% | 7 | 3.4 | 798 | 9,327 | 100.0% | 33.3% | |
| 71.43% | 7 | 4.8 | 685 | 14,062 | 100.0% | 60.0% | |
| 42.86% | 7 | 3.2 | 799 | 13,414 | 33.3% | 50.0% | |
| 28.57% | 7 | 4.0 | 670 | 11,130 | 66.7% | 0.0% | |
| 33.33% | 6 | 3.4 | 672 | 12,537 | 50.0% | 25.0% | |
| 50.00% | 6 | 4.5 | 762 | 10,660 | 75.0% | 0.0% | |
| 33.33% | 6 | 4.0 | 732 | 11,843 | 0.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 6 | 4.9 | 878 | 12,067 | 0.0% | 60.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.3 | 805 | 10,980 | 33.3% | 66.7% | |
| 66.67% | 6 | 3.5 | 679 | 12,545 | 100.0% | 60.0% | |
| 66.67% | 6 | 1.3 | 617 | 9,657 | 66.7% | 66.7% | |
| 50.00% | 6 | 2.5 | 966 | 14,210 | 0.0% | 60.0% | |
| 60.00% | 5 | 2.1 | 717 | 11,424 | 66.7% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 3.7 | 830 | 13,253 | 100.0% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 5.2 | 769 | 11,052 | 50.0% | 33.3% | |
| 20.00% | 5 | 1.7 | 627 | 11,816 | 0.0% | 33.3% | |
| 20.00% | 5 | 1.4 | 517 | 7,984 | 33.3% | 0.0% | |
| 20.00% | 5 | 6.5 | 1,081 | 8,434 | 0.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 4.7 | 628 | 11,445 | 0.0% | 75.0% | |
| 40.00% | 5 | 6.0 | 849 | 9,671 | 33.3% | 50.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Senna vs Xin Zhao - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Senna przeciwko Xin Zhao w League of Legends?
Xin Zhao wygrywa matchup Senna vs Xin Zhao ze wskaznikiem zwyciestwa 71.4% w porownaniu do 28.6% Senna, roznica 42.9 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 7 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Senna przeciwko Xin Zhao we wczesnej grze?
We wczesnej grze Xin Zhao ma przewage nad Senna z wskaznikiem zwyciestwa 75.0% versus 25.0%. Gracze Xin Zhao powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Senna przeciwko Xin Zhao w poznej grze?
W poznej grze Xin Zhao przejmuje matchup Senna vs Xin Zhao ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3%. Xin Zhao skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Senna vs Xin Zhao?
Xin Zhao wygrywa matchup przeciwko Senna ze wskaznikiem zwyciestwa 71.4% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 42.9 punktow procentowych oznacza, ze Xin Zhao jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 7 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Senna przeciwko Xin Zhao?
Najlepszy build Senna przeciwko Xin Zhao zawiera Kolekcjoner, Ognista Armata, Kosa Statikka with Buty Prędkości. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Senna przeciwko Xin Zhao?
Najlepsze runy Senna przeciwko Xin Zhao uzywaja drzewa glownego Czarnoksięstwo z Precyzja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Senna vs Xin Zhao matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Senna kontruje Xin Zhao?
Nie, Senna ma trudnosci przeciwko Xin Zhao z zaledwie 28.6% wskaznikiem zwyciestwa. Xin Zhao ma przewage w tym matchupie. Gracze Senna powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Xin Zhao.
Jak grac Senna przeciwko Xin Zhao?
Grajac Senna przeciwko Xin Zhao, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Xin Zhao. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Xin Zhao has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.