
Xerathvs Nidalee
Xerath vs Nidalee to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Nidalee wygrywa z 66.7% win rate (+33.3%) przeciwko Xerath na podstawie 6 gier. Xerath wins the early laning phase while Nidalee scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Xerath, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Xerath vs Nidalee.
Xerath Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Xerath performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Xerath vs Nidalee Matchup?

Podsumowanie starcia Xerath vs Nidalee
Starcie Xerath vs Nidalee to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 6 ostatnich meczów, Nidalee wygrywa ze współczynnikiem wygranych 66.7% w porównaniu do 33.3% Xerath, dając Nidalee przewagę 33.3 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Xerath kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Nidalee skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Xerath musi wykorzystać przewagi zanim Nidalee osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Nidalee powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Xerath prowadzi o 0.9s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Nidalee ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Xerath powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Nidalee się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Xerath vs Nidalee
Nidalee jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Xerath, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Nidalee ma przewagi w obrażenia, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Xerath Build Against Nidalee
Obuwie Maga to optymalny wybór butów przeciwko Nidalee, zapewniający mobilność i statystyki, których Xerath najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Xerath przeciwko Nidalee to Echo Luden, Skupienie Horyzontalne i Klepsydra Zhonyi. Ta kombinacja daje Xerath efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Nidalee. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Xerath vs Nidalee.
Early Game vs Late Game
Wczesna gra (pierwsze 15 minut) to rzut monetą między Xerath a Nidalee, z Xerath trzymającym minimalną przewagę współczynnika wygranych 0.0% (+0.0%). Indywidualne umiejętności i bliskość dżungli będą ważniejsze niż przewaga bohatera we wczesnej fazie liniowania.
Nidalee jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 66.7% — 33.3 punktów powyżej Xerath. Przedłużone gry mocno faworyzują Nidalee, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Xerath ma przewagę wcześnie, ale Nidalee stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Best Xerath Runes Against Nidalee
Konfiguracja run Czarnoksięstwo i Precyzja daje Xerath najlepsze narzędzia do rywalizacji z Nidalee w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Xerath dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Xerath, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Xerath, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.43% | 267 | 4.1 | 911 | 11,157 | 49.1% | 54.7% | |
| 50.80% | 187 | 6.6 | 962 | 11,400 | 54.6% | 47.5% | |
| 50.00% | 176 | 6.4 | 1,017 | 11,912 | 51.4% | 49.0% | |
| 48.39% | 155 | 2.4 | 868 | 10,892 | 46.3% | 49.5% | |
| 49.66% | 145 | 6.4 | 1,103 | 11,395 | 47.0% | 51.9% | |
| 52.14% | 140 | 6.6 | 970 | 11,128 | 53.2% | 51.3% | |
| 55.30% | 132 | 3.9 | 964 | 11,732 | 60.9% | 52.3% | |
| 47.33% | 131 | 6.0 | 948 | 11,547 | 47.4% | 47.3% | |
| 50.46% | 109 | 6.0 | 999 | 11,739 | 38.9% | 56.2% | |
| 50.00% | 108 | 5.8 | 969 | 12,314 | 45.5% | 52.0% | |
| 44.76% | 105 | 2.1 | 863 | 10,510 | 53.9% | 39.4% | |
| 46.15% | 104 | 2.8 | 868 | 10,413 | 39.5% | 50.0% | |
| 40.21% | 97 | 6.2 | 1,034 | 11,413 | 32.5% | 45.6% | |
| 44.21% | 95 | 2.0 | 809 | 9,960 | 50.0% | 40.7% | |
| 42.39% | 92 | 6.0 | 967 | 12,202 | 48.4% | 39.3% | |
| 57.14% | 91 | 5.2 | 1,044 | 12,345 | 61.8% | 54.4% | |
| 42.70% | 89 | 6.5 | 1,115 | 13,061 | 48.3% | 40.0% | |
| 47.13% | 87 | 5.9 | 846 | 10,726 | 47.5% | 46.8% | |
| 38.37% | 86 | 6.0 | 959 | 11,977 | 32.4% | 42.3% | |
| 42.86% | 84 | 2.1 | 805 | 10,126 | 40.9% | 45.0% | |
| 46.43% | 84 | 2.0 | 800 | 9,769 | 43.6% | 48.9% | |
| 59.76% | 82 | 6.3 | 1,050 | 12,424 | 39.3% | 70.4% | |
| 59.46% | 74 | 3.7 | 910 | 12,029 | 70.8% | 54.0% | |
| 48.65% | 74 | 5.9 | 915 | 11,255 | 48.6% | 48.7% | |
| 41.67% | 72 | 5.6 | 966 | 11,721 | 37.9% | 44.2% | |
| 51.43% | 70 | 6.4 | 1,009 | 11,561 | 42.4% | 59.5% | |
| 49.28% | 69 | 6.2 | 1,003 | 11,871 | 54.5% | 46.8% | |
| 40.98% | 61 | 6.5 | 1,046 | 10,703 | 32.3% | 50.0% | |
| 51.67% | 60 | 1.9 | 842 | 10,916 | 55.6% | 50.0% | |
| 50.00% | 60 | 3.7 | 965 | 10,256 | 55.6% | 45.5% | |
| 56.90% | 58 | 6.5 | 1,100 | 12,318 | 55.0% | 57.9% | |
| 52.63% | 57 | 6.0 | 988 | 11,569 | 47.8% | 55.9% | |
| 46.43% | 56 | 5.8 | 879 | 11,083 | 42.9% | 48.6% | |
| 46.43% | 56 | 6.4 | 1,125 | 11,671 | 42.1% | 48.6% | |
| 51.79% | 56 | 6.7 | 1,008 | 11,803 | 61.5% | 43.3% | |
| 55.36% | 56 | 6.5 | 1,061 | 11,821 | 53.9% | 56.7% | |
| 58.82% | 51 | 6.0 | 973 | 12,026 | 52.9% | 61.8% | |
| 49.02% | 51 | 2.0 | 844 | 10,045 | 55.0% | 45.2% | |
| 50.00% | 50 | 2.0 | 869 | 10,281 | 66.7% | 40.6% | |
| 46.00% | 50 | 2.3 | 733 | 10,029 | 52.2% | 40.7% | |
| 44.00% | 50 | 1.9 | 943 | 10,592 | 55.6% | 37.5% | |
| 40.82% | 49 | 3.0 | 852 | 10,693 | 28.6% | 50.0% | |
| 53.06% | 49 | 6.5 | 1,150 | 12,470 | 58.8% | 50.0% | |
| 54.17% | 48 | 2.0 | 783 | 10,808 | 56.3% | 53.1% | |
| 54.17% | 48 | 6.5 | 1,041 | 11,605 | 58.3% | 50.0% | |
| 52.17% | 46 | 5.9 | 1,101 | 12,680 | 62.5% | 46.7% | |
| 37.78% | 45 | 2.0 | 699 | 10,049 | 47.1% | 32.1% | |
| 50.00% | 44 | 3.7 | 979 | 10,384 | 68.4% | 36.0% | |
| 32.56% | 43 | 6.2 | 917 | 11,186 | 36.8% | 29.2% | |
| 55.81% | 43 | 2.1 | 858 | 10,458 | 70.6% | 46.1% | |
| 57.14% | 42 | 6.3 | 1,116 | 12,773 | 62.5% | 53.9% | |
| 60.00% | 40 | 2.1 | 803 | 9,404 | 60.9% | 58.8% | |
| 56.76% | 37 | 6.5 | 966 | 11,867 | 56.3% | 57.1% | |
| 51.35% | 37 | 6.3 | 935 | 12,766 | 63.6% | 46.1% | |
| 59.46% | 37 | 6.3 | 914 | 11,338 | 47.4% | 72.2% | |
| 61.76% | 34 | 6.4 | 1,062 | 11,760 | 66.7% | 57.9% | |
| 44.12% | 34 | 5.9 | 988 | 13,547 | 50.0% | 40.0% | |
| 41.18% | 34 | 2.5 | 924 | 10,650 | 54.5% | 34.8% | |
| 50.00% | 32 | 1.9 | 908 | 11,065 | 71.4% | 44.0% | |
| 51.61% | 31 | 6.4 | 1,098 | 13,349 | 53.9% | 50.0% | |
| 64.52% | 31 | 6.9 | 1,141 | 12,341 | 73.3% | 56.3% | |
| 56.67% | 30 | 2.0 | 919 | 11,225 | 55.6% | 57.1% | |
| 37.93% | 29 | 5.2 | 1,057 | 12,074 | 50.0% | 29.4% | |
| 50.00% | 28 | 6.9 | 1,097 | 13,997 | 55.6% | 47.4% | |
| 53.57% | 28 | 3.1 | 832 | 10,512 | 61.5% | 46.7% | |
| 44.44% | 27 | 4.9 | 903 | 11,131 | 30.8% | 57.1% | |
| 65.38% | 26 | 2.5 | 765 | 9,077 | 69.2% | 61.5% | |
| 46.15% | 26 | 6.5 | 1,080 | 10,620 | 46.7% | 45.5% | |
| 52.00% | 25 | 6.0 | 1,114 | 12,359 | 37.5% | 58.8% | |
| 54.17% | 24 | 6.9 | 1,083 | 11,644 | 61.5% | 45.5% | |
| 62.50% | 24 | 6.6 | 954 | 9,311 | 78.6% | 40.0% | |
| 54.55% | 22 | 1.9 | 828 | 11,071 | 50.0% | 58.3% | |
| 50.00% | 22 | 2.8 | 791 | 10,844 | 50.0% | 50.0% | |
| 52.38% | 21 | 5.5 | 916 | 12,625 | 50.0% | 53.3% | |
| 71.43% | 21 | 2.3 | 830 | 8,598 | 83.3% | 55.6% | |
| 95.00% | 20 | 7.1 | 1,154 | 14,487 | 100.0% | 92.3% | |
| 57.89% | 19 | 6.4 | 995 | 13,436 | 66.7% | 53.9% | |
| 33.33% | 18 | 1.8 | 832 | 9,602 | 36.4% | 28.6% | |
| 33.33% | 18 | 2.2 | 883 | 10,484 | 33.3% | 33.3% | |
| 52.94% | 17 | 5.4 | 1,038 | 14,099 | 80.0% | 41.7% | |
| 64.71% | 17 | 2.1 | 814 | 10,255 | 50.0% | 77.8% | |
| 58.82% | 17 | 6.5 | 1,223 | 10,804 | 37.5% | 77.8% | |
| 43.75% | 16 | 5.9 | 1,254 | 13,604 | 50.0% | 37.5% | |
| 31.25% | 16 | 6.5 | 1,032 | 12,104 | 50.0% | 25.0% | |
| 46.67% | 15 | 5.2 | 1,126 | 12,910 | 50.0% | 44.4% | |
| 46.67% | 15 | 6.2 | 1,018 | 12,376 | 60.0% | 40.0% | |
| 40.00% | 15 | 6.7 | 970 | 9,641 | 33.3% | 50.0% | |
| 71.43% | 14 | 1.8 | 819 | 11,470 | 75.0% | 70.0% | |
| 57.14% | 14 | 5.4 | 1,119 | 12,099 | 50.0% | 62.5% | |
| 69.23% | 13 | 5.9 | 994 | 13,417 | 66.7% | 70.0% | |
| 58.33% | 12 | 6.0 | 794 | 9,787 | 80.0% | 42.9% | |
| 50.00% | 12 | 6.2 | 879 | 12,118 | 75.0% | 37.5% | |
| 27.27% | 11 | 6.9 | 974 | 10,945 | 25.0% | 28.6% | |
| 63.64% | 11 | 6.7 | 893 | 9,577 | 62.5% | 66.7% | |
| 54.55% | 11 | 5.7 | 982 | 12,533 | 66.7% | 50.0% | |
| 50.00% | 10 | 4.8 | 1,024 | 13,135 | 66.7% | 42.9% | |
| 40.00% | 10 | 4.8 | 860 | 9,636 | 66.7% | 28.6% | |
| 50.00% | 10 | 6.7 | 859 | 10,251 | 33.3% | 75.0% | |
| 40.00% | 10 | 2.2 | 690 | 9,652 | 50.0% | 33.3% | |
| 77.78% | 9 | 6.5 | 1,165 | 10,181 | 60.0% | 100.0% | |
| 66.67% | 9 | 2.0 | 895 | 9,415 | 33.3% | 83.3% | |
| 50.00% | 8 | 6.7 | 974 | 13,812 | 0.0% | 57.1% | |
| 50.00% | 8 | 6.0 | 1,084 | 11,049 | 33.3% | 60.0% | |
| 37.50% | 8 | 6.9 | 1,117 | 13,260 | 0.0% | 50.0% | |
| 75.00% | 8 | 4.0 | 1,175 | 9,763 | 75.0% | 75.0% | |
| 50.00% | 8 | 5.7 | 1,004 | 12,505 | 33.3% | 60.0% | |
| 62.50% | 8 | 6.3 | 1,126 | 14,268 | 66.7% | 60.0% | |
| 37.50% | 8 | 5.8 | 1,024 | 9,339 | 50.0% | 25.0% | |
| 42.86% | 7 | 7.0 | 1,204 | 15,160 | 66.7% | 25.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.2 | 1,229 | 15,579 | 50.0% | 60.0% | |
| 28.57% | 7 | 7.1 | 917 | 11,626 | 0.0% | 40.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.1 | 908 | 11,531 | 100.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 6 | 7.1 | 1,008 | 14,517 | 33.3% | 100.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.5 | 826 | 7,650 | 50.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 6 | 6.4 | 1,222 | 14,075 | 66.7% | 66.7% | |
| 83.33% | 6 | 6.3 | 934 | 10,585 | 100.0% | 66.7% | |
| 33.33% | 6 | 2.1 | 743 | 11,321 | 0.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 6.8 | 978 | 9,110 | 75.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.3 | 920 | 11,602 | 33.3% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 4.0 | 691 | 5,378 | 75.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.6 | 852 | 11,563 | 50.0% | 33.3% | |
| 80.00% | 5 | 7.6 | 958 | 11,267 | 100.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.4 | 785 | 9,601 | 33.3% | 100.0% | |
| 20.00% | 5 | 5.4 | 739 | 8,612 | 0.0% | 50.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Xerath vs Nidalee - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Xerath przeciwko Nidalee w League of Legends?
Nidalee wygrywa matchup Xerath vs Nidalee ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3% Xerath, roznica 33.3 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 6 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Xerath przeciwko Nidalee we wczesnej grze?
We wczesnej grze Xerath ma przewage nad Nidalee z wskaznikiem zwyciestwa 0.0% versus 0.0%. Gracze Xerath powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Xerath przeciwko Nidalee w poznej grze?
W poznej grze Nidalee przejmuje matchup Xerath vs Nidalee ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3%. Nidalee skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Xerath vs Nidalee?
Nidalee wygrywa matchup przeciwko Xerath ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 33.3 punktow procentowych oznacza, ze Nidalee jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 6 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Xerath przeciwko Nidalee?
Najlepszy build Xerath przeciwko Nidalee zawiera Echo Luden, Skupienie Horyzontalne, Klepsydra Zhonyi with Obuwie Maga. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Xerath przeciwko Nidalee?
Najlepsze runy Xerath przeciwko Nidalee uzywaja drzewa glownego Czarnoksięstwo z Precyzja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Xerath vs Nidalee matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Xerath kontruje Nidalee?
Nie, Xerath ma trudnosci przeciwko Nidalee z zaledwie 33.3% wskaznikiem zwyciestwa. Nidalee ma przewage w tym matchupie. Gracze Xerath powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Nidalee.
Jak grac Xerath przeciwko Nidalee?
Grajac Xerath przeciwko Nidalee, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Nidalee. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Nidalee has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.